Monitor Audio Silver RX

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Niebawem pojawi sie RX ma zastapic RS
ciekawi mnie jak wypadaja w porownaniu z RS, jakie zmiany w wykonaniu i odsluchu
130385d1248332389-monitor-audio-silver-rx-replacement-silver-rs-silver-rx8_piano-black.jpg
 
Ostatnia edycja:

soplus

Active member
Bez reklam
Czytałem pierwsze opisy RX i bliżej im do serii Gold więc brzmieć pewnie będą ciut lepiej od RS. Coś pośredniego pomiędzy RS a GS, docelowo mają zastąpić RS.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dokladnie maja troszeczke byc lepsze od RS, no i ten piano kolor :) miodzio, tylko jesli ma to byc lepiej, to moze byc i cena lepsza, przypomne RS6 to okolo 3600zl, ceny RX jeszcze nie ma, ale jesli bedzie duzo drozsze to jak dla mnie to nie zastepstwo a pakowanie czegos posrodku. Jednym slowem niech sie MA wypowie.
 

Mikele

New member
Przecież masz zarówno okleiny drewniane (pewnie takie jak w obecnej serii Silver) jak i piano (teraz były tylko w Goldzie). To jakiego koloru jeszcze brakuje?

Chłopcy nareszcie poszli po rozum do głowy. Brakowało tego piano w Silverze, a Gold był już za bardzo odjechany cenowo. W każdym razie ten czarny piano trafia na wysokie miejsce mojej wishlisty :grin: Mam tylko nadzieję, że dźwiękowo nie będzie gorzej niż obecny Silver.
 

sekret

New member
Jestem na 100% zdecydowany na kupno RS6 i teraz tylko ten czarny piano kolor moze mnie powstrzymać. Czy wiadomo kiedy bedzie można dostać / odsłuchac to cudo? W necie niewiele info znalazłem
 

krzystorek

New member
Jak tam wiadomo coś już o nowej serii MM RX ? Czy została już przetestowana? Może znane są już ceny? Mam zamiar kupić MM Silver RS i nie wiem teraz czy czekać na nową serię? Czy będzie warto i czy porównywalnie cenowo.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ceny są rewelacyjne i wyglądają tak:
RX1 natural.......................2190 /para
RX1 high gloss...................2590 /para
RX2 natural.......................2790 /para
RX2 high gloss...................3290 /para
RX6 natural.......................4290 /para
RX6 high gloss...................4990 /para
RX8 natural.......................5490 /para
RX8 high gloss...................6590 /para
RX-LCR natural..................1790 /szt
RX-LCR high gloss...............1990 /szt
RX-FX natural....................2380 /para
RX-FX high gloss................2780 /para
RXW12 natural...................4190 /szt
RXW12 high gloss...............4990 /szt
 

slupek

Member
Ja już się nie mogę doczekać na zamówione
RX6 + RX-LCR + RX-FX
Do tego będzie AV HK AVR460, może z czesem i wzmacniacz stereo - zobaczymy jednak jak poradzi sobie z nimi HK.

Kolorek:
42a8abf5be20759f.jpg
 
Ostatnia edycja:

slupek

Member
Głośniki i AV dzięki blackninja już grają w domu :bober:

Nie mam jeszcze TV, więc sprzęt wygrzewa się na standardowych ustawieniach na Tunerze FM.

Poziom WAF (Wife Acceptance Factor) został mocno naciągnięty, ale po zakupie sama ONA stwierdziła, że warto było i jest zachwycona sprzętem :)
 
Do góry