[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Armanig i jest mniej kurzu? Samopoczucie tez jakies inne? Warto takie cos kupic czy to zwykly marketing?

Denerwoje mnie ten kurz w salce, jakto tylko lampe zalacze w projektorze to az strach patrzec do gory :)

To Bipo zaczal temat o klimach wiec sam sobie winien :)
Zreszta w salce co bylo mozliwe do zrobienia to juz zrobik :) Na koniec kablami zasilajacymi sie pochwali w oplotach i to tyle. :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno powiedzieć, powietrze wydaje się lekko "oczyszczone" i świeższe.
Na pewno w upały różnica jakaś jest, także na plus.
Jest bryza i ją czuć. Na pewno kurz będzie Ci się osadzał i nie wiem czy nie bardziej, to co lata po mieszkaniu zwilży się i opada, także będą po tym ślady.
Jeżeli chodzi Ci tylko o walory estetyczne, czyli nie chcesz widzieć tego kurzu, to nie kupuj, natomiast na pewno nie będziesz go tyle wdychał, co jest akurat na plus.
Mi przeszkadza hałas, bo ciche na pewno nie jest.

Sporo czytałem przed zakupem i dla mnie wybór był prosty, ale kierowałem się bardziej zdrowotnymi aspektami.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Armanig i jest mniej kurzu? Samopoczucie tez jakies inne? Warto takie cos kupic czy to zwykly marketing?

Denerwoje mnie ten kurz w salce, jakto tylko lampe zalacze w projektorze to az strach patrzec do gory :)

To Bipo zaczal temat o klimach wiec sam sobie winien :)
Zreszta w salce co bylo mozliwe do zrobienia to juz zrobik :) Na koniec kablami zasilajacymi sie pochwali w oplotach i to tyle. :)

Prorok jakis czy co...:razz:

A tak to dobrze mówisz Lolo u mnie tylko kosmetyka, jakieś ładne kabelki itd... :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Prorok jakis czy co...:razz:

A tak to dobrze mówisz Lolo u mnie tylko kosmetyka, jakieś ładne kabelki itd... :)

;-)Juz robisz kabelki? Co w końcu wybrałeś?
A klima to na wielki plus. lubię to:D Dziękuję. A do tego jeszcze mrok, zimno,wilgoć, ciemność i nie wyjdę z Twoje chaty z tydzien:smile: Gratulacje.
KR, daj linka na DUKE. Co to za Materiał? Plastyk czy Metal? Please, daj znać, czy dasz się go Pomalować?
 

rabit

Active member
Bez reklam
U nas w salonie i u syna na poddaszu, też już wisi sobie na ścianie :) : Viola Perfect - GREE Klimatyzatory Tylko wersja Multi. I dla mnie to super sprawa. Myślałem że będzie ją słychać jak wentylator, a tu cisza jak makiem zasiał (nie dotyczy trybu TURBO). Ciekawe czy ten "jonizator plazmowy", to tylko chwyt marketingowy, czy coś na prawdę zrobi? Na razie temperatura na zewnątrz normalna, więc za dużo nie potestowałem. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na chwilę obecną nic jeszcze z kabelkami nie robiłem ale kiedyś może się na to skuszę... :)
Savron wiesz które mi się bardzo podobają bo Ci pokazywałem.. ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
KR, daj linka na DUKE. Co to za Materiał? Plastyk czy Metal? Please, daj znać, czy dasz się go Pomalować?
Proszę bardzo :)
https://dukapolska.com/nawilzacz-powietrza-11990.html
zwie się HUMID
Dziś niby oficjalnie ich już nie ma, kupiłem w zeszłym, roku wyprzedażowo za 199 zł. Jednak czasem pojawiają się pojedyncze sztuki w niektórych sklepach DUKi w różnych miastach. Materiał to też niestety wszędobylski plastik... Jest dość mocno wypolerowany, ale jakiś lakier w spray'u powinien chwycić.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Na chwilę obecną nic jeszcze z kabelkami nie robiłem ale kiedyś może się na to skuszę... :)
Savron wiesz które mi się bardzo podobają bo Ci pokazywałem.. ;-)
Z zasilających o dobrym stosunku wykonania do ceny(oczywiście ze szpuli, bo gotowca w tym przypadku nie opłaca się, bo wtyki i tak są marnej jakość) mogę polecić Suprę LoRad 2.5 SPC - bardzo miękki kabel, który bardzo dobrze się układa.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten kabel w sklepach tylko w oryginale z wtyczkami sprzedają do listw zasilających Supry.. aczkolwiek nie musi to być ten kabel.. a listwy patrząc cenę do jakości są warte grzechu..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Bipo was zaj... co wchodzę na temat to widzę pitolenie o niczym a Bipo pokazuje zawsze ciekawe rzeczy, tymczasem klops, panowie ogarnijcie się [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Millerek

