N-ka i jej nowa promocja

tolsz

New member
Fakt, że promocja "Korzystna zamiana" zniknęła ze strony n-ki ale nadal istnieje. Umowę podpisywałem w sobotę :) i oczywiście skorzystałem z tej promocji żegnając się z Polsatem ;)
 

ex_it

New member
Już wszystko wiem..

Promocja jest dostępna na infolini (na 12 miesięcy) i u dystrybutorów (na 24 miesiące). Potrzebny jest numer abonenta badz numer konta innej TV do podania na infolini, potem kurierowi przekazuje się kserokopie umowy bądz dowodu zapłaty..
 

Czarny38

New member
@jacek_placek

W regulaminie jest wyraźnie określone że warunkiem skorzystania z promocji "Korzystna Zmiana" jest okazanie rachunku lub umowy z konkurencją, nie ma słowa o konieczności rezygnacji, zatem nie ma takiego wymogu.
 

guteks

Member
Cyfra

Żegnaj Cyfro ooo baj baj Po 10 latach w cyfrze(wizja) propozycja : miałem abonament za 90 zł obniżyli do 75 zł . (w tym dwa kanłay HD po 5 zł i wynajem dekodera HD 20 zł)
Tak sie szanuje klienta w Cyfrze...

PS oferta N jest rewolucją na ry:eek:k::eek:k:nku telewizyjnym w Polsce !!!!!!
 

manfred1

New member
Czy na dzień dzisiejszy wyglada to tak?
Pakiety tematyczne 38zł,VOD 30zł, jednorazowa opłata aktywacyjna 99zł, dekoderHDTV REC. 99zł. W sumie jednorazowo muszę zapłacić 198 zł + 38 zł+30=266 zł???
 

jak30

Member
Aktywacja n rec-38zł,przez 3 miesiace wszystkie pakiety i vod gratis,przez nastepne 3 miesiace wszystkie pakiety po 38zł,vod jeżeli zrezygnujesz w trzecim miesiącu nieobowiazkowy,po 6 miesiącach obowiązkowo trzy pakiety 48zł,umowa przez infolinię N na 12 miesięcy.
 

zoltan

New member
manfred1 napisał:
jednorazowa opłata aktywacyjna 99zł, dekoderHDTV REC. 99zł. W sumie jednorazowo muszę zapłacić 198 zł + 38 zł+30=266 zł???

Wydaje mi sie, ze nia ma osobnej oplaty za dekoder HDTV recorder. Przejrzalem warynki promocji i co do dekodera jest tam tylko: "Aktywacja nbox HDTV recorder - 99 zł opłata jednorazowa".
A ponizej: "Zawarcie Umowy na podstawie niniejszej Promocji zwiazane jest z udzieleniem Abonentowi ulg: z tytułu Opłaty aktywacyjnej dla Dekodera: nbox HDTV recorder - 350 zł".
Czyli wedlug mnie te 99zl. za dekoder mozesz odliczyc i wychodzi nie 266zl., a 167zl.
 

manfred1

New member
Tak zgadza się dokonałem zamówienia poprzez tel. I jedyna opłata to 99 zł kurierowi i 68 zł abonament. Mam jeszcze jedno pytanie jaki polecacie konwerter rozumiem że TWIN. Ja do tej pory miałem starego SHARPA i nie bardzo jestem w temacie
 
Ostatnia edycja:

zoltan

New member
To tak jak ja. Ale na razie czekam na sprzet i wtedy bede myslal. Mam nadzieje, ze dotrzymuja terminow dostawy (7 dni). Tez bede musial wziac TWINa, zeby wykorzystac ten VOD. Ale mysle tez o tym, zeby ogladac rowniez programy z Astry, ale nie ciagnac 3 przewodu. Cos sie wymysli, mam nadzieje. :)
 

nagdob

Member
Bez reklam
zoltan napisał:
To tak jak ja. Ale na razie czekam na sprzet i wtedy bede myslal. Mam nadzieje, ze dotrzymuja terminow dostawy (7 dni). Tez bede musial wziac TWINa, zeby wykorzystac ten VOD. Ale mysle tez o tym, zeby ogladac rowniez programy z Astry, ale nie ciagnac 3 przewodu. Cos sie wymysli, mam nadzieje. :)

Jak już masz 2 przewody to super. Wystarczy kupić 2 szt. DisegC (ok. 30 zł sztuka) no i oczywiście potrzebny jest ZEZ na Astrę i 2 konwertery, króre muszą mieć 2 wyjścia (tzw. TWIN). To wszystko.
 

p@well

New member
Manfred1: Tak zgadza się dokonałem zamówienia poprzez tel. I jedyna opłata to 99 zł kurierowi i 68 zł abonament.
Pytanie: w promocji "korzystna zmiana" opłata za N-recoder to 38zł (czy coś się zmieniło? I dlaczego trzeba zapłacić 68zł za abonament?
Czy może Ktoś precyzyjnie potwierdzić ile i za co trzeba na początku zapłacić? Właśnie czytam umowę i info od Was trochę odbiega.
Pozdro
 

manfred1

New member
Z tego co mi powiedziała miła Pani z N-ki to nic innego nie ma ocywiscie mowa przez zamawianie online. 99 opłata aktywująca, 38 za pakiety a 30 za VOD i tyle, chyba ze nie masz anteny i konwertera to dochodzi jeszcze to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

manfred1

New member
Tak tak masz rację trochę się zagalopowałem to jest oferta dla "nowo przybyłych"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

klolik

New member
To może inaczej:
"Korzystna zamiana":
(związana z korzystaniem z innej platformy sat/kablówki)
aktywacja nbox/nrec 38zł
0-3 mies. - 0 zł abo, Vod gratis (jeżeli nie chcemy dalej Vod to deaktywacja, najlepiej przed terminem końcowym)
4-6 mies. - 38zł abo
6-12 (lub 24) mies. - 48 zł minimalny abo (3 pakiety)

"Wszystkie pakiety za 38zł":
aktywacja nbox 38zł
nrec 99zł
0-6 mies. - 38 zł abo + Vod 30zł (jeżeli nie chcemy dalej Vod to deaktywacja j.w.)
6-12 (lub 24) mies. - 48zł minimalny abo (3 pakiety)

Czy to rozjaśnia watpliwości?
 
Do góry