Muzyka w domu i do samochodu

O

ola.rustiv

Guest
Dla kobiet polecam Morcheeba, album Big Cal. Potrafi ukoić sszargane nerwy :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W końcu dotarła po kilku miesiącach szukania i polowania...: Nils Lofgren - Acoustic Live
Jak dla mnie nr 1 pod względem nagrania i odtworzenia gitary. Super płytka z klimatem... :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Polój Paweł bo warto jeśli lubisz te klimaty a widzę że lubimy podobna muzykę. .. :)
Ja już ją próbowałem z zagranicy ściągnąć, kasa została zapłacona ale płyta niedotarła, na szczęście kasę zwrócili... :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już przed kliknięciem wiedziałem, że albo się ktoś zaćpał, albo samounicestwił. Nie chce tu wywoływać burzy, ale osierocić 6 dzieci na własne życzenie?
Jak widzę w szpitalach tych wszystkich ludzi którzy walczą o życie, bez kasy, wsparcia, często pomocy odpowiednich ludzi, a potem czytam, że ktoś sobie sam je odbiera, dysponując całą paletą możliwości wyjścia i walki z depresją, chorobą, czymkolwiek, to jakoś inaczej na to patrzę.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Mając kasy jak lodu, rodzinę, ,,fejm,, można wpaść w depresję? Narkotyki gościa zniszczyły. Mam całą dyskografię LP, co prawda po albumie Meteora zespół poszedł w kierunku popgej...y i jak na gościa, który nie miał jakiegoś szczególnego głosu zaszedł bardzo daleko. Ogromna szkoda.

Najwidoczniej mozna , a to nie pierwszy tego typu przypadek .
Depresja to stan umyslu , z kasa czy bez niej mozna doznac tego rodzaju zapasci .

Rok temu moj dobry znajomy sie powiesil.
Dla wszystkich wokol to byl szok , bo nic nie wskazywalo ze gosc moze wtarganac na swe zycie , zero przeslanek , az tu nagle booom !

Odnosnie wokalisty - szkoda , bo Linkin Park to mega kapela !
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie byłem wielkim fanem , ale bardzo szkoda jego i rodziny. Nie wiemy co w głowie siedziało. Rock n roll trochę taki jest. Ci najlepsi to nie są grzeczni chłopcy. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków, presja, sława popycha ludzi często w złą stronę. Na pewno zapomniany nie będzie. W sercach fanów pozostanie.
 
Do góry