[Nasze Zestawy AV] Mój salon :-)

lobos

New member
Bez reklam
Lobos, ten salon jest jakiś "pusty" :(
Nie zauważyłem, ba nie widzę, gdzie jest barek?! :mrgreen::mrgreen::twisted::twisted::D;)
Vikingu, SPECIALLY FOR YOU! :-D
image.jpg


Mój barek i teczka Prezesa ;-)

image.jpg


Tak to wygląda z oddali... Obraz ręcznie malowany. Artysta nie z tej Planety ;-)

image.jpg


Zawartość barku... Stan na dziś wieczór ;-) Urlop mam, więc to wszystko jest "ruchome" :p
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Żubrówka biała pod ptasie mleczko ufffffffffff fu:
Ptasie moje przyczajone (lubię) ;-) Chłopaki swoje słodkości upychają po całym domu a do barku nie zaglądają ;-)
Jak jest na tapecie Żubróweczka to wówczas ze słodyczy na stole są tylko śledzie i ogórki kiszone :p
 

lobos

New member
Bez reklam
Kolejny dzień wolnego i jak co dzień od rana towarzyszy mi muzyka ;-)
Dali brzmią na prawdę świetnie! Właśnie słucham sobie Maroon V...
Przyjemna płytka. Dźwięk jako całość brzmi świetnie a jedno co bardzo pozytywnie mnie zaskakuje to bas… Z7 mają go na prawdę dużo :)
Jestem zaskoczony, ponieważ odsłuchiwałem je w różnych warunkach tj. sala odsłuchowa przygotowana akustycznie, MM czy Saturn gdzie mamy wielką halę, salon AV bez salki odsłuchowej i za każdym razem basik był fajny, ale nie był taki jaki mam w domu ;-)
Podkręciłem trochę volume a Żona myślała, że włączyłem suba :)
Oczywiście bez przesady z tym porównaniem, bo aż taki niski i obszerny ten bas to nie jest, ale jest go sporo co mnie akurat bardzo cieszy :-D
Teraz tylko muszę kombinować coś ze wzmacniaczem i będzie pełnia szczęścia ;-)
Wtedy dopiero dźwięk dostanie tego "błysku", którego niestety na ampli nie uzyskam.
Póki co w muzyce jest lepiej niż dobrze :-D O filmach nie wspomnę, bo jak dla mnie w 5.1 REWELACJA! :-D
Żona twierdzi, że Cinema City się umywa ;-) W 100% udany zakup ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
W pełnej krasie ;-)

Mój salonik w pełnej krasie ;-) Foty wykonane Note 3 przy niezbyt korzystnym świetle, ale chyba mogą być ;-)
Chwilowo stolik z Ikei, bo ława okazała się za duża ;-) No i Żona zmieniła zasłony :p

salon_front.jpg


salon_back.jpg
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Salon pierwsza klasa! Podoba mi się :)
Kawał rogówki masz tam kolego ;) osłuchałeś się już w Zensorami?
Na zdjęciu salon wygląda jakby miał 50 mkw :D
 

lobos

New member
Bez reklam
Salon pierwsza klasa! Podoba mi się :)
Kawał rogówki masz tam kolego ;) osłuchałeś się już w Zensorami?
Na zdjęciu salon wygląda jakby miał 50 mkw :D
Narożnik kawał byka to fakt ;-) 315cm szerokości. Salon taki w sam raz, bo 30m2.
Z Zensorami się już osłuchałem i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Dla mnie to świetne brzmienie, które mnie odpowiada z każdym dniem co raz bardziej ;-)
Oczywiście już choruję na wzmacniacz, ale póki co cieszę się z tego jak jest.
 

lobos

New member
Bez reklam
aż się prosi o 7.1 :)
Oj… żebyś wiedział! Strasznie żałuję, że nie pomyślałem o tym w trakcie zmian w salonie :-( Gdybym chociaż kable miał puszczone pod panelami… Ścianę podkuć to nie problem. 5.1 jest super, ale…
Spokojnie. Jak Synek będzie się starał tak jak do tej pory to niebawem będzie znowu malowanie i wtedy wykorzystam okazję ;-)
Wymienię ampli i stworzę 7.2.4 :p :-D Trzeba marzyć i mieć jakiś cel ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Lobos, obowiązkowo jakiś gruby dywan typu shaggy na gołą podłogę...;-) Tak jak koledzy napisali, pomyśl nad 7.1 bo masz możliwość umiejscowienia kolumn po bokach na wysokości narożnika...;-) U mnie nie dam rady bo mam z jednej strony okno..;-( Salonik elegansio się prezentuję, lubie takie klimaty...;-) A za znaczek japoński na ścianie masz u mnie dużego plusa...;-)
 

SternQuest

New member
Bardzo ładnie, schludnie i elegancko. Tak samo jak Ty jestem zadowolony z Zensorów i naprawdę ich cena w stosunku do jakości dźwięku jaki dają wydaję się niska. U mnie brakuje jeszcze suba, ale to chyba na samym końcu. Oczywiście również choruję na wzmacniacz stereo który jeszcze poprawi i tak już porządny dźwięk. To mam nadzieję zakupić jeszcze w tym roku. Pozdro :) i miłego słuchania...
PS. Ktoś się pytał jak zgrywają się z Onkyo - dla mnie wyśmienicie :) Ale radzę samemu sprawidzić przed zakupem, każdy słyszy inaczej.
 

lobos

New member
Bez reklam
Lobos, obowiązkowo jakiś gruby dywan typu shaggy na gołą podłogę...;-) Tak jak koledzy napisali, pomyśl nad 7.1 bo masz możliwość umiejscowienia kolumn po bokach na wysokości narożnika...;-) U mnie nie dam rady bo mam z jednej strony okno..;-( Salonik elegansio się prezentuję, lubie takie klimaty...;-) A za znaczek japoński na ścianie masz u mnie dużego plusa...;-)
Dywan jak i kilka gadżetów są w planach ;-) 7.1 również może jakoś uda się zrobić ;-) Najwiekszy ból to kable o których nie pomyslałem jak kładli panele :-( Co do znaków to miały być takie 3. Jeden z tyłu i dwa z przodu. Cały dotarł tylko ten jeden :p
 
Do góry