[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

DrWredman

Active member
Laptop nie zawsze jest włączony, a jeśli go gdzieś wyniesiesz to du..a.
Ja proponuję serwerek NAS. Sam się wzbraniałem przed tym ustrojstwem, a teraz nie wyobrażam sobie słuchania muzyki z czegoś innego. Pozgrywałem prawie wszystkie płyty. Stoi u mnie w gabinecie podłączony do routera nie szpecąc wystroju salonu. Dźwięk puszczam wykorzystując smartfon jako pilot. Ulubione kawałki mogę pobrać na smartfon lub tablet nawet nie będąc w domu. To samo ze zdjęciami i filmami. Nie wspominając że na 4ech dyskach można zrobić np. RAID 5 co zabezpiecza pliki gdy padnie jeden z dysków. Serwer ma ustawioną godzinę włączenia i wyłączenia więc w nocy nie działa bez potrzeby. Oczywiście można dowolnie konfigurować godziny pracy serwera.
 

samfisher74

New member
attachment.php
 

Attachments

  • WP_20160916_14_03_21_Pro.jpg
    WP_20160916_14_03_21_Pro.jpg
    322,3 KB · Wyś: 93

Bipo

Active member
Bez reklam
Zapowiada się nowoczesne wnętrze, wklejać foty na bieżąco. .. ;-)
Ps. Ładna sukienkę masz na balkonie... ;-)
 

samfisher74

New member
Cały czas mi chodzi po głowie zamiana monitorów na podłogówki, myślę że w ciągu kilku miesięcy dojdzie do tego. W tym czasie będę Was bombardował zestawami które wpadły mi w oko na Allegro lub olx, proszę o wyrozumiałość.
Na pierwszy ogień idą :
Dali Concept 6 - stan BDB! (6542785251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i takie :
Kolumny Canton Ergo 80 (6535210179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Co o nich sądzicie ? Na razie ide w kierunku kolumn używanych , może wykombinuję jakąś zamianę . A może ktoś na forum walczy z takim problemem i ma chęć coś zmienić ?
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Mam pytanie odnośnie Bronze 2.
Kupiłem ampli stereo Onkyo TX8150.Podłączyłem do swoich Monitor Audio BX2 i jakież było moje zdziwienie,że basu jest jak na lekarstwo.Przyzwyczajony do odsłuchów na Onkyo HTR 558,gdzie tam go nie brakowało.Rzadko załączałem suba(REL T5).Teraz niestety muszę się subem wspomagać prawie zawsze.Ogólnie stereofonia,przestrzeń,rozdzielczość pierwsza klasa,ale ten bass.Gdzie się podział bass?:(
Jak jest u Ciebie w przypadku Bronze.Pytam,bo chyba są trochę podobne do siebie?
 

DrWredman

Active member
Cały czas mi chodzi po głowie zamiana monitorów na podłogówki, myślę że w ciągu kilku miesięcy dojdzie do tego. W tym czasie będę Was bombardował zestawami które wpadły mi w oko na Allegro lub olx, proszę o wyrozumiałość.
Na pierwszy ogień idą :
Dali Concept 6 - stan BDB! (6542785251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i takie :
Kolumny Canton Ergo 80 (6535210179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Co o nich sądzicie ? Na razie ide w kierunku kolumn używanych , może wykombinuję jakąś zamianę . A może ktoś na forum walczy z takim problemem i ma chęć coś zmienić ?

Trochę późno ale odpiszę.
Kiedyś słyszałem te Cantony. Grały lepiej od moich, dźwięk był milszy, cieplejszy i bardziej szczegółowy jednak nie miałem na nie kasy.
 

samfisher74

New member
Nie potrafię Ci odpowiedzieć, ja uważam że basu jest "w sam raz"ani za mało ai za dużo. Ja korzystam jeszcze dodatkowo z suba, bo lubię dużo basu ale bez niego też nie narzekałem.
 
Do góry