Muzyka w domu i do samochodu

Pakolo

Active member
Bez reklam
Division Bell fajnie brzmi z bluraya, to samo The Endless River w 5.1 robi robotę:) Dla mnie najlepszą płytą Floydów jest ta, którą rzuciłem w linku, ale oczywiście słucham również pozostałych:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja najczęściej tej właśnie słucham, ich płyty tak samo jak i płyty Depeche Mode zostały bardzo fajnie upmixowane do 5.1.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczególnie kawałek Stripped w wykonaniu Rammsteina, genialne wrażenia.
Mam ten koncert.

Jak chcesz jakości, to koncert "Imagine Dragons". Audio poezja... Atmos naturalnie, ale nie o niego chodzi, a o jakość ; )

[youtube]sTqfTx9y2pM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja najczęściej tej właśnie słucham, ich płyty tak samo jak i płyty Depeche Mode zostały bardzo fajnie upmixowane do 5.1.


5.1 nie mam jak aktualnie posłuchać, ale faktycznie brzmią ciekawie i efektownie. Jednak dobre stereo bardziej mnie wciąga, ale nie chce określać co jest lepsze. Ważne, żeby muzyka grała :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
armanig
A to wykonanie
[youtube]0ykcOjUEKN0[/youtube][/QUOTE]


Pawel_Sz85
Dokładnie niechaj gra i cieszy ucho. Ja odsłuchuje w trybie mieszanym, czasem stereo, czasem 5.1 chociaż w przypadku albumu The Endless River wybieram zawsze 5.1.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Scootera nie słyszałem z 15 lat ;)

Ten też jest świetny, mam w DTS HD MA 5.1 Dżwięk wielokanałowy robi świetną robotę.
Jak dla mnie wykon i audio bomba, szczególnie kawałek "Leave us alone". Wszystko z Mtv umplugged.

Zaczyna się od 1:35:20s

[youtube]4QodtsR0XKw&list=PL6e0Za8uDTuP4ABBJpeilnfzXFHVLT74Y#[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oj to nie moje rytmy, ale Imagine Dragons lubie.
Gdzieś na jakimś demo był ich kawałek I bet my life w dtsX.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki Paweł85 bo przez Ciebie kupiłem ta płytkę Toto. Jeśli macie jeszcze w swojej kolekcji tak dobrze zrealizowane płytki to piszcie. Nie ważne z jakiego gatunku ja slucham wszystkiego od mocniejszych brzmień do spokojnych, ważne aby mi się spodobała płytka .. :)

Nie wiem czy ten klimat podpasuje, ale jakościowo świetna płyta:

[youtube]nn8a8Mwyz08[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Jako że w radio codziennie puszczają te kawałki, to w końcu noga zaczyna przy nich tupać sama... bo w zasadzie całkiem fajne kawałki:

[youtube]SvcNNeiMl90[/youtube]

[youtube]bNevSHEp7YY[/youtube]
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
I jak ktoś już odsłuchał nową płytę DP?

DSC_0313.jpg
 

sentyzibi

Well-known member
No to proponuję kolegom kanadyjski Monster Truck, jeśli nie mieliście jeszcze okazji ich posłuchać. Zdaję sobie sprawę, iż każdy może odbierać tę muzykę inaczej, ale ja tam znajduję trochę klimatu Purple'owskiego. Polecam koncert Sittin' Heavy, a teraz jego fragmencik:

[youtube]fadF-QV6wdE[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie powiem,dobrą ma dziewczyna formę :D

[youtube]9COa7nuQGPE[/youtube]
[youtube]qVwwQdf5zYs[/youtube]
[youtube]omlDuolq6yQ[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, formę. Zobaczył wyginającą się Misie i wystarczyło ; )
Kiedyś się tak tańczyło na dyskotekach, dokładnie ten sam schemat, za to znajomy skubany tańczył break dance i chyba nie muszę mówić jaki to był lep na misie ;)
Dziś wystarczy gruby portfel, takie czasy :D

Trochę nieśmiertelnej klasyki:

[youtube]3Ej3tFOFJmg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry