[Nasze Zestawy AV] Moj skromny zestaw

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie spoko..:_) ja widzę że Ty bardziej jesteś na kino nastawiony niż na stereo :) a co cd Onkyo to wiesz nie chodzi mi nawet o cenę tego odtwarzacza tylko mi Onkyo w stereo (jak mówimy o integrze/odtwarzaczu cd) nie bardzo po drodze.. wolę już z tego przedziału denona albo marantza..

A nie porównywałeś pod względem samego obrazu jak się przedstawia topowy odtwarzacz i oczko niższy? W sklepie mi mówili że to porównywalny poziom, tylko sekcja audio jest lepiej rozbudowana i to w tym jest największa różnica między nimi..
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie spoko..:_) ja widzę że Ty bardziej jesteś na kino nastawiony niż na stereo :) a co cd Onkyo to wiesz nie chodzi mi nawet o cenę tego odtwarzacza tylko mi Onkyo w stereo (jak mówimy o integrze/odtwarzaczu cd) nie bardzo po drodze.. wolę już z tego przedziału denona albo marantza..

A nie porównywałeś pod względem samego obrazu jak się przedstawia topowy odtwarzacz i oczko niższy? W sklepie mi mówili że to porównywalny poziom, tylko sekcja audio jest lepiej rozbudowana i to w tym jest największa różnica między nimi..
Z tego co mi wiadomo 203 i 205 maja identyczna sekcje video. Roznica jest tylko w dzwieku.

Ja mam zamiar podlaczyc 205 do marantza po analogu. Zreszta zobaczymy. Wszystko wyjdzie w praniu.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie spoko..:_) ja widzę że Ty bardziej jesteś na kino nastawiony niż na stereo :) a co cd Onkyo to wiesz nie chodzi mi nawet o cenę tego odtwarzacza tylko mi Onkyo w stereo (jak mówimy o integrze/odtwarzaczu cd) nie bardzo po drodze.. wolę już z tego przedziału denona albo marantza..

A nie porównywałeś pod względem samego obrazu jak się przedstawia topowy odtwarzacz i oczko niższy? W sklepie mi mówili że to porównywalny poziom, tylko sekcja audio jest lepiej rozbudowana i to w tym jest największa różnica między nimi..

Lolek wszystko jest to samo odnośnie video, te same procesory tylko sekcje audio dołożyli. Więc jak chcesz tylko do kina to wystarczy 203...;-) :smile:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałem bodajże u Ciebie jak będę zmieniał odtwarzacz a do oppo nie będzie trzeba specjalnie więcej dokładać i wyjdzie w kolorze srebrnym to kolejnym odtwarzaczem będzie Oppo :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Więc mam nadzieję ze do czasu kiedy mój padnie to Marantz/Denon/Onkyo coś wymyśli w tym temacie :- ) w końcu kiedyś muszą wypuścić nowe odtwarzacze .... może nie zbankrutują z tego powodu.. Arcam jeszcze zostaje oni robią srebrne.. tyle że są droższe..

Ps ze zdjęć widać że w srebrnym lepiej się ten odtwarzacz prezentuje :- )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Przecież srebny to że jest ładniejszy to już pominę ale jest szybszy i dwa razy lepiej gra niż czarny..... Snikers nie wiedziałeś ;-) My z Lolkiem i Kapustą to od dawna wiemy tylko nie zawsze chcemy to wszystkim mówić... hihi
 

Dingo

Member
Przecież srebny to że jest ładniejszy to już pominę ale jest szybszy i dwa razy lepiej gra niż czarny..... Snikers nie wiedziałeś ;-) My z Lolkiem i Kapustą to od dawna wiemy tylko nie zawsze chcemy to wszystkim mówić... hihi

za to czarny moze dluzej pracowac pod duzym obciazeniem i w wyzszych temperaturach :twisted:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecież srebny to że jest ładniejszy to już pominę ale jest szybszy i dwa razy lepiej gra niż czarny..... Snikers nie wiedziałeś ;-) My z Lolkiem i Kapustą to od dawna wiemy tylko nie zawsze chcemy to wszystkim mówić... hihi

To jest tak oczywista oczywistość że to nawet nie ma co dyskutować.. :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Hahaha nie wazne ile kosztowal. Chcialem brac 105 ale wyszedl 205 i roznica za nowke byla nie wielka. Wolalem pojsc z duchem czasu.
Zreszta juz od jakiegos roku planowalem upgrade BD.
 

RAF1977

Banned
Ja myślę, że za wcześnie inwestować w Player UHD. Ale jak kasa jest, to czemu nie. ☺
U mnie teraz słabo, brak nadgodzin. Nawet z 4tego wyjazdu wakacyjnego zrezygnowałem.
Bo ubezpieczenie 3.5 V6 to połowa takiego Playera☺.
 
Ostatnia edycja:
Do góry