[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
371602b8764a1e88312684e762480613.jpg


Setup na 2020r :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A jednak bumbox sie pojawil :)

Monitory nie daja zadowalajacego basu? To jakis Rel czy co?

Widze kolyska napoczeta :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Borix napisz kilka słów jak to gra z tym Rel ?
Jakoś mi w stereo nie pasuje sub ....chyba że rzeczywiście jest tylko ustawiony na najniższe częstotliwości.....
Mi basu wystarcza w zupełności to co generują klocki :eek:k:
 

darekguma

New member
Bez reklam
Panowie, ja to jestem niedowiarkom co do kabli sieciowych i raczej sprzęt który posiadam nie pozwoli wyłuskać różnic. Powiedzcie mi jakie warunki sieciowe muszą być spełnione i co takiego jest w budowie kabla sieciowego, że podobno wnosi coś do jakości dzwieku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Panowie, ja to jestem niedowiarkom co do kabli sieciowych i raczej sprzęt który posiadam nie pozwoli wyłuskać różnic. Powiedzcie mi jakie warunki sieciowe muszą być spełnione i co takiego jest w budowie kabla sieciowego, że podobno wnosi coś do jakości dzwieku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka



Zaniosłem kabel do sąsiada który posiada system za może 5 tysi, był tak zdziwiony ze głowa mała.

Wyrzucił seryjny kabel jak ja nazywam „od drukarki” i pożyczył odemnie Tomanka za 100zl.

Tu już była różnica spora...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

darekguma

New member
Bez reklam
Dzięki za odp. Kabel o którym piszesz zostaje u Ciebie czy będziesz szukał dalej. Ja nie posiadam strickte stereo a ampli. Za 5 tyś zestaw stereo może a nawet na pewno zagra lepiej niż mój ampli z kolumnami. Możesz w kilku słowach napisać co wniósł kabel sieciowy w twoim zestawie i czy jakieś prócz tych że zdjęcia testowaleś.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dzięki za odp. Kabel o którym piszesz zostaje u Ciebie czy będziesz szukał dalej. Ja nie posiadam strickte stereo a ampli. Za 5 tyś zestaw stereo może a nawet na pewno zagra lepiej niż mój ampli z kolumnami. Możesz w kilku słowach napisać co wniósł kabel sieciowy w twoim zestawie i czy jakieś prócz tych że zdjęcia testowaleś.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka



Nie testowałem innych, miałem kilka lat Tomanka, ten już odmula system...

Wniósł wiele, od detaliczności, sceny, głębi dźwięk jest bardziej namacalny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

darekguma

New member
Bez reklam
To jeszcze jedno pytanie, gdzie ma początek kabel sieciowy, wpięty jest w gniazda w ścianie czy tzw rozdzielacz, przedłużacz?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry