[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za pozwoleniem Kolegi wklejam zdjęcie jego zestawu co zostało mu po KD siedmio kanałowym włączając w to projekcie.. małe przemeblowanie zrobił..

 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lampizatora poznaje. Kolumny to chyba audiosynergia.

Lolek podpytaj jaką szerokość na ten dyfuzor szczelinowy. Wygląda mi to na 150-180cm.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Monobloki lampizator 211, gramofon może być tylko jeden patrząc na to zdjęcie :) Transrotor Z1 (ja mam wygodniej bo mam większe zdjęcie) Kolumny tak jak Kolega napisał audiosynergia module3, odtwarzacz klasa sama w sobie Reimyo CDP777.. A o dyfuzor się zapytam..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Minus kupna takich kolumn to jak się znudza to będzie się męczył ze sprzedażą bo to kolumny robione na indywidualne zamówienie... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lolo, Przyjrzyj się fotkom, na ziemi nie leży,
akurat wygląd sprzętu, tzn. jego ułożenie mi się podoba, zwłaszcza w dedykowanym pokoju :eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiecie to kwestia indywidualna, ja bardziej chciałem wrzucić tutaj tego typu kolumny bo nie są to kolumny zbyt często widziane na naszym forum.. to jest zupełnie coś innego.. plus fakt, że Kolega z typowego KD wszystko posprzedawał od projekcji po głośniki, a skończywszy na elektronice i poszedł w stereo w takie klocki jak na zdjęciu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
bardzo dobrze :) powiem Ci, że cieszę się ,że nasze rodzime produkty gdzieś w Wietnamie (chyba) są kupowane przez sklepy .... to tez pokazuje jak w niektórych rzeczach jeśli chodzi o Audio poszliśmy do przodu patrząc np 15 lat do tyłu.. A stoliki Rogoza już widziałem na YT w różnych Państwach.. :) więc pewnie jest dosyć szanowanym Producentem jeśli chodzi o stoliki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ci co interesują się japońskim Producentem Accuphase jest dobra wiadomość, nadchodzi najwyższa Integra w klasie A-B. Na razie w Japonii, ale u nas pewnie pod koniec roku będzie, ewentualnie początek roku 2019.

Accuphase E-480
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobaczcie jak wyglądają B&W w wersji EP , nie mogliby zrobić tego i w 803 , co Angolom zalezy jesli byliby ludzie, którzy by za to zapłacili.. Patrząc na ten filmik wydaje mi się , że każde dotknięcie palcem to będzie ślad, a nie tak jak np w w Sonus Faber ST, gdzie tam dotyka się palcami i prawie śladu nie widać - może to wynika, że tam jest drewno... (choć mogę się mylić) co i tak nie zmienia faktu, że w tym fornirze wyglądają o 100% lepiej niż w tym co dają do tej pory.. Pięknie się prezentują.

[youtube]wBxP6189ukc[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem, za to wiem, że na żywo musi wyglądać świetnie... w 4k obejrzałem sobie ten filmik i wyglądają świetnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na fejsie TOP HIFI Andersa jest już filmik 802 z nowym fornirem, nie muszę pisać jak to wygląda :)*** Trzeba będzie skoczyć i zobaczyć na żywo..***
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwsze wrażenia po obejrzeniu nowego forniru w 802 w mojej opini wyglądają rewelka. Te same kolumny np w kolorze białym wygldają przy nich jak ubogi Brat..., który rozmawia ze swoim Bratem, mieszkającym w USA i który jest tam kardiochirurgiem :)
 
Do góry