[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Caparzo

New member
Bez reklam
dałeś jakiś mikro obrazek i szukasz w temacie bipa pomocy i mu go zaśmiecasz, załóż swój temat i nie zaśmiecaj tutaj
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli ktoś nie oglądał to polecam dwa filmy:
1.Oblężenie Jadotville z 2016r
2. 6 dni
Oba oparte na faktach oraz dostępne na Netflix.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Proszę bardzo... :)

Udało się skompletować metalbox do Kompani Braci za śmieszne pieniądze. Moje polskie wydanie przełożyłem do puszki i teraz jest komplet wraz z Pacyfik.. :)




 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kupiłem zagraniczne wydanie i przełożyłem swoje drugie polskie które jest w plastiku do metalboxu .... :)
Zagraniczne płyty mam do oddania za free jak ktoś chce. Jeden minus musi być odtworzone na odtwarzaczu region free bo to chyba amerykańska wersja.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chętnie bym wziął, ale nie mam zwyczaju brac czegos za darmo ;) także moze wymiana na cos ode mnie?;)
Ja mam Oppo region free, tylko musialbym pokombinować z podłożeniem napisów ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niezłomny, to słynna już scena audio z bombowcami ; )
Pięknie to brzmi, na targach często prezentowali na tym sprzęt.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
O jakim nośniku mówicie ? Patrzę na okładkę blu ray w necie i widzę skromne DD 5.1. Aczkolwiek wydawcą jest Universal a u nich np. Everest ma Atmos a na opakowaniu jest DTS HD MA. Ktoś potwierdzi jak jest, bo bym sobie zamówił blu jesli ma atmosa ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj odświeżyłem sobie po kilku latach klasyka:
Wejście smoka - bez 4k, HDR i dolby Atmos...:)
best boy names ever
Film dla mnie sentymentalny, który mogę oglądać zawsze po kilkadziesiąt razy.
Wersja którą posiadam ma bardzo duża ilość dodatków odnośnie tworzenia filmu oraz samego Bruce Lee. Będzie tego około 5 godzin. Jest to wydanie zagraniczne ale wszystkie dodatki jak i film posiada napisy pl. Gorąco polecam.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Film The best. Jako kilkulatek miałem okazję widzieć pokaz Kung Fu mnichów (i kilkulatków czyli mniszków :) ) z Klasztoru Shaolin - nie zapomnę :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mój 100 film w 4k..... :)
Kolekcja filmów na płytach 4k osiągnęła pełną liczbę 100szt.




I nadal rośnie o kolejne pozycje... :)
 
Do góry