Nabór do polskiego klanu w Killzone 2 !!!!!!!!

Czarny2324

New member
Zapraszam wszystkich z ranga general i posiadajacych head set do wspolnego sławienia naszego pieknego kraju w sieci :wink: Powymiatamy Panowie ... Złapiecie mnie na PSN pod nickiem Carny 2324 nie Czarny2324:wink: lub tutaj Zapraszam Klan nazywa sie T.N.T PL
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kusząca propozycja :D Tym bardziej ze nasz forumowy klanik nie udziela się towarzysko w świecie;)
Przemyślę, zrobię 100% gry i dam znać ;) Mój nick OGRY666 .
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Zdrajca :twisted: Sam nie stawiałeś się na meczach, a teraz grymasisz :p
Nie lubie strzelać do przyjaciół :p Potrzebuje zabijac wroga ;) heheh
Wodzu decyzja nie zapadła ;) Zorganizuj starcie klanowe :twisted:
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
W sumie też bym mógł coś pograć tylko problem u mnie niskiej rangi, bo za dużo nie grałem, choć myślę, że nie najgorzej gram, ratio k/d 1.0, gram głównie medykiem.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
co prawda jestem juz w jednym klanie, ale co wchodze online w K2, to rzadko widze ktoregokolwiek z klanowiczow, wiec moze i by sie zapisac..., hmm...:)
 

gianbuffon

New member
w sumie ja bylbym chetny:) mam juz generala a w rankingu swiatowym jestem na 7 miejscu... zartuje:p nie mam headseta:( ale planuje kupic, tylko nie moge nic ciekawego znalezc w okolichach 50zl...
 

Czarny2324

New member
marcin0903 napisał:
W sumie też bym mógł coś pograć tylko problem u mnie niskiej rangi, bo za dużo nie grałem, choć myślę, że nie najgorzej gram, ratio k/d 1.0, gram głównie medykiem.
Medyk sie przyda zapraszam ;)

drosophilia napisał:
co prawda jestem juz w jednym klanie, ale co wchodze online w K2, to rzadko widze ktoregokolwiek z klanowiczow, wiec moze i by sie zapisac..., hmm...:)
Jak by co to jesteś chetnie widziany my wymiatać bedziemy często ;)

gianbuffon napisał:
w sumie ja bylbym chetny:) mam juz generala a w rankingu swiatowym jestem na 7 miejscu... zartuje:p nie mam headseta:( ale planuje kupic, tylko nie moge nic ciekawego znalezc w okolichach 50zl...
Polwecam headseta sony za 135 zł drogo ale masz dobry sprzęt to ten sam co był w zestawie z SOCOM ja narazie tez nie mam headseta mam zamówiony nie wszyscy musza miec headsety ale fajnie by było gdyby wiekszość miała chodzi o komunikacje i koordynacje działań w grze ...
 

Paqollo

New member
Mam headseta i gram Saperem albo Medykiem. Nie grałem długo, bo nie miałem z kim, więc z chęcią bym wstąpił do Waszego klanu.
 

Czarny2324

New member
Paqollo napisał:
Mam headseta i gram Saperem albo Medykiem. Nie grałem długo, bo nie miałem z kim, więc z chęcią bym wstąpił do Waszego klanu.
wiec zapraszam skontaktuj sie ze mna na PSN nick Carny2324 nie Czarny2324;) A saper .... wypas
 

dienekes' shade

New member
Ogr napisał:
Nie lubie strzelać do przyjaciół :p Potrzebuje zabijac wroga ;) heheh
Wodzu decyzja nie zapadła ;) Zorganizuj starcie klanowe :twisted:

Przyznam, że ja też... Ogrze, jak chcesz, idź tam, gdzie Ci lepiej. Jestem świadom, że nasza grupa nie jest w stanie zebrać się w wystarczającym gronie, więc zrozumiem Twoją rezygnację ;)
 

Czarny2324

New member
dienekes' shade napisał:
Przyznam, że ja też... Ogrze, jak chcesz, idź tam, gdzie Ci lepiej. Jestem świadom, że nasza grupa nie jest w stanie zebrać się w wystarczającym gronie, więc zrozumiem Twoją rezygnację ;)
Jak by co to zawsze moza połączyć klany zapraszam do nas ...
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Przyznam, że ja też... Ogrze, jak chcesz, idź tam, gdzie Ci lepiej. Jestem świadom, że nasza grupa nie jest w stanie zebrać się w wystarczającym gronie, więc zrozumiem Twoją rezygnację ;)
Liczyłem że jako klan nie będziemy grali tylko miedzy sobą:( Najwieksze emocje ,adrenalina to stawic czoła innej grupie :eek:k: Mogło by sie okazać ,ze jestesmy naprawde cool :D Mamy takich zacnych morderców w klanie jak np e-lexus :D
P.s. po zaliczeniu w singlu trybu Elita ,wracam onlines i jak obiecałem znajde sie w pierwszej 100 ;)
 
Ostatnia edycja:

gianbuffon

New member
no to pomysle nad tym headsetem:) tylko, ze 135zl:/ jak ktos ma jakis tanszy i jest dobry, to prosze o typy :p myslalem nad Vantage USB...

ile osob moze byc w klanie?
aha i jeszcze wazna rzecz: w jakich godzinach planujecie grac? bo ja przewaznie gram w nocy:)
 

Czarny2324

New member
gianbuffon napisał:
no to pomysle nad tym headsetem:) tylko, ze 135zl:/ jak ktos ma jakis tanszy i jest dobry, to prosze o typy :p myslalem nad Vantage USB...

ile osob moze byc w klanie?
aha i jeszcze wazna rzecz: w jakich godzinach planujecie grac? bo ja przewaznie gram w nocy:)
W godzinach wieczornych ... nie wiem ilu moze byc w klanie ale planuje podzielic klan na 3 oddziały tak zeby zawsze było z kim grac wyznacze oficerów powinno byc dobrze :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Czarny2324 napisał:
W godzinach wieczornych ... nie wiem ilu moze byc w klanie ale planuje podzielic klan na 3 oddziały tak zeby zawsze było z kim grac wyznacze oficerów powinno byc dobrze :)
Starcia klanów proponuje organizowac w weekendy !
Czekam na zaproszenie ,zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 

gianbuffon

New member
dobra, to jak nie macie nic przeciwko, ze (na razie) nie mam headseta, to rowniez jestem chetny. dodam, ze w weekendy mam uczelnie oraz sa meczyki :D wiec moglbym grac od 20-23 do bialego rana :) w tyg. od 16. jesli wam odpowiada, to czekam na zaproszenie:)
ID- juventino_PL
 
Do góry