Moduł PLIMS - Polskie IMS dla moservices

coobah

Member
Bez reklam
@Qbanczyk, jak coś nie działa to powinno nie działać każdemu użytkownikowi :)
To już nie jest wina ani Twojej sieci, ani Twojego playera...
Ja nie śledzę na bieżąco tego co działa w PLIMS a co nie. Nie mam na to niestety czasu.
Aktualizować poprzez przeglądarkę możesz, nie zaszkodzi...
 

Qbanczyk

New member
Kolega @xury skompilował uaktualnienie do PLIMS
Naprawiony IPTAK, dodany Game Trailers...
Uaktualniłem, sprawdziłem i fajnie to działa :)

Może niedługo będzie dostępna aktualizacja przez przeglądarkę, a jeśli ktoś sobie poradzi z aktualizacją z kompa to podsyłam linka:

http://www.manta.info.pl/forum/dvbt...-weeb-tv-by-xury/?action=dlattach;attach=1216

Super. Niestety nie wiem jak zaktualizować soft za pomocą tego linka więc zostaje czekać na aktualizacje za pomocą przeglądarki. Chyba, że koledze coobah chce sie tłumaczyć:)
Dzięki za informacje.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Zauważyłem, iż moduł PLIMS został dołożony do najnowszego xLive 1.5.2. Zainstalowałem owo xLive w moim Xtreamerze Sidewinderze 3 i niestety i nie jest widoczny w menu Xtreamering. Ktoś coś wie bliższego na ten temat?
 
Mnie działało wszystko aż do dziś i znowu lipa. Chyba znowu linki wygasły. Chodzi mi głównie o filmy na Iptaku i Muzyczne telewizje. Znowu "nie można otworzyć pliku". Wcześniej przez parę dni wszystko było w porządku. Znowu coś sie p.......o.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
u mnie wszystko działa - ale zawsze bywało że były problemy, wyjdz z katalogu i wejdz jeszcze raz - na weeb to działa w ten sposób że czasem trzeba uruchomić z dwa razy bo nie łączy - himedia 600a :bober:na przykład telegazeta z programem nie działała u mnie od razu i trzeba było się podłączyć kilka razy - no niestety nie zawsze sie połączysz z tym co chcesz taka uroda
 
Ostatnia edycja:

mirek71

New member
mam pytanie : czy można z plimsa usunąć kanał XXX i jak to zrobić (mam w domu dzieci, które też korzystają z plimsa ...) na razie udało mi się usunąć ikonki tego kanału i wygląda to tak że po wejściu w menu plims nie widać ikonki kanału XXX jednak wejść w kanał dalej można ... ewentualnie czy można jakoś ten kanał zabezpieczyć np hasłem ?
 

brodaa

New member
Posiadam odtwarzacz Egreat R200II (Realtek 1185) i nie mogę sobie poradzić z instalacją PLIMS. Mam wgrany fw xEgreat-II_3.1.1.0_CSv0.9.9-DMD-XLCZv4.2. Po ściągnięciu PLIMS-a do katalogu /tmp, wpisuję komendę: pm install PLIMS alone i otrzymuje komunikat: -sh: pm: not found. Czy ktoś ma może pomysł jak to zainstalować na tym odtwarzaczu?
 

nowy_

New member
usunąć można na kilka sposobów,
np. edytuj plik
/usr/local/etc/mos/www/modules/PLIMS/menu.php
kasując
"
<item>

<title>Beeg (18+)</title>

<link><?php echo $webpath; ?>scripts/xLiveCZ/category/rss/beeg.php</link>

<media>logo-beeg</media>

</item>"
 

mirek71

New member
wielkie dzięki kol Nowy - kanał XXX wycięty - mam teraz spokojną głowę że dzieciaki biegając po plims nie natkną się na "minę" :)
a przy okazji ktoś może ogląda przez plims - weeb tv- na "porządnym" telewizorze w wersji premium (z wykupionym abonamentem)? jak to idzie - zacina, przerywa , jak jakość obrazu itd. warto ...
 
Ostatnia edycja:

brodaa

New member
potrzebujesz softu z MOS

Tak , wiem że potrzebuję softu z mos ale pod ten odtwarzacz nie mogę takiego namierzyć. Próbowałem zainstalować BastCastle_NB_V1.03.v3_Mos_DMD, ale w ogóle nie startuje ładowanie tego softu. A wiesz może skąd można pobrać soft z mos do tego odtwarzacza?(Egreat R200II Realtek 1185).
 

brodaa

New member
Pod tym linkiem jest soft do R6S który jest na realteku 1186 a ja mam R200II który jest na 1185. Efekt tego jest taki, że soft z linku w ogóle sie nie ładuje do mojego odtwarzacza. No to dalej jestem w kopce. Może jeszcze jakieś inne pomysły?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
weeb tv to kanały użytkowników więc nie spodziewaj się tej samej jakości bo kanały są różnie puszczane przez nadających - ale jak dla mnie to spoko- sa ładne kanały i są słabe jakosciowo, hd jest też jako takie - ogolnie w porównaniu do naszych operatorów to wole weeba bo sa najlepsze kanały i są tworzone nowe często na specjalne okazje i emisje - czasem rwie czasem jakis kanał zniknie ale taki urok :bober:
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ja powiem że niektóre kanały HD to lepiej wygladają niż TVP1 czy 2 HD na dvb-t ale to jak mowie zależy od nadawcy jaki biterate da. Tylko czy się opłaca kupować konto premium ok 15 zł jak tam coś non stop się strona pierniczy.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
no ostatnio sporo prac podobno prowadzili więc nie zawsze było jak oglądać ale użytkuje już troche czasu premium i jak dla mnie jest to wystarczająca opcja - ale jestem optymalistą i to subiektywna opinia :popcorn:
 
Do góry