[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Dlatego każdy z nas ma prawo wyboru, wziąłem je bo grają rewelacyjnie, co do wyglądu to każdego indywidualne podejście, mnie podobają się coraz bardziej.
Gdyby Sonusy Venere grały tak jak wyglądają to właśnie one stały by zamiast Akkusów, z resztą propozycji było kilka, są bezkonkurencyjne.

Ja sprzęt kupuje dla siebie, nie biegnę ślepo za tłumem, też chciałbym żeby wyglądały jak Sopry lecz w tej cenie jak widać nie można mieć wszystkiego.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Drunk

New member
Bez reklam
Dokładnie. Co z tego, że jest pełno drogich pięknych kolumn, skoro niektóre konstrukcje wyglądające jak uciosane w garażu DIY potrafią zagrać na poziomie wyższej półki cenowej. Wiadomo, człowiek intuicyjnie na pierwszym miejscu kupuje okiem, automatycznie kojarząc wysoki poziom wykonania z jakością brzmienia i producenci doskonale o tym wiedzą.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
ccc32c2e271ab561d2970b0740287148.jpg
3ca69fbb6e27b0fad4cd3579b75b31c4.jpg
09be84b8779d9e85dff8de993795ce35.jpg


Panowie tak na szybko, wymiana kabli na QED XT 300, CD Onkyo C-S5VL.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Nic Ci jeszcze nie powiem bo słuchałem pół godziny, CD kupiony bo nie miałem...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
To ze qedy to nie sa zwykle miedziaki tylko posrebrzane z teflonowym rdzeniem. Sam je mam i odrazu byla roznica po wymianie ze zwyklych miedziakow.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
f978bd9dc9f772f0fa7e55315773c4f7.jpg

Szybka podmianka DAC.
Nostromo był świetny lecz potrzebowałem czegoś jaśniejszego.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jednak DacMagic 100, strasznie popularny jest ten dac na wszystkich forach.

Ciekawe czy ten dac jest znaczaco lepszy niz dac w avr 7010. Bo jak kiedys chcialem isc w kierunku daca to odradzono mi, ze szkoda pieniedzy.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Miałem już kiedyś więc znam temat. DAC gra świetnie, można go kłaść obok CD za 1500zl gdy damy mu transport.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Jednak DacMagic 100, strasznie popularny jest ten dac na wszystkich forach.

Ciekawe czy ten dac jest znaczaco lepszy niz dac w avr 7010. Bo jak kiedys chcialem isc w kierunku daca to odradzono mi, ze szkoda pieniedzy.

Lolo, jeśli masz możliwość to przetestuj, ale moim zdaniem 7010 w muzyce Stereo gra bardzo dobrze.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie czy wie ktoś jak ustawić żeby z USB sygnał był na 192 kHz???
W ustawieniach Windows zmienione, sterowniki zainstalowane i tryb usb 2.0 na DAC wybrany.


Edit:
Już działa tylko nie z Tidal.
Edit 2: działa i Tidal.
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Borixon sugeruję zakup do DACa lepszego zasilania (Tomanek). Naprawdę moim zdaniem warto wydać na to kasę.
Kolego czekam na realizację zamówienia. Jedzie do mnie a znaczy robi się ULPS MINI z gniazdem IEC pod wymianę sieciowki na Tomanek. Mam wszystkie takie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry