[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
dzisiaj prosto z Mazur zajechałem odebrać z naprawy Blurya i niby wszystko czyta, ale niestety pan technik, chyba rzucał ta obudową, bo w trzech miejscach porysowana, więc Panowie teraz kupią na jego koszt obudowę, lub pomalują proszkowo i za tydzień znowu się widzimy.. Ten mistrzu podejrzewam, ze tyle zarabia co kosztował ten blyray. A patrząc, że to dobrych kilka lat temu był zakup, gdzie wartość "pieniądza" była wyższa niż dzisiaj to raczej powinien się z takimi rzeczami obchodzić delikatniej. I to wszystko za naprawę za 1300 zloty..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i dobrze, niech się martwią i załatwiają. Też bym nie odpuścił.
Człowiek ciężko pracuje na każdą zabawkę, dmucha, chucha, a potem ktoś tym rzuca po serwisie, bo przecież nie jego. Mi gość raz położył się w serwisie na błotniku i grzebał w silniku, nie zważając na to, że rysuje błotnik klamrą od paska : )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A żebym nie mówił, aby uważali, bo obudowa i nie posiada rys i takową chciałbym otrzymać, aczkolwiek temu co wydawał, a to była ta sama osoba co i przyjmowała, było bardzo głupio, tyle, ze to nie jego wina, a technika. Niech myślą 1300 zeta po drodze nie chodzi mają to naprawić, wymienić , mam tego nie widzieć. Duży plus u nich jest taki, ze dają rok gwarancji na to co zrobili dla przykładu Horn jakby mi to robił dałby mi 6 miesięcy, a są serwisy, które dają 3 miesiące. Wyobrażacie sobie dajecie 1300 zł i 3y miechy gwarancji :) Ale zły jestem... raz jeszcze trzeba ponad 2 dobre godziny poświecić na dojazd, przyjazd, odebranie itp.. Ale generalnie na Denonie sie zawiodłem, dvd Onkyo , chodziło jeden rok mniej, ale dużo więcej filmów było oglądanych i do tego muzyka prawie non stop leciała, a tutaj muzyki zero, nie licząc koncertów na BR czy dvd.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj stałem się właścicielem streamera koreańskiego producenta ROSE RS 250, jak dla mnie, osobę która ma bardzo duży dystans do słuchania muzyki ze streamingu uważam, że ta zabawka za te pieniądze, za takie wykonanie, funkcjonalność i jakość dźwięku jaka ona prezentuje w stosunku do konkurencji warta jest choćby sprawdzenia i zapoznania się z nią. A zapewniam, że wielu może się zainteresować, ja po kilku testach różnych streamerów kupiłem i jestem bardzo zadowolony.
A wiadomo jak jest ile ludzi to tyle opinii będzie co do takich zabawek, ale tak jak powiedział nasz sławny wódz Marszałek J. Piłsudski „ Racja jest jak pewna część ciała, każdy ma swoją..” I tego się trzymajmy zachowując oczywiście odpowiedni dystans do tego co posiadamy. Ja jestem mega zadowolony. :bober: Jeszcze warunki spartańskie, ale już jestem na etapie wybierania stolika pod sprzęt.. ale trzeba będzie poczekać, ze dwa miechy.


 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Różne kolory są, ale i w rzeczywistości troszkę mniej dają po oczach, ale wieczorem ja bym tego nie włączał, a panel ten oryginalny z tidala.. Do tego masz około 4,5 m to tez jest inne odczucie, ale to traktuje jako taki dodatek, samo urządzenie jak jest fantastic to mówię ja się nadziwić nie mogę, pomimo całego sceptycyzmu do streamingu jaki miałem i po części , który mam dalej. Ale jest to bardzo pomocne... plus jest wiele płyt, których nie ma na fizycznych nośnikach, koncerty z YT w 4k puszczasz (dzięki wbudowanej aplikacji) na tv i oglądasz z dźwiękiem bezpośrednio z integry , a nie poprzez amplituner :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajne... jeszcze pamietam kilka lat temu jak czlowiek szukal fajnego streamera z wyswietlaczem i praktycznie nic na rynku nie bylo. Potem sie pojawily Coctailaudio...

Wkoncu z braku takich zabawek postanowilem samemu zrobic sobie taki streamer :)

Rose fajny, podoba mi sie. Gdyby jeszcze tak kosztowal 3000zl zamiast 9k byloby super.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam starszą tą najmłodszą , Ta Rodzinka jest z fejsa, od jakiegoś czasu ich obserwuje, bo ta mała jest bardzo zabawna, jest taki filmik jak tańczy , kiedy mieli Accu 480 kę i jak się przy tym cieszy.. teraz zamienili na 800tkę , więc radość jest jeszcze większa. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Istnieje możliwość regulacji podświetlenia, więc jedna opcja jest taka, że można całkiem wyłączyć, a drugie ustaeienie daje możliwość regulacji podświetlenia w zależności od otoczenia światła.***A myślałem, że nie ma tej możliwości.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety tego jeszcze nie potrafi.. w moim przekonaniu jets to cena rozsądna patrząc po ile teraz są rzeczy z audio, ale i nie tylko, a za chwilę będzie jeszcze drożej..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Niestety tego jeszcze nie potrafi.. w moim przekonaniu jets to cena rozsądna patrząc po ile teraz są rzeczy z audio, ale i nie tylko, a za chwilę będzie jeszcze drożej..

Drozej juz nie bedzie... Juz ceny surowcow spadaja w dol. Ostatnie kontrakty w firmie napawaja optymizmem.
Z kontenerami z azji jeszcze jest problem i pewnie do luty/marzec bedzie slabo.

To takie male info.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ktoś pisał jak to nie drożeją kontenery, apewny dystrybutor otrzymał w tamtym tygodniu kontener i różnica do ostatniego transportu to 10 tyś euro :) wiadomość. z pierwszej ręki. Faktycznie nie drożeje transport... A wcześniejszy mieli 2 miesiące wcześniej.
Producenci stolików robiąc wycenę piszą, że jest 7dniowa, a nie jak to kiedyś było, jeszcze w ur. na 30 dni dawali...

Pożyjemy zobaczymy, ale taniej na pewno nie będzie, a jak od stycznia energia podskoczy i jeśli faktycznie będzie prościej z możliwością jej podwyższania to gro osób będzie miało problemy przy zakupie nowych, choćby budżetowych zabawek.
 
Do góry