[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lobos

New member
Bez reklam
Powiem Ci Bipo, że jakość filmów na Twoim sprzęcie mnie zawsze zadziwia...pozytywnie oczywiście, bajka ;)
Dokładnie! Często przy porannej kawie w pracy klikam sobie na galerię Bipo i tym miłym akcentem rozpoczynam dzień ;-)
Raz, że ma gust i urządzone mieszkanko ze smakiem to jeszcze ten projo...
Na każdej fotce jakość obrazu MIAŻDŻY!
Najdrobniejszymi szczegółami, rewelacyjnym kontrastem i kolorami powoduje uśmiech :)
A to tylko fotki... co dopiero wrażenie na żywo przy takiej przekątnej obrazu ;-)
 

darekguma

New member
Bez reklam
Jeszcze nie nakręcili filmu który widziałem więcej razy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jest film ktory mogę oglądać bez końca:), no i ten sentyment z czasów video, gdzie cały film był zielony:)
 

darekguma

New member
Bez reklam
@Piramida, pamięć zawodna tak więc wszystkich lektorów nie pamiętam, ale to było miłe przypomnienie, teraz zostały napisy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Widać co potrafi dobry projek z dobrym ekranem.;)

Dzięki Panowie, ja ten film bardzo lubię a lektorzy to faktycznie pamiętne czasy. Im starszy film z lektorem tym ostrzejsze tłumaczenie...;-) Nie wiem czy zauważyliście, kiedyś tak bardzo się nie hamowali jak dzisiaj...;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda.Słychać także że Polsatowscy lektorzy oraz ci z wydań DVD/Bluray (w opisie filmiku jest podane,kto do jakiej wersji tłumaczył) są ugrzecznieni...
Jak dla mnie najlepszy Knapik i Kozioł.Oldschool bez cenzury :grin: ;-)

Teraz jednak preferuję napisy ;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
hahahaha też się uśialem :D ale wspomnienia niektórych lektorów to łezka sie kręci w oku :D


ten film jest w 15 wersjach reżyserskich :D

ale "czas wyciągnąć bezbolesnego"... to zabił system :popcorn:
 

Lukasz2525

New member
Witam , nie mam czasu w tej chwili przeczytać całego tematu , zwłaszcza że czytam ten o Studio 290 i chciałem zapytać czy z perspektywy czasu nie brakuje Ci bassu w Heco , bo porównywałem je wczoraj w saturnie i rzeczywiście Heco ładna góra i środek , ale brak bassu , a Jbl'e bardzo ładny i mięsisty bass , czuć od nich moc i ogień , ale wysokie tony syczą / charczą .
 

Lukasz2525

New member
Lepsze byłoby słowo " syczą " , ale wiadomo że w saturnie wszystko podłączone jest długimi , pewnie tanimi przewodami i pod drodze przez system przełączający sygnał między różnymi kolumnami . Ale przy wyborze kolumny przyciskiem - natychmiastowa zmiana kolumny , nie tak jak przy przełączaniu kabli ręcznie - było słychać różnicę bardzo wyraźnie , Heco grały czystą górą i środkiem , a Jbl'e bass i syczenie . Amplitunerem był Denon x4100 .
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jbl 290 maja więcej basu od heco ale reszty pasma mi brakuje. Dlatego wolę słabszy bas ale z reszta pasma ... ;-) Bas to nie wszystko, kiedyś wystarczyły by mi głośniki z TV i mocny sub ale to było kiedyś teraz poznaje muzykę na nowo. .. ;-)
 

Lukasz2525

New member
W sylwestra pojechałem z rana do saturna , prawie nie było ludzi . Stałem dobrą godzinę przełączając Heco z Jbl'ami . Heco grają zdecydowanie czyściej i przyjemniej górą i środkiem , ale nie mają tego czegoś , brakuje im kopa , ognia , życia . Środek i góra zbyt mocno dominują nad bassem , pewnie wynika to z wielkości membran , wszystkie są 17 cm , więc stosunek 1:1 , w Jbl'ach mamy 20 cm dół i 10 cm środek . Mordka się uśmiecha jak zaczynają grać Jbl'e , tym bardziej że bardziej podobają mi się z wyglądu , Heco są zbyt wąskie i mają wystające elementy , do tego 3 membrany tej samej wielkości i wysokotonowy , który nie jest na samej górze , tylko w środku , do tego sercem też wolę markę Jbl . Jednak wiem że w Heco zabraknie mi basu , a Jbl'e mogą mnie zamęczyć wysokimi tonami , które w bezpośrednim porównaniu z Heco są ciężkie w odsłuchu i męczące , może w domu bez porównania będzie lepiej . Jednak liczę jeszcze na Klipsche lub ewentualnie Dali . R28f już słyszałem w salonie audio i grały bardzo dobrze , ale patrzę też na wyższy model , RP-280 , ewentualnie Zensory 7 , ale te mi się nie podobają z wyglądu , są mniej reprezentatywne i zdecydowanie niższe od reszty , więc liczę na Klipsche .
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nareszcie komplet.... ;-)
Pamiętacie było tak:

gifs upload

a jest aktualnie tak: Velodyne White High Gloss (biały lakier, wysoki połysk)

upload pic

screengrab

how to use print screen

screengrab
Wybór padł na biały lakier w połysku, długo na suba czekałem ale w końcu odebrałem. Lakierowanie było bez rozbierania co wiąże się, że posiadam nadal cały czas gwarancję co było dla mnie bardzo ważne. Przed lakierowaniem dzwoniłem i się upewniałem co i jak. Można polakierować ale bez rozkręcania. Sub jest nowy więc szkoda by było mi aby przepadła gwarancja. Najważniejsze że żona wreszcie mnie nie męczy że ten klocek nie pasuje do reszty...;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry