[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Caparzo

New member
Bez reklam
Szkoda, że nikt na to nie wpadł w przypadku golarek.
Już mam którąś z kolei i dalej nie jestem zadowolony, a wiem, że są dobre, bo stara poczciwa działa jak marzenie, ale już dogorywa.


ksiezniczki-sie-depiluja-krolowie_2019-02-12_16-27-09.jpg

ty to jeszcze wibrator chciałbyś stestować a potem oddać ....
 

DrWredman

Active member
Do tej długiej dyskusji dodam tylko myśl mojego znajomego:
Zanim kupisz coś nowego, coś o czym marzysz i non stop o tym myślisz tak, że aż nie możesz zasnąć. Zastanów się ile będziesz miał później czasu na korzystanie i cieszenie się nowym nabytkiem.

Powiem, wam, że cały czas mam to z tyłu głowy i ta myśl pozwoliła mi zaoszczędzić sporo grosza, albo przeznaczyć na inne cele.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Do tej długiej dyskusji dodam tylko myśl mojego znajomego:
Zanim kupisz coś nowego, coś o czym marzysz i non stop o tym myślisz tak, że aż nie możesz zasnąć. Zastanów się ile będziesz miał później czasu na korzystanie i cieszenie się nowym nabytkiem.

Powiem, wam, że cały czas mam to z tyłu głowy i ta myśl pozwoliła mi zaoszczędzić sporo grosza, albo przeznaczyć na inne cele.

Mnie rodzice wychowywali w mysl tej idei... W praktyce wyglada to tak:
Wszystkie dzieciaki w szkole jedza codziennie slodkie bulki lub czipsy, a ty jak ten debil odkladasz kase w skarbonke... A na koniec jak odlozysz troche to sasiadka, pracujaca jako sprzataczka w szkole ukradnie ci klucze od domu, wlamie sie i ukradnie wszystkie oszczednosci... Zajebisty sposob na oszczedzanie. POLECAM. xD

To jest chora idea, moze i dobra ale dla "biedakow"!. Skoro bedziesz zawsze se wmawial ze tak naprawde nie jest to ci potrzebne, pol zycia ci minie a ty dalej bedziesz sluchal stereo z soundbara, jezdzil 10 letnim autem itp. A wszystko przez to ze masz oszczednosci, nie chcesz miec lepszego dobra i nie starasz sie o lepsza prace, nie dorabiasz sobie itp... Biedak zostaje biedakiem (z oszczednosciami). Bledne kolo.

Jak czlowiek cos chce, to ze wszystkich sil powinien sie starac to miec. To nazywa sie motywacja.

Straszny balagan mam do dzis przez takie wychowywanie, ale na szczescie jestem tego swiadom i walcze z tym, kupujac sobie co rusz nowe zabawki. Tylko problem jest inny. Nic co kupie nie cieszy mnie dluzej niz 3 dni...
 

DrWredman

Active member
Straszny balagan mam do dzis przez takie wychowywanie, ale na szczescie jestem tego swiadom i walcze z tym, kupujac sobie co rusz nowe zabawki. Tylko problem jest inny. Nic co kupie nie cieszy mnie dluzej niz 3 dni...

No i sam sobie podsumowałeś, choć mam wrażenie, że nic nie zrozumiałeś z przytoczonej przeze mnie myśli i wyciągnąłeś błędne wnioski.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Do tej długiej dyskusji dodam tylko myśl mojego znajomego:
Zanim kupisz coś nowego, coś o czym marzysz i non stop o tym myślisz tak, że aż nie możesz zasnąć. Zastanów się ile będziesz miał później czasu na korzystanie i cieszenie się nowym nabytkiem.

Powiem, wam, że cały czas mam to z tyłu głowy i ta myśl pozwoliła mi zaoszczędzić sporo grosza, albo przeznaczyć na inne cele.
Ja akurat z tym się zgadzam. Dzięki temu nie robię "głupich" zakupów. Wolę się dłużej zastanowić. A marzenia i tak można spełniać. U mnie nic nie leży nieużywane.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
A ja kupiłem wielki stół drewniany z krzesłami, do ogrodu a tu Covid i gości zapraszać nie można.
I leży już rok, nieużywany....

