[Nasze Zestawy AV] Moje wymarzone KD

Noisy

Member
Armanig, dziękuję za komplement :D
Co do Porsche, to musze powiedzieć ze jak za ta cenę naprawde dobrze sie sprawuje ;)
Jak juz pisałem, plakat podoba sie mnie i mojej żonie. Stwierdziliśmy, że jeden tak głupio wygląda sam na ścianie. Poszukam w internetach czegos równie fajnego i uzupełnię "kolekcję" :D
 
Ostatnia edycja:

Noisy

Member
Cześć wszystkim

Zrobiłem sobie nieplanowany upgrade seta. W poniedziałek kupiłem sobie centralke rp404C, a dzisiaj kupiłem RP8000F. Centralke kupiłem, ponieważ był to najsłabszy element mojego toru. Fronty kupiłem ponieważ mnie przesladowały w salonie w katowicach :D
One po prostu na mnie czekały bo nikt ich kupić nie chciał przez o zgrozo uszkodzenie lakiernicze na froncie. Zdjecie podałem ponizej tego mega uszkodzena oraz jak teraz prezentuje sie u mnie zestaw :D Dzieki temu uszkodzeniu RP 8000F kupiłem w bardzo dobrej cenie.
Narazie posłuchałem ich ze trzy godziny i juz sie w nich zakochałem :D
Wyglądaja obłednie, bardzo podoba mi sie nowy design Klipscha. Brzmia jeszcze lepiej niz wygladają, bez porównania z F2. Pierwsze co mnie zaskoczyło to góra która jest krystalicznie czysta, następnie bardzo dobra średnica. W poprzednikach środek był nieco wycofany, tutaj jest bardzo fajnie to zbalansowane. O dolnym pasnie mówić nie tzreba bo wiadomo że klipsch z tego słynie. No ale kurcze, jak tu nie wspomnieć o tym, że na upartego nawet w kinie spisywały by sie swietnie bez użycia subwoofera.
Narazie to tyle moich refleksji na temat kolumn, zobacze jak sie do nich przyzwyczaję i jakie wtedy będą odczucia ;)



[url=https://postimg.cc/xqm6njxt]













best picture hosting[/URL]
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Super to teraz wygląda, no i witamy w klubie :)) ważne ze podoba ci się dźwięk, wiele płyt i filmów posluchasz na nowo, gratulejszyn
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Wygląda to pięknie gratuluję klipsch i ta miedź obłęd podobają mi się bajecznie cudo. W jakim metrażu ci to gra? Kozak głośniki
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Super wygląda, a jeszcze lepiej brzmi.
Tylko dlaczego nie kupiłeś do 8000f centrala 504?
Tak czy inaczej gratulacje.
 

Noisy

Member
Tvmania, pokój ma 19 M2 i jest idealnie. Bałem się ze będą za duze a tu zdziwienie. Wyglądają bajecznie na tej ścianie <3


Armanig, sprawa wygląda tak iż miałem wymienić tylko centralkę na razie. C2 to słaba kolumna, bardzo stłumiona i niewyraźna. Dla tego chciałem zacząć od niej. Ale że dostałem ofertę nie do odrzucenia to kupiłem wczoraj 8000F :D Ogólnie to ostatnio często bywałem w salonie ponieważ kupowałem sprzęt dla klienta któremu buduje salke kinowa. Przy okazji zamontuje mu sprzęt i skalibruje. No i przezro że tak jeździłem i jeździłem okazało się że te kolumny po prostu na mnie czekały xD
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Noisy gratulacje pięknie to wyglada na 19m2 super zestaw wygląd bajka a możesz powiedzieć czy mieszkanko w bloku czy domek?
Jak sprawuje się zestaw w filmach?
 

Noisy

Member
Mieszkam w kamienicy na ostatnim piętrze. Nowego zestawu jeszcze nie miałem okazji przetestować doszczętnie bo wczoraj dopiero podłączyłem fronty i centralkę. Na poprzednich klipschach było bardzo fajnie. Dolby atmos świetna sprawa,klipsch do kina jest idealny. Ale po tym jak wczoraj sobie słuchałem muzyki i odkrywalem na nowo kawałki które znam na pamięć śmiem stwierdzić że jak bym oglądnął jeszcze raz wszystkie filmy to na sto procent bym się nie nudził :D te kolumny brzmia perfekcyjnie, a mam zaledwie Onkyo 656 ;)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
no to aż się prosi na święta list do Gwiazdora wysłać o RZ840 ;)
wtedy też zobaczysz i poczujesz jeszcze większą różnicę :)
a na ubytek farby wosk meblowy czarny twardy i spoleruj i ok bedzie :)
 

Noisy

Member
Siemka wszystkim

Bezinwazyjna modyfikacja mojego RP 404C
Podstawa własnej roboty zrobiona na wzór tych z 8000F.
Jak wam się teraz podoba moja centralka ?
Powiedzcie mi, czemu klipsch nie wpadł na to żeby zrobić taką podstawę do centralnego ? Przecież ona aż się prosi o taki dodatek. A nie jakieś przyklejane gumowe kwadraciki.
PS niebawem przedstawię wam modyfikacje spl 100 :D


[url=https://postimg.cc/fSjydQj1]



[/URL]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Brawo Panie, brawo.:) Zdolny stolarz, to rzadkość w naszych facebookowych czasach.
Ja by tam jeszcze pierdykneł by z przodu listewkę aby nie było nic widać pod spodem. Z brązowych liter albo miedzianych zrobił by napis KLIPSH. :)
 
Do góry