[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Dla mnie oba filmy bardzo dobre :)
Tylko Kompania braci u nas jest wydana w plastiku i nie prezentuje się tak pięknie jak to wydanie Pacyfik. Dopiero wersja np.z UK jest w metalbox ale jest bez napisów wiec wOle już nasza wersje w plastikowym opakowaniu...:)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak już ogarniesz wszystkie prezenty świąteczno-noworoczne, to zerknij jeszcze na serial Paragraf 22, na HBO jest.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jak już ogarniesz wszystkie prezenty świąteczno-noworoczne, to zerknij jeszcze na serial Paragraf 22, na HBO jest.

Paragraf 22 obejrzany ;) podziękować za cynk:blagam:
Najlepsze momenty jak gościu skosił swojego kumpla samolotem, postrzał kulek i parada na golasa. Niby serial troszkę śmieszny a wręcz podchodzi o dramat.
Masz coś jeszcze w tym stylu to pisz...:blagam:
Hbo daje rade z tymi serialami wojennymi, Pacyfik, Kompania braci a tu jeszcze taki rodzynek Paragraf 22.. :)
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja sobie te seriale zostawiłem na projekcję po remoncie, po kalibracji. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Lubię temat wojenny ale gorzej z serialem.
 

Momo707

New member
Co planujesz Stelvio? Gdzieś widziałem że masz proja ale remont tzn przygotowanie pomieszczenia jak ściany i sufit ? Kalibracją zajmie się ktoś profi czy masz na myśli zwykłą z ampli ? Masz jakiś swój wątek? Opisz coś więcej.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Nie zaśmiecajmy tu wątku moim remontem. Krótko. Bardzo podobne podejście do tematu jak Bipo. Podobne gusta.
 

Momo707

New member
Napisz coś więcej albo na priv jak nie masz swojego wątku. Może czas założyć jak coś fajnego planujesz ? Bipo ma sporo zrobione i na różne sposoby a napisać że robisz coś podobnego to jak nic nie napisać. Rzuć coś więcej..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja sobie te seriale zostawiłem na projekcję po remoncie, po kalibracji. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Lubię temat wojenny ale gorzej z serialem.

Generation kill, jeden z lepszych seriali wojennych, nie lecą kotlety i mózgi ale klimat iraku i ludzi z ktrymi można sie z żyć, a ekipa jest fajna. Polecam
 
Do góry