[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
A cykniesz fotkę od frontu z kanapy, jestem ciekaw jak całość się prezentuje.....chciałeś wyżej Arie zrobić czy po prostu tak dla bajeru podkładki marmurowe dałeś?
Te drewienka pod przewody to samorobne chyba, kiedyś już coś pokazywane były o ile się nie mylę.
Na innych nie patrz, grunt że Tobie się podoba. Ja myśle też nad granitem ale tylko pod suba.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Cykne fote jak będę w domu, pod kable DIY, kupiłem granity bo tak mi się podoba, tyle.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Masz na szybko :
33bcde70053028c621521f046180339a.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
8a62a4dc24ef196d679253a642476c8b.jpg

Prawie rok szukania drugiego interkonektu w takim wydaniu, był gdzieś na gownianych wtykach na allegro ale nadal nie to, w końcu jest teraz pre od gramofonu na komplecie będzie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Najprawdopodobniej małe podłogowe, coś pełnopasmowego.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
No proszę... Poszły Arie w końcu. Dawno nic nie zmieniałeś to najwyższa pora ;-)
Niby do większości pomieszczeń się nadają, ale wbrew pozorom ciężko sprzedać duże monitory.
Teraz 926 wchodzą i będzie grubaśnie :-D
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Byłoby fajnie, lecz w cenie 926 miałbym już chyba Equilibrium Athmos S7, czyli szach, mat.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
4051c38e52110f9278a4f26c2ce0d8fc.jpg
45cf54b1ed81c2c317e09cdd2166835d.jpg
26414a5972f18c29e255430f6a4befc3.jpg


Tak to wygląda teraz, kolumny w domu jeszcze bardziej mnie przekonały tym kolorem/wykończeniem. Są bardzo klasyczne.

Na temat grania trochę później, podoba mi się bardziej, pasmo się uzupełnił i zamiatają detalicznoscią muzyki.

Hejt go!! [emoji1]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

artiz_

New member
Bez reklam
Borixon gratuluje. Czy to brzmienie do ktorego dążyłes?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
Borixon, klasyka pełną gębą. Gratuluję.

Swoją drogą zawsze się zastanawiam jak producenci to robią, że często głośnik dwudrożny potrafi lepiej zagrać od trójdrożnego lub innego z większą ilością głośników.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak to wygląda teraz, kolumny w domu jeszcze bardziej mnie przekonały tym kolorem/wykończeniem. Są bardzo klasyczne.

Na temat grania trochę później, podoba mi się bardziej, pasmo się uzupełnił i zamiatają detalicznoscią muzyki.

Hejt go!! [emoji1]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Gratuluję. Czarny fornir nie jest zbyt fotogeniczny , ale na żywo wygląda o wiele lepiej. Wiem bo sam ma z dębowym czarnym fornirze swoje. Kurde nie wiem jak się na piano przestawię.

Pograj na spokojnie. Midwoofer SS z serii Classic to dobre i wymagające przetworniki. Na pewno potrzebują chwili żeby się "rozruszać".
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Borixon kolumny w końcu w domu, gratulacje . ;-)
Ps. To kiedy je sprzedajesz... ;-)
Ps.2. Napisz jak się wygrzeja co się głównie zmieniło na plus i minus względem poprzednich podstawek.. ;-)
 
Do góry