[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

samfisher74

New member
Dawno nic nie pisałem, ostatnio zaświtał mi pomysł co do wymiany ampka. Mianowicie mojego Onkyo tx 8150 na Marantz MCR610. Podstawowym powodem tej decyzji jest to że maja prawie te same funkcje a dodatkowo Marantz ma odtwarzacz CD czego mi brak w Onkyo. Co o tym myślicie? czy to dobry pomysł a może jakies inne sugestie.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Marantz, to całkiem inna szkoła grania. Może Ci nie podejść, a jeżeli jesteś zadowolony z obecnego zestawu, to zrobiłbym tak jak radzi Armanig.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Miałem okazję słuchać tego Marantza z kolumnami B&W oraz Canton ,oba głośniki wysterował bez problemu ,więc z kolumnami Monitor Audio problemu nie będzie ,co ciekawe ten klocek jest dość neutralny i pokazał pewne wady kolumn Canton GLE 476 ,ogólnie można tak w skrócie powiedzieć, że pomimo niewielkich wymiarów ma serce do grania
 

samfisher74

New member
Kupiłem Onkyo 7030, tak to wygląda a gra świetnie.
 

Attachments

  • WP_20170810_17_02_14_Pro.jpg
    WP_20170810_17_02_14_Pro.jpg
    288 KB · Wyś: 86
  • WP_20170810_17_03_19_Pro.jpg
    WP_20170810_17_03_19_Pro.jpg
    306 KB · Wyś: 61

samfisher74

New member
Witam, mam okazje wymienić moje bronze 2 na KEF iq70 , stan kolumn idealny, białe. Czy takie kolumny dobrze zagrają z moim zestawem i czy będą dobre do 20m2
 

samfisher74

New member
Kolejna zmiana po kilku latach, miałem zamiar sprzedać CD jednak naprawiłem go za grosze i pozostała chcec zmiany "czegoś". Po odwiedzinach w salonie audio padło na kolumny. W końcu będę miał kolumny podlogowe, miały być Q acoustics 3050i ale posłuchałem kilku typów i stanęło na Fyne Audio f501 jutro je odbieram, biały połysk piękne a co grają to poezja . Jak już będą w pokoju wstawię zdjęcie.
 

samfisher74

New member
Co mogę napisać? Porównanie mam tylko do Monitor Audio Bronze 2 a tu właściwie nie ma co porównywać, dzieli je przepaść. A pomysleć że byłem z nich bardzo zadowolony. Dźwięk jest lepszy w całym zakresie dół, środek i wysokość, słychać zdecydowanie więcej szczegółów i nie ma wogóle dudniącego basu jaki miałem z suba.
 
Do góry