[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ba, był czas, że miałem 30 baniek na koncie, ale większość przehulałem, Trevor też sporo winien, ale na szczęście teraz Rockstar co miesiąc robi przelew na bańkę i jakoś się żyje :D
 

DrWredman

Active member
Rzeczywiście świetne kino. Im dalej tym bardziej akcja się rozkręca. Dźwięk super.
Nie słyszałem o tym filmie i dzięki Tobie Bipo zakupiłem do kolekcji. :)

Dzisiaj na wieczór wpadł mi rewelacyjny film oparty na faktach, kto nie widział to polecam. Bardzo zbliżony do Ocalony i 13 godzin w Bengazi:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obecność 3
Panowie, film rewelacja jak dla mnie. Trzyma poziom części pierwszej aż miło. W dodatkach można obejrzeć wywiad z prawdziwymi bohaterami przedstawionej historii oraz posłuchać orginalne nagrania z egzorcyzmu 10latka, który występował w filmie. Fajnie, że nawiązują do poprzednich filmów po wejściu do piwnicy m.in.Zakonnica czy Annabelle.
Obraz
Bardzo dobry bez ziarna i szumu. W zbliżeniach widać każdy detal. Choć posiadam tylko blu Ray to ostrość na bardzo wysokim poziomie.
Dźwięk
Tutaj, na pewno się nie zawiedzie bo wgniata w fotel. Dynamika i power czuć w każdej scenie z efektami, atmos pracuje aż miło, efekty biegają po całym pokoju i suficie. Ma się ciarki na plecach w nie których momentach bo jest zaskoczenie.
Gorąco polecam dla fanów serii i nie tylko:
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Mały update kolekcji:
Udało się skompletować całą serię Univerusum Obecność na które obecnie składa się poniższe się zestawienie filmów:

Kolekcja Bourna w 4k:


Najnowszy Kong oraz dwa piękne steele na które czekałem i czekalem:


Oraz najnowsze dzieło wydane w końcu u nas: przepiękny album o powstawaniu obcego..:

 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bipo, Teraz ta cala kolekcje tylko zgrac na dysk i kupic zido9x

I masz wszystko pod reka, ze tez ja o tym nie wiedzial kilka lat temu i w jakies glupie kodi sie bawilem.



 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A to jest menu z 9x, okładki i opisy sam pobiera?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Tak.
Okladki, opisy, migawki, napisy i lyka wszystko atmosy, hdry, obrazy plyt
. Wszystko uklada sobie samemu - sezonami, odcinkami etc.

Opisy i migawki kazdego odcinka osobno.

Jest to chyba kompletny system dla Filmoluba. Masz wszystko pod reka i nie wiem czego mialbym oczekiwac wiecej.
Tez powinien lykac Netflixy, playery, HBO i inne bo jest normalny android ale jeszcze nie instalowalem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czemu nigdy więcej Kodi, skoro wymieniłeś dokładnie to samo co robi Kodi od lat?
Nie wspominając o animowanych okładkach, wyjeżdżających płytach itp.
Wklejałem jakieś 2 lata temu podobna grafikę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czemu nigdy więcej Kodi, skoro wymieniłeś dokładnie to samo co robi Kodi od lat?
Nie wspominając o animowanych okładkach, wyjeżdżających płytach itp.
Wklejałem jakieś 2 lata temu podobna grafikę.

Bo kodi trzeba ustawiac, wgrywac dodatki, nameczysz sie, skonfigurujesz a za pol roku wyjdzie aktualizacji i repozytoria szlak trafi... W dodatku mialem problemy z atmosem etc.

Wiekszosc sie podda juz przed konfigurowaniem kodi jak tylko poczyta, co trzeba zrobic.

A zidoo?

Podlaczasz do pradu, pilotem wlaczasz ON, laczysz z WiFI i podpinasz dysk..... To wszystko. Nic wiecej nie robisz.


ps. kodi tam tez se mozesz wgrac.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To fakt, trzeba co nieco pustawiać, ale potem już bez większych problemów.
U mnie działa niezmiennie od lat, kwestia na jakieś skórce użytkujesz.
Możesz tam zmienić skórki, czy jesteś skazany na jedną?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To fakt, trzeba co nieco pustawiać, ale potem już bez większych problemów.
U mnie działa niezmiennie od lat, kwestia na jakieś skórce użytkujesz.
Możesz tam zmienić skórki, czy jesteś skazany na jedną?

Tez mam kodi na tv z androidem od lat, ale szczerze przestalem go używać.
Zreszta kodi nie pouklada ci biblioteki seriali - - chyba ze sie zmienilo.


Edytowac sposob wyswietlania, tla, okladki jest wybor. Ale zeby byly bardziej "zjawiskowe" jak w Kodi chyba nie.

Ale kompletnie nic tej skorce nie brakuje, a juz same ukladanie seriali i sezonow wymiata. Zobacz sobie w 40 sekundzie.

https://youtu.be/-IpW2hmkIe0


Bipo bedzie zly za smietnik w jego temacie....
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przecież Kodi to robi bez problemu. Ustawienia? 1 minuta roboty :D Chyba, że sam na siłę chcesz komplikować wtedy dłużej. Problem z ATMOS to raczej przez urządzenie, a nie Kodi. Kodi + Shield TV i masz spokój na lata.
 

castel

Member
Bipo, Teraz ta cala kolekcje tylko zgrac na dysk i kupic zido9x

I masz wszystko pod reka, ze tez ja o tym nie wiedzial kilka lat temu i w jakies glupie kodi sie bawilem.




U mnie też lata Zidoo,tylko Z1000Pro,jestem oczarowany tym sprzętem,nie mówię już o samym wykonaniu.
Używam go również jako źródło w połączeniu z CXA 80.
My Zidoo Z1000 PRO.... | Zidoo forum
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie do czego będzie wykorzystywany, bo cena nie jest mała.
Jeżeli też do muzyki, bo rozumiem, że może służyć jako player bez załączania tv - co wydaje się oczywiste przy tej cenie, to u mnie jest Malinka z całym majdanem "HiFi", a do filmów Shield.
 
Do góry