Ale jestem dobrej myśli [emoji3]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak byś zamówił przez internet i skorzystał ze zwrotu konsumenckiego?

Jest taka opcja, ale ja bym w takie rzeczy się nie bawił, choćby dla zasady, że skoro nie chciał dać kabli za kaucją to niech się .... kabli jest od groma i jest w czym wybierać.. a w obecnych czasach trzeba takich ludzi szanować co chcą wydawać tego typu pieniądze na coś takiego jak kabel czy generalnie elektronikę itp.. nie wspominając już o tym, że wszystkich trzeba szanować co wydają jakieś pieniądze na jakieś "dobra materialne" że tak powiem.

Do tej długiej dyskusji dodam tylko myśl mojego znajomego:
Zanim kupisz coś nowego, coś o czym marzysz i non stop o tym myślisz tak, że aż nie możesz zasnąć. Zastanów się ile będziesz miał później czasu na korzystanie i cieszenie się nowym nabytkiem.

Powiem, wam, że cały czas mam to z tyłu głowy i ta myśl pozwoliła mi zaoszczędzić sporo grosza, albo przeznaczyć na inne cele.

Coś w tym jest, ale jak zmieniasz np dotychczasowe kolumny na nowe to jak teraz słuchasz muzyki to i później po wymianie raczej też będziesz to robił.. :D
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jest taka opcja, ale ja bym w takie rzeczy się nie bawił, choćby dla zasady, że skoro nie chciał dać kabli za kaucją to niech się .... kabli jest od groma i jest w czym wybierać.. a w obecnych czasach trzeba takich ludzi szanować co chcą wydawać tego typu pieniądze na coś takiego jak kabel czy generalnie elektronikę itp.. nie wspominając już o tym, że wszystkich trzeba szanować co wydają jakieś pieniądze na jakieś "dobra materialne" że tak powiem.



Coś w tym jest, ale jak zmieniasz np dotychczasowe kolumny na nowe to jak teraz słuchasz muzyki to i później po wymianie raczej też będziesz to robił.. :D
Ale ta opcja jest bardzo często jedynym sposobem na sprawdzenie u siebie sprzętu. Negocjujesz cenę, kupujesz i jak sprawdzisz to zwracasz. Firmy nie mają wszystkiego co akurat chce się wypróbować. Jedyne ryzyko to jak coś będzie uszkodzone czy nie tak to odliczą jakąś kwotę od zwrotu.
Dodatkowa wada to jeszcze kasa zamrożona na dłuższy czas. A jak chcesz sprawdzić drogi sprzęt i to np ze trzy sztuki na raz to może być uciążliwe.
 
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
Temat jest "Mój wielofunkcyjny pokój". A tu jakieś pitolenia o golarkach, drewnianych stołach i innych bzdetach!
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
W końcu udało się uzupełnić kolekcję filmami na których mi bardzo zależało. Marcowo-kwietniowy updated... :)


Czy ktoś ma i chce się pozbyć Ostatni Samuraj na blu ray pl?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Trafiła się okazja na 1 i 2 cz.w bardzo dobrej cenie to kupiłem komplet. Tak wiem że 1cz.jest już w uhd ale trzyma cenę, będę polował ..:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo, ale to np II cz 300-u, Pearl Harbor dopiero teraz pierwszy raz obejrzałeś ? PH już kawałek czasu temu był w MM za bodajże 50 zl, chyba, że Ty jeszcze taniej szukasz filmów... ale film świetny i muzyka wymiata..
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Spokojnie, filmy już kilka razy widziałem ale nie miałem ich w kolekcji na półce...:) Filmy na blu Ray trafiam różnie, ale tak od 15zl wzwyż. Niekiedy jak Tora Tora Tora dałem więcej bo bo to nowość i wznowienie edycji.
 
Do góry