New member
Bipo wspomniał że może kiedyś wymieni kable zasilające. Temat poszedł, padły propozycje, a ja dodam że też zmieniłem na Supra Lorad Anniversary Edition 3x2.5mm Silver Plated OFC, ze szpuli na metry, tyle że go wsadzilem w peszel , i na denkach jest poprawa w brzmieniu zestawu, bynajmniej u mnie. Jak płeć piękna słyszy różnice i krzyczy fo mnie zmniejsz basu!, to coś w tym jest, no i jest :)

61a9ec671655f1f577828cfa1067701e.jpg
688a10208fdec535a4dcc62e9a18fd05.jpg
93722981891d0abaf9b8abbfa2a9a311.jpg

794243a27c3c600420475e45c6d392e5.jpg
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Ten kabel w sklepach tylko w oryginale z wtyczkami sprzedają do listw zasilających Supry.. aczkolwiek nie musi to być ten kabel.. a listwy patrząc cenę do jakości są warte grzechu..
Ja kupiłem ze szpuli na metry w sklepie gdzie mają też akcesoria ViaBlue( od tego producenta też kupiłem kabel sieciowy posrebrzany ze szpuli, jest minimalnie tańszy od Supry, jednak ma grubszy płaszcz przez co jest sztywniejszy i gorzej się układa. Porównując oba to Supra jest zdecydowanie lepiej wykonana i "grubiej" posrebrzana(bo miedź nie prześwituje jak w przypadku tego drugiego).
 

Millerek

New member
Dlatego wsadzilem go w peszel bo Supra jest bardzo miękka, wiotka i bardzo delikatna, każde zarysowania są widoczne itp...
 

GleNinja

New member
świetny zestawik
przydałby się tylko fotel z lodówką, do potrzebnych trunków
kuchnia daleko, a lepiej nie wstawać w czasie filmu :0
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na weekend szykuje się maraton i nadrobienia trochę zaległości... :) Przygotowane mam kilka filmów, ciekaw jestem co mnie zaskoczy i podejdzie a do czego już nie wrócę..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Doktor, Zwierzęta.. i Jupiter na Twoim miejscu mając 120 cali to brałbym w 3d.. parę złoty więcej ale warto.. choć to kwestia na ile lubi się 3d.. ale w przypadku pierwszych dwóch to 3d robi różnice .. Choć te pierwsze dwa filmy najlepiej to w kinie obejrzeć.. mega jazda..
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wow! Napad na Mediamarkt zrobiłeś? A gdzie "Trafić", gdzie "Sicario"??!;-)
zaskoczy na pewno G-LINE. OBECNOSC najlepiej oglądać po 2-3 w nocy.:D
reszta filmów tez dobra. Nu może z wyjątkiem dwóch ostatnich.
 

Dingo

Member
Cloverfield możesz sobie odpuścić - żenua moim zdaniem.

Dr. Strange, Przełęcz - bardzo dobre. Obie części 'Obecności' przy dobrym nagłośnieniu (w oryginalnej ścieżce i DTSie) i projektorze - wymiatają! Udanych seansów!
 
Do góry