[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie, na frontach mam DIY na Klotz, do centrala musze tez zrobic aby to wygladalo. I tak sobie pomyslalem po co pieprzyc sie z robienjem kabla jak moge kupic za 200zl gotowca polecanego przez ciebie.
No ale sie okazalo ze koles sprzedal kabel i zapomnial usunac aukcje.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj miałem niespodziewanego gościa, był u mnie pierwszy raz nasz przesympatyczny kolega Sauron...... :)
Po odwiedzinach myślę że coś napisze od siebie... :)
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie do Bipo Dolby Atmos Reference Room :)
Ps.chcielibyście widzieć jego minę jak mu puściłem film..... bezcenna..:)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pozdrowienia. A przepisu na wspaniały sos grzybowy nadal mi nie przekazał. Rozumiem, ze to pilnie strzeżona tajemnica :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bo nie zapłacił za forum i nie może nawet nic teraz napisać... :-( bez sensu. Jak ktoś płaci za forum potem nie zapłaci to już nic nie może napisać..?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bo nie zapłacił za forum i nie może nawet nic teraz napisać... :-( bez sensu. Jak ktoś płaci za forum potem nie zapłaci to już nic nie może napisać..?

Pierwsze slysze aby tak bylo. Na 100% tak nie bylo. Widocznje po ostatnich aktualizacjach (zalaczniki, postimg, mozliwosc edycji starych postow) cos admin przez pomylke zablokoeal.
Napisz w dziale do admina o co konkretnie chodzi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Coś jest nie tak. Radziłem Sauronowi, by napisał do administracji email. Przecież mi tez wygasa roczny abonament i przez kilka zanim znów nie zapłącę dni piszę bez opłat.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Film Epicentrum na Blu ray- stan opakowania i płyty sklepowy. Sprzedam lub wymienię się z kimś za inny film którego nie mam. Może ktoś ma coś z marvela np:
-Ant Man
-Strażnicy Galaktyki
- Ostatni Spider man...
cena 30zł plus wysyłka.
ps: film z nie samowitymi efektami pod kino domowe...;-)
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Biorę :)
A propos w tym klimacie dziś oglądałem Hurricane Heist i też dźwięk ( atmos) wymiata.
W odróżnieniu do fabuły niestety...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
U mnie mała podmiana na wtyki carbonowe, które zawsze chciałem mieć na zasilaniu... :) oraz mała roszada w ustawieniu bo teraz listwa pokazała się na światło dzienne - wcześniej ukrywała się z tyłu za sprzętem.. :) Myślę, że zabawę z wszelkimi kabelkami zakończyłem na dłuższą chwilę.. :)

 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
Fajnie sie prezentuje. Masywne kabelki jak z elektrownii:).
Btw chcialbym kiedys posluchac jak gra taki dobrze skalibrowany i ustawiony zestaw jak Ty masz lub cos w podobie.

Pzdr
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fajnie sie prezentuje. Masywne kabelki jak z elektrownii:).
Btw chcialbym kiedys posluchac jak gra taki dobrze skalibrowany i ustawiony zestaw jak Ty masz lub cos w podobie.

Pzdr

Coś tam sobie plumka, da rade posłuchać muzyki i obejrzeć film. Będziesz w okolicy Wawy to zapraszam :lol:

Ten kwiatek biedny, widać, że już usycha ;)
Armanig ja go już od kilku lat podtruwam aby mi w ekran nie wchodził, a on dzielnie walczy- uparte zielsko. . :)
Ps. Wysokość od dwóch lat ta sama wiec chyba chemia działa. .hihi
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciśnieniem go, ciśnieniem. Jak nie z frontów, to subem dobij.
Jako stary florysta-ogrodnik trzymam kciuki :)
Węże natomiast i karbony pierwsza klasa.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kupowane przez internet. Lolek napisz jak tam odsłuch muzyki klasycznej z ostatnio zakupionych przez Ciebie płyt bo teraz się zastanawiam czy nie kupić sobie przynajmniej kilku płyt. Fanem nie jestem ale kilka utworów mi się bardzo podoba i chciałbym coś wypróbować ale w bardzo dobrej jakości przynajmniej jedną płytkę mieć co byś polecił na pierwszy ogień.
 
Do góry