[Nasze Zestawy AV] Mój salon :-)

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu Panie "Lobos" , ja też podpinam się pod gratulacje od forumowych kolegów . Pozdrawiam. P.S. Ja ja zrozumiałem, Ty znasz Japoński??:blagam: Nu to podziw i "zazdrość" :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Muszę jeszcze dopieścić salon dokupując kilka drobiazgów jak np. dywan shaggy na środek, granity pod fronty i suba, wymiana ławy na mniejszą, drzewko Bonzai, regały na płyty i pewnie jeszcze coś się znajdzie... Wszystko z czasem i powoli a systematycznie ;-)
Wracając do Dali to słucham ich sobie cały czas raz ciszej raz głośniej, raz stereo, raz 2.1 czy multi channel i dźwięk jak dla mnie jest bomba! :-D
Różnica w porównaniu do wzmacniacza przy muzyce jest i tego nie da się ukryć.
Jak już kiedyś słuchało się tych samych kolumn na wzmaku to nie będę się sam oszukiwał, że jest rewelacja, ale bardzo dobrze ;-)
Z czasem kupię wzmak do kompletu i będzie bajka.
Same kolumny są wg. mnie piękne. Wykonanie i ten "fortepian" od frontu miodzio. One wyglądają na prawdę na dużo droższe niż są.
Basu jest na prawdę dużo! Ogólnie grają głośno jak na swoje gabaryty i przede wszystkim muzykalnie.
W trybie 2.1 słychać ten pomruk suba i nie jest on nachalny i nie "wychodzi przed orkiestrę" ale fajnie sobie mruczy i to czuć i słychać.
Muszę jeszcze pobawić się ustawieniami tak, żeby było optymalnie, ale piszę tak na bieżąco ;-)
Kenny G. i saksofon brzmi tak przyjemnie, że można by słuchać tego godzinami. Whitney Houston... miód dla uszu.
Pewnie, że są dużo lepsze i droższe kolumny, ale na to co osłuchałem się ich wielokrotnie na odsłuchach i to co teraz słyszę w domu dla mnie są optymalne.
W budżecie, którym dysponowałem są tym razem trafnym wyborem i zostaną u mnie mam nadzieję na lata.
Oczywiście tą nadzieję wiążę z moimi dwoma Urwisami licząc, że mi ich nie rozwalą ;-)
Zobaczę jeszcze jak wypadną w filmach? Na pierwszy strzał idą Transy i Park Jurajski :-D
Muszę jeszcze uzupełnić filmotekę, ale to systematycznie. Póki co cieszę się chwilę... :-D
 

lobos

New member
Bez reklam
Nu Panie "Lobos" , ja też podpinam się pod gratulacje od forumowych kolegów . Pozdrawiam. P.S. Ja ja zrozumiałem, Ty znasz Japoński??:blagam: Nu to podziw i "zazdrość" :)
hahaha! Japoński ja znać perfecto! ;-) Ufam sprzedawcy, że te znaki to coś o miłości...
Gorzej jak znaczą coś zupełnie co innego ;-)
 

Rafal7

Banned
Kurde, byłem w poniedziałek w MM i oglądałem te Dali, i dziwię wam się co się wam w nich podoba, dla mnie są brzydkie, dziwię się że Klipsche wymieniłeś.
 

lobos

New member
Bez reklam
Nu i ja zachorowałem na te Zensory :) Lobos, ile masz tam metrów tym roomie?
Niecałe 30m2 (29 z groszami)

Kurde, byłem w poniedziałek w MM i oglądałem te Dali, i dziwię wam się co się wam w nich podoba, dla mnie są brzydkie, dziwię się że Klipsche wymieniłeś.
Dla mnie Zensory są o niebo ładniejsze, "zgrabniejsze" i grają świetnie. Nie żałuję decyzji ;-)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kącik ( z szacunkiem) telewizyjny pierwsza klasa :) Moje klimaty:)
A nie chorujesz już czasami na jakieś 70 cali albo i lepiej bo widzę ,że masz kawał ściany ?
Bo mnie już korci w stronę co najmniej 65 cali:D
 

lobos

New member
Bez reklam
Wiesz co, Klipsch są BIG i robią wrażenie potężnymi rozmiarami i mocnym dołem.
Jednak jak się z nimi osłuchałem i nagle usłyszałem Dali to ten dźwięk zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
Ktoś pisze, że ciepły czy jakiś taki bez pazura a mnie on odpowiada.
W jednym z testów ktoś napisał "Miłe brzmienie na róże okazje" czy jakoś tak i zgadzam się z tym.
Pisał też, że "one będą podobały się masom... ale tym co mają dobry gust". Coś w tym jest :p
 

lobos

New member
Bez reklam
Kącik ( z szacunkiem) telewizyjny pierwsza klasa :) Moje klimaty:)
A nie chorujesz już czasami na jakieś 70 cali albo i lepiej bo widzę ,że masz kawał ściany ?
Bo mnie już korci w stronę co najmniej 65 cali:D
Pewnie, że bym chciał mieć 80'' tak jak Armanig, ale przyznam Ci się że gdybym teraz miał coś kombinować to chyba TV bym zostawił 60'' a pomyślał o projektorze :p
Nic nie da takiej frajdy jak ekran o przekątnej ponad 100'' ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie, jestem po 3 części Transów. To co się tam dzieje...! :shock:
Do tej pory szumi mi w głowie ;-) Faktycznie efekty REWELACJA!
Miałem to szczęście, że Rodzinka usunęła się z domu a ja zasłony ciach, volume na 67, sub na godz.11 i jedziemy :-D MEGA FRAJDA! ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie gotuje Ci się ten Marantz? Bo widzę, że w szafkę wpasowany prawie na styk...
Ktoś już pytał o to ;-) Spokojnie, to tylko tak wygląda. Szafka ma grubą ramkę jaj widać na foto i o tyle jest nad ampli wolnej przestrzeni ;-)
Jakieś 8cm ma powietrza nad "głową" :)
Jednak w planach mam wymianę szafki RTV na taką, która pozwoli mi utworzyć mini wieże z klocków Marantza ;-)
Celowo napisałem mini, bo to co mają Armanig i Krzysztofradio to już jest pierońska wieża ;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panowie, jestem po 3 części Transów. To co się tam dzieje...! :shock:
Do tej pory szumi mi w głowie ;-) Faktycznie efekty REWELACJA!
Miałem to szczęście, że Rodzinka usunęła się z domu a ja zasłony ciach, volume na 67, sub na godz.11 i jedziemy :-D MEGA FRAJDA! ;-)

A jakby tak mieć jeszcze ekran ze 120 cali :) to już jazda na maxa przy takim filmie..
 
Do góry