N-ka i jej nowa promocja

marecki6

New member
Bez reklam
a wiec przekazuje malego newsa.... nowe promo jest skierowane do osob ktore maja juz umowe z konkurencja.... wystarczy przyniesc rachunek od konkurencji ( nie trzeba rezygnowac ) i mozna skorzystac z promocji polegajacej na nastepujacych warunkach :

• przez pierwsze 3 miesiące Klient ogląda wszystkie 6 pakietów bez opłat.
• przez kolejne 3 miesiące Klient otrzymuje pełną ofertą
telewizji nowej generacji n płacąc tylko 38 zł
(6 pakietów tematycznych i aż 6 kanałów HD w cenie)
• promocyjny koszt aktywacji jest jednakowy dla
nbox HDTV recordera i nbox HDTV wynosi tylko 38 zł
• w przypadku wyboru nbox HDTV recordera przez 3 pierwsze miesiące
Klient dodatkowo otrzymuje w prezencie 2 kolekcje VOD (nScreen i
Picture Box.... po 3 miesiach mozna zrezygnowac z VOD'u a nie jak wczesniej byc zmuszanym do oplacania go przez 6 miesiecy)


ot taki sobie newsik
 

clark_kent

New member
marecki6 napisał:
...• w przypadku wyboru nbox HDTV recordera przez 3 pierwsze miesiące
Klient dodatkowo otrzymuje w prezencie 2 kolekcje VOD (nScreen i
Picture Box.... po 3 miesiach mozna zrezygnowac z VOD'u a nie jak wczesniej byc zmuszanym do oplacania go przez 6 miesiecy)

Wczoraj rozmawiałem ze znajomą która pracuje w punkcie n-ki, i powiedziała, że VOD trzeba przynajmniej jeszcze przez 3 miesiące płacić minimum 30 zł , czyli 3 miesiące darmowe i 3 płatne, później mozna zrezygnowac.:eek:k:
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja tez pracuje w miejscu gdzie sprzedawana jest N'ka i specjalnie dzwonilismy na infolinie zeby to sprawdzic chociaz mamy warunki tej promocji i wszedzie twierdza ze z vodu mozna zrezygnowac po 3 miesiacach promocyjnych ... wystarczy przedzwonic ... aha tak w ramach uscislenia promo nazywa sie " korzystna zamiana "
 
Ostatnia edycja:

Mesiash

New member
Jedno małe doprecyzowanie. Z VOD można zrezygnować, ale nie dzwoniąc do BOK po 3 miesiącach tylko przed upływem 3 miesięcy. Ewentualna rezygnacja po 3 miesiącach jest pisemna z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia(bezpłatna).
Z takich małych niedopowiedzeń rodzą się często spore problemy;)
Maglowałem wczoraj przez 20 min. konsultantkę z N (kompetentna osoba), wypytałem o wszystko b.szczegółowo i...zamówiłem N recordera siostrze. Ofert nie ma żadnych "haczyków", aktywacja recordera 38 zł. I średnie miesięczne abo ok. 30/mies. Przy czy przez pierwsze 3 miesiące wszystkie pakiety+kolekcje VOD gratis(zamiast 120zł./mies.), kolejne 3 mies. wszystkie pakiety 38 zł.(normalnie by się płaciło 80zł.). I ostatnie 6 mies. 3 pakiety 48 zł. (też przed upływem 6 miesięcy trzeba zadzwonić i z 2 zrezygnować.
Acha i do 2-óch mies. HBO i Cinemax bezpłatnie.
Takiej promocji nie miała jeszcze żadna platforma w Polsce! W C+ sam dekoder HDD kosztuje 20/mies. do tego dopłaty do kanałów HD kolejne 20 zł. a gdzie dopiero abonament! :O
 

ernane

New member
takie numery kiedys byly z internetem, przejdz do nas zaplacimy Twoje rachunki ;] albo pokaz ostatnie 3 faktury a o tyle mniej zaplacisz :) smieszna promocja no ale coz kazdy sposob dobry na nowego klienta ;)
 

Mesiash

New member
`ernane`
A Twoim zdaniem ta promocja nie jest atrakcyjna? Co znaczy, że jest śmieszna? Bo nie bardzo rozumiem...
Roczna umowa z recorderem za 38 zł. i średnim miesięcznym abo 33 zł. to wg. Ciebie śmieszna promocja? Acha...
 

clark_kent

New member
marecki6 napisał:
ja tez pracuje w miejscu gdzie sprzedawana jest N'ka i specjalnie dzwonilismy na infolinie zeby to sprawdzic chociaz mamy warunki tej promocji i wszedzie twierdza ze z vodu mozna zrezygnowac po 3 miesiacach promocyjnych ... wystarczy przedzwonic ... aha tak w ramach uscislenia promo nazywa sie " korzystna zamiana "

w takim razie znajoma chce mnie nabic w butelkę :mrgreen: bo wyraźnie zaznaczyła że po pół roku rezygnacja , a i ze umowa musi byc na 24 miesiące. Chyba muszę zamówić w innym punkcie ;)

