[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Czas prąd poukładać 😀
d5270217a8fe63878b5487547ce3c765.jpg
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No w końcu ;)
Wrzuć dwa słowa, jak to "gra" ;)
Krzychu uwierz lub nie, cała reszta też. Włączam pierwszą płytę z tych znanych na pamięć i jeszcze nie zdążyłem usiąść a już słyszę że coś tu lekko sobie ten dźwięk płynie, myślę e tam, siadam i przerzucam utwory, to nie jest wrażenie czy auto sugestia, więcej detali i szczegółów rzuca się odrazu, następnie szersza może nie tyle ale głębsza scena.
Jestem pod mega wrażeniem.
Kupiłem bo chciałem mieć, później pomyślałem że jak nic to nie wniesie to może oddam i kupię używke Audionowa za 350 na olx z tym że jest na 6 gniazd a mi zależało na 8. Teraz nie żałuję i na pewno nie oddam.

Aha chyba jeszcze jedna istotna sprawa to cisza jak makiem... Poprzednio było słychać trafo wzmaka a tu nic kompletnie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co wiem dc-blocker faktycznie działa. Znam kilka osób które z Tomanka korzystają. Trafa najczęściej ciszej pracują.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Borixon gratulacje bo to porządna listwa też o niej myślałem. Kiedyś dzwoniłem do Tomanka i pytałem czy dadzą radę zrobic pół na pół z blocerami i potwierdzenie dostałem że bez problemu. Robią od podstaw na życzenie listwę jaką kto chce. ;-) A patrzyłeś listwę Bada... ;-) Tu nie ma się co śmiać bo listwa działa i nie tylko u ciebie. Wiele osób się wypowiada pozytywnie o niej szczególnie gdy mamy przypadłość buczenia. Blocery spisuja się na piątkę. Ja u siebie mam zlikwidowane buczenie pomiędzy wzmakiem a kompem tzw.pętle masy też jednym bardzo małym i sprytnym urządzeniem.. ;-)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Nie e, co Ty , takie listwy mnie nie obchodzą, one tylko grają, a są juz takie co kable sieciowe od nich śpiewają i to juz jest coś :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Filtr rca separator pętli masy koszt ok.30- 50zl na alleg... ;-) cisza jak makiem zasiał.... ;-) :D
Najprościej wyjąć bolec z gniazdka - koszt 0 zł ;)
Borixon gratulacje bo to porządna listwa też o niej myślałem. Kiedyś dzwoniłem do Tomanka i pytałem czy dadzą radę zrobic pół na pół z blocerami i potwierdzenie dostałem że bez problemu.
dlaczego chciałbyś pół na pół? Co chciałbyś podłączać pod te z blokerami a co pod te bez? Pytam, bo zwyczajnie się nie znam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry