[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Jestem po kilku seansach, na pierwszy ogień poszedł Crofielvield Lane 10. Film trzymał naprawdę wysoki poziom prawie do samego końca. Bardzo fajny klimat, pomimo że grało w nim 3 osoby ale nie znudził mnie. Dopiero na sam koniec rozwaliło mnie zakończenie, gdyby nie końcówka film uznałbym za naprawdę dobre kino do obejrzenia ponownie.
Co do dźwięku to jest w Dolby Atmos, ale przez cały film jest może tylko ze dwa razy go słychać w suficie: w połowie filmu jak przelatują helikoptery i na sam koniec jak coś chodzi po dachu szopy. Jak dla mnie film do obejrzenia na raz.
Obecność cz.1.
Film naprawdę godny uwagi, jeśli ktoś lubi horror. Można się przestraszyć, nawet jak ktoś jest oblatany w horrorach i już wszystko widział. Obowiązkowo dobre nagłośnienie i gałka troszkę bardziej podkręcona.. ;-) Polecam
Obecność cz.2.
Nawiązanie do poprzedniej części, podobny klimat ale zrobiony naprawdę bardzo dobrze. Od razu słychać dużą poprawę w dźwięku do poprzedniej części. Jest dynamika, czysty dźwięk oraz DOLBY ATMOS..;-) A ten robi niesamowitą robotę. Efektów jest cała masa, kroki, skrzypienia podłogi, odgłosy, deszcz, strzały pioruna i najlepszy efekt z całego filmu jaki słyszałem to jak zasuwa potworek po suficie i pruje się podłoga. Efekt miażdży, tutaj DOLBY ATMOS robi niesamowitą robotę, nie wyobrażam sobie tego efektu bez dolby atmos, to już nie to samo. Normalnie aż się uchyliłem bo myślałem że mi coś na głowe zleci…;-) Film długi troszkę, bo mi pod koniec się dłużył ale fabuła i efekty naprawdę super. Kilka scen do testów DOLBY ATMOS na pewno się przyda..;-) Gorąco polecam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdż "Żywioł", audio rewelacja. Sam film też uważam za dobry.
Świetny na projekcje.
Crofielvield Lane 10 również świetny film, końcówka... to zupełna abstrakcja. Bomba.
Dobra scena też jest w Strange pod koniec na ulicy - technicznie, ale sam film już nie moja bajka, Zwierzaków nie komentuje, bo szkoda klawiatury ;)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Obecność 2 też przypadła mi do gustu tak jak 1, jednak mogła być krótsza właśnie, bo momentami potrafi zamulić.
 

Norbert120

New member
Pelen podziw , aż żal d... ściska na te cudeńka moze kiedyś bedzie mnie stać . Pozdro Ps. Bajer

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jestem po kilku seansach, ....

Obecność cz.2.
Nawiązanie do poprzedniej części, podobny klimat ale zrobiony naprawdę bardzo dobrze. Od razu słychać dużą poprawę w dźwięku do poprzedniej części. Jest dynamika, czysty dźwięk oraz DOLBY ATMOS..;-) A ten robi niesamowitą robotę. Efektów jest cała masa, kroki, skrzypienia podłogi, odgłosy, deszcz, strzały pioruna i najlepszy efekt z całego filmu jaki słyszałem to jak zasuwa potworek po suficie i pruje się podłoga. Efekt miażdży, tutaj DOLBY ATMOS robi niesamowitą robotę, nie wyobrażam sobie tego efektu bez dolby atmos, to już nie to samo. Normalnie aż się uchyliłem bo myślałem że mi coś na głowe zleci…;-) Film długi troszkę, bo mi pod koniec się dłużył ale fabuła i efekty naprawdę super. Kilka scen do testów DOLBY ATMOS na pewno się przyda..;-) Gorąco polecam.


No Jupiter cienki, ale scena poscigu w Chicago, to byl chyba pierwszy dobry material demo Atmosa.
Zywiol to byl dla mnie atmosowy tegoroczny nr jeden, dopoki nie wlaczylem Pacific Rim (UHD) - Jakoscia nie powala, ale "iloscia sufitu" bije wszystko. Wprawdzie nie moge przez niego przebrnac, ale i tak obejrzalem sporo w porownaniu do Allegiant i poprzednich czesci trylogii, ktore tez maja jakosciowo niezle, chwilami boombiaste miksy. Powinienes sprobowac, jak nie bedzie sasiadow. ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sprawdż "Żywioł", audio rewelacja. Sam film też uważam za dobry.
Świetny na projekcje.
Crofielvield Lane 10 również świetny film, końcówka... to zupełna abstrakcja. Bomba.
Dobra scena też jest w Strange pod koniec na ulicy - technicznie, ale sam film już nie moja bajka, Zwierzaków nie komentuje, bo szkoda klawiatury ;)

Widzę ze CL 10 końcówka na wszystkich zadziałała :- )
 

Lobit

Member
Witam. Jest tu na forum dużo fajnych projektów, z drogim sprzętem, ale ten pokój ma w sobie coś co przyciąga oko, elegancja i klasa na wysokim poziomie. Bardzo podoba mi się funkcja tego salonu jako sala kinowa, wszystko dopracowane, przemyślane i estetycznie wykonane. W galerii też porządek wszystko na pierwszej stronie przyjemnie się ogląda taki pokój. Wrażenia podczas oglądania filmów zapewne nieziemskie.
Pozdro :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dziękuję, ciesze się że spodobał sie mój salon.. :)
Niestety nie jest to dedykowana salka a pokój z wieloma funkcjami i cokolwiek w nim zmienić trzeba mocno się napracować aby nie zakłócić reszty jego funkcji... :)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Można by powiedzieć, że kolega Bipo osiągną tutaj przyjemne z pożytecznym, kierując się ideą typu "i wilk syty i owca cała", bo estetyka pomieszczenia nie została zaburzona a sprzęt wtopił się w otoczenie stanowiąc jego integralną częśc. Mało komu z nas to się udało i dlatego każdy musi wypracować własną technikę przechytrzania tzn. przekabacania żony, żeby przeforsować swoje plany.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Padł mi mój stary poczciwy odtwarzacz blu ray ... buu :-( panasonic dmp300 wytrzymał 8-9 lat. Czyta tylko cd, chyba czas na zmiane....
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wkoncu jakas zmiana bedzie w twoim temacie :)
Bo juz powoli watek umiera :)

Jest syn to nie ma czasu na nic co?
 
Do góry