[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Nawet JBL e30 grały sporym basem a to głośniki kilka klas niżej. Dużo zależy od głębokości skrzynki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miałem do czynienia z kilkoma parami monitorów, większość z nich nie obsłużyła do końca dolnego pasma. Jest to zrozumiałe w kilku przypadkach, fizycznie niemożliwe.

Wbrew pozorom kubatura Dynaudio jest spora, mają bass reflex i na tyle dobre parametry że basu nie brakuje, jestem przekonany że wielu na ślepym teście powiedziałoby że słucha podłogówek.

PS. Nie bardzo lubię suba w stereo.

Podobne mam zdanie odnośnie monitorów z Dynaudio, miałem okazję słuchać C1 i myślę, że wielu by powiedziało, że nie gra to monitor :) A najnowsze confidensy 20 podobno ta sama szkoła.. tylko jeszcze bardziej "rozwinięte" w szczególności na wysokie tony..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Podobne mam zdanie odnośnie monitorów z Dynaudio, miałem okazję słuchać C1 i myślę, że wielu by powiedziało, że nie gra to monitor :) A najnowsze confidensy 20 podobno ta sama szkoła.. tylko jeszcze bardziej "rozwinięte" w szczególności na wysokie tony..

Nie wypowiem się w temacie wszystkich modeli, nowe 20 grają pięknie. Niestety drogie...

Na tą chwile temat zamknięty. Są Contoury i tak zostanie na dłuższy czas.

Stereo uważam za kompletne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A już słuchałeś nowych monitorów od Dynek z serii confidence ? Czy masz na myśli countury 20 z najnowszej serii ? A Twoje countury podobno są fajne, więc masz kolumienki na lata..
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
A już słuchałeś nowych monitorów od Dynek z serii confidence ? Czy masz na myśli countury 20 z najnowszej serii ? A Twoje countury podobno są fajne, więc masz kolumienki na lata..
Pisałem o Contour 20, nie słuchałem innych. No jeszcze Excite ale to inna półka..

Jestem zadowolony i to jest dla mnie najważniejsze. Mam nadzieje ze na lata... chciałbym :D
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Borixon, fajne zabawki.
Pytanie mam, jakie są mocne i slabe strony poprzednich akkusów a jakie obecnych dynaudio?
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
No właśnie haha, nie Ty jeden wcześnie wstajesz choć są lepsi 😁
Chce dynki z atollem sprawdzić. Pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja do Dynek juz sie przyzwyczailem :) ale gust to gust tego się nie kupuje, tylko gdzieś w człowieku siedzi..
 
Do góry