[Nasze Zestawy AV] Moje wymarzone KD

Noisy

Member
Savron zostawię raczej jak jest, ponieważ mam tam wylot powietrza żeby sobie amplituner mógł oddychać ;)
Henry, tak jak wspomniałem w poscie. Mam już zaczęty projekt bezinwazyjnego modu do SPL 100 ;) Już były pierwsze przymiarki i wyglądać będzie niesamowicie :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisz do Klipscha, może wprowadzą ; )
W bonusie być może dostaniesz jakąś limitowaną serię skrzynek w ramach inwencji twórczej :D
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Pomysłowe i ładnie wykonane, w końcu ktoś wymyślił dobrą podstawę pod centrala, naprawdę bym im to wysłał jako innowacje
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Noisy ma własną fabrykę i fach w ręku, więc nie ma się co dziwić :D
Profeska!
Żeś to Panie Kolego odpicował :) że się tak wyrażę :D

Teraz chyba moja kolej :D
Mogłeś zrobić więcej i sprzedawać na Allegro po 500 zł ;)
Albo robic wręcz na zamówienie, przemyśl to...
 
Ostatnia edycja:

Noisy

Member
Już kilka sztuk mam zrobić, zamówienia z pewnej grupy klipsch ;)
Ale 500 to jak bym z alamunium robił :D teraz zrobione jest to z mdf 6 mm wycinane ręcznie, klejone klejem pouliretanowym o wysokiej wytrzymałości i lakierowane przeze mnie na czarny mat z lekką strukturą. Tak jak jest w oryginale, wraz z wymiarami i kontami :D
Tak sobie myślę, ze może faktycznie wyślę email do Klipsch i podpowiem im taki bajerek. Może to być osobne wyposażenie za dopłata np. Sposób montażu tak jak u nie, na taśmę dwustronną ;)
Choć z drugiej strony, posiadanie czegoś unikalnego. Czegos czego inni nie mają, to fajne uczucie :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ważne, że zrobiłeś i co najważniejsze cieszy. A czego Producent nie zrobił, gdzie ewidentnie brakuje czegoś takiego co uczyniłeś, a co mogliśmy obejrzeć na zdjęciach. Możesz im wysłać, aczkolwiek myślę, że nic z tym nie zrobią, bo jak dla mnie celowy to był zabieg z ich strony, że ten głośnik jest bez jakichkolwiek nóżek. Zawsze to dla nich taniej i oczywiście w konsekwencji mniej płaci klient. Pytanie jest jedno, czy klienci nie woleli by dopłacić, aby mieć taki centralny, niż to co jest w oryginale ?
 
Ostatnia edycja:

dmk84

New member
Swietna robota;-)
Radze opatentowac albo dogadac sie z Klipsch em na jakis procent bo moze sie okazac ze w kolejnej serii takie podstawki beda juz dostepne hehe.
W internetach wszystko szybko sie rozchodzi:D
 

Momo707

New member
Gumowe kwadraciki to tylko izolacja pomiędzy szafką a centralem a nie podstawka jako taka. Jak klipsch ma taką wprowadzić skoro każdy z klientów siedzi w innej odległości od tv ? Tobie pasuje co nie znaczy że innym bo robiłeś ja pod swoje wymiary . Jest estetyczna i tyle, ale w Ameryce są na rynku zestawy podstawek i z grubej gąbki o różnych nachyleniach do wyboru co jest lepsze niż twarde tworzywo jak twoje. Już ci geniusze każą to opatentować hahaha naprawdę Amerykanie nie są aż tak głupi hahahahah
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D:razz::razz::p
 

Attachments

  • DSC_0118.jpg
    DSC_0118.jpg
    29,3 KB · Wyś: 50

Noisy

Member
Siema wszystkim ;)
Co tam porabialiscie dzisiaj cały dzień ?
Ja sobie właśnie zrobiłem front do mojego subwoofera SPL 100.
Całość wykonana ręcznie,bez użycia CNC itd itp. MDF + zaglebiarka + frezarka + rąsie i papier ścierny. Później wszystko polakierowałem i złożyłem w całość. Koniec końców panel montowany jest tak samo jak maskownica. W każdej chwili mogę ściągnąć i założyć maskownice.
Do finału brakuje mi tylko napisu klipsch, trzeba zamówić na Ali obędzie cacy.
A wam jak się podoba moja modyfikacja ?

[url=https://postimg.cc/B8dQ4tSt]













[/URL]
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
SuperModyfikator jesteś :) a ten ring złoty jak zrobiłeś?
No i w końcu zrób modyfikację akustyczna i dywan jakiś połóż, echo sie zmniejszy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawdę mówiąc, to tak to powinno właśnie wyglądać fabrycznie.
Fajnie nawiązałeś do reszty ferajny.
Brakuje tylko zdjęcia obok przed-po.
 
Do góry