Jeszcze jedno pytanie: czy orientuje się ktoś jak długo trwają takie promocje? 3 miesięczne wypowiedzenie z cyfrą konczy mi się 31 pażdziernika, więc tak w połowie pazdziernika chciałbym wziać N-kę, żeby nie zostac na lodzie z płytoteką dvd :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
clark_kent napisał:
Jeszcze jedno pytanie: czy orientuje się ktoś jak długo trwają takie promocje? 3 miesięczne wypowiedzenie z cyfrą konczy mi się 31 pażdziernika, więc tak w połowie pazdziernika chciałbym wziać N-kę, żeby nie zostac na lodzie z płytoteką dvd :eek:k:
Też kilka miesięcy temu miałem podobny dylemat, którą platformę wybrać?
Przejrzałem wszystkie oferty i powiem Ci że nic nie jest za darmo. Po okresie promocji za gogate pakiety płacisz wszędzie bardzo podobne sumy i tak w nce za komplet bez vodu to wyniesie około 140PLN. Zostałem więc po negocjacjach z C+ i płacę za komplet 117PLN.
 

marecki6

New member
Bez reklam
niestety terminu zakonczenia promocji nie znam bo nie podali a sam jestem ciekaw bo bede chcial skorzystac ale dopiero na koniec wrzesnia ... co do umowy rocznej to jest taka opcja ale tylko gdy zamawiasz umowe i sprzet przez infolinie ( oni na zywaja to umowa na odleglosc ) ... a sceptykow pozdrawiam-- jak sie chce to do wszystkiego mozna sie czepic
 

clark_kent

New member
Lech napisał:
Też kilka miesięcy temu miałem podobny dylemat, którą platformę wybrać?
Przejrzałem wszystkie oferty i powiem Ci że nic nie jest za darmo. Po okresie promocji za gogate pakiety płacisz wszędzie bardzo podobne sumy i tak w nce za komplet bez vodu to wyniesie około 140PLN. Zostałem więc po negocjacjach z C+ i płacę za komplet 117PLN.

wiem, że tak jest w okresie promocyjnym chciałbym wziąc dodatki takie jak filmbox, hbo+cinemax, a po okresie promocyjnym chciałbym pozostac tylko przy 3 pakietach, bo sportu i bajek nie ogladam (48 zł) + opcje dodatkowe filmbox (15 zł) + Cinemax (15 zł) razem 78 zł to i tak taniej niz w cyfrze i do tego recorder hd za którego nie trzeba placić kaucji 20 zł tak jak ma to miejsce w cyfrze. Jestem juz kilka lat abonentem cyfry i płacę abonament ponad 100 zł i w tym mam canaly+ w których jeden to sportowy i zwykły dekoder za którego płace 10 zł na miesiąc.
Naprawde przemyłśałem to wszystko dokładnie i dla moich potrzeb na dzień dzisiejszy N-ka jest najlepsza. Mam jednak swiadomość, że jessli ktoś jest fanem sportu, to Cyfra jest bezkonkurencyjna pod tym względem. :eek:k:
 

p@well

New member
Oferta zawiera tylko umowę ( z promocjami) i np. recoder?
pytanie: a jak jest rozwiązana sprawa anteny, czy jest też możliwość zakupu, czy trzeba mieć własny sprzęt? Może warto się samemu zaopatrzyć w lepszy i tańszy?

Mam do grudnia C+ bez HD, ale w mocnych promocjach cenowych za "długowieczność", jednak widząc zmiany na lepsze w n-ce i zadyszkę w nowościach C+ oferta wydaje mi się kusząca. Choć w programach sportowych, które mnie interesują C+sport nadal wymiata. Może zostanę na starym dekoderze z samym canal+. Jak sądzicie, czy warto już wchodzić w konwerter triple na jednej antenie 90cm, czy lepiej rozdzielić: n-ka podwójny dla recodera na 80cm i osobno na starym zestawie 90cm canal+?
 

klaus71

New member
Bez reklam
zależy - jak chcesz mieć tylko jedną antenę to kupujesz quada (nie ma triple) i montujesz go na starej antenie.
mało roboty.
koszt quada około 100zł.

jak dodatkowy talerz to jest dużo więcej roboty i koszty raczej też: maszt lub jakiś kabłąk wystający ze ściany, antena, konwerter single, osobne miejsce na antenę.

zaleta osobnych talerzy jest taka że oba tunery będą pracować z osobnymi konwerterami.
Mi tuner n-ki (biały) z powodu słabych diseq'ców zakłócał przełączanie kanałów w dm7000 (były zaciachy przy zmianie satelity astra/hb).
Jeśli planowałbyś dm800 to ten tuner też ma problem z diseqc i instalacjami wielotunerowymi więc dla niego lepszy byłby osobny konwerter.
 
Ostatnia edycja:

pietiagoras

New member
clark_kent napisał:
w takim razie znajoma chce mnie nabic w butelkę :mrgreen: bo wyraźnie zaznaczyła że po pół roku rezygnacja , a i ze umowa musi byc na 24 miesiące. Chyba muszę zamówić w innym punkcie ;) [ciach]
Nka proponuje w oficjalnych (www.n.pl) promocjach czaas trwania umowy 12 miesięcy dla umów zawieranych na odległość, czyli poprzez infolinię. Powód jasny - odpada prowizja sprzedawcy. Byc może tak jest też w promo o którym tu piszecie.
 

Ariakan

New member
Jeszcze nie było nigdzie takiej promocji co by trwała wiecznie :)
Najpóźniej na święta pewnie będą jakieś nowe promocje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ex_it

New member
A gdzie jest ta promocja "korzystna zamiana"?? Bo na stronie internetowej N-ki jej nie ma. Jest za to "Wszystkie pakiety za 38 zł". Różnica jest - bo w pierwszej jest 3 miesiace za 0 zł (4 - 6 miesiac 38 zł) , a w drugiej 3 miesiące za 38 zł (4-6 miesiąc 38 zł) itp..
 
Do góry