Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

Przemek22tex

New member
U mnie było tak. Jak tylko pojawiła się nowsza wersja dałem aktualizuj widział nowszą wersję ale pasek z pobieraniem przez 20 min nie drgnoł więc walczyłem. I od tej pory nie widzi aktualizacji a soft w tv nadal jest stary.
 

dogi77

New member
z tego co wyczytałem wielu użytkowników po aktualizacji miało problemy z poprawnym funkcjonowaniem TV i Lg na razie wycofało aktualizacje do poprawki
 

Nytox

New member
Witam, od paru dni jestem posiadaczem telewizorka LG 55LB671V no i mam mały problem, chodzi o to że tv jakby nie czyta polskich czcionek (format napisow .srt) do filmów "divix", czy ktos wie jak się z tym uporać?

dodam ze napisy sciagam głownie przez napiprojekt, wiec moze trzeba cos tam w ustawieniach pogmerac?
 
Ostatnia edycja:

mak777

New member
Witam, od paru dni jestem posiadaczem telewizorka LG 55LB671V no i mam mały problem, chodzi o to że tv jakby nie czyta polskich czcionek (format napisow .srt) do filmów "divix", czy ktos wie jak się z tym uporać?

dodam ze napisy sciagam głownie przez napiprojekt, wiec moze trzeba cos tam w ustawieniach pogmerac?

Jak odtwarzasz film, kliknij strzalke w lewo na ekranie, nastepnie SUB i tam wybierz inne kodowanie.
 

mak777

New member
Dziekuje bardzo za pomoc, faktycznie jak sie zrobi pauze, to po prawej stronie ekranu jest ikonka ze strzałka w lewo... a ja to pół dnia szukałem lool

Jak Cie to pocieszy tez kilka godzin stracilem :p Oczywiscie wsio jest w instrukcji, ale "instrukcje sa dla mieczakow" :p ;)

Ciesze sie ze moglem pomoc :)
 

tomek1106

New member
Ciekawe ile w tym prawdy ?
thumbs_P1740415.JPG
 

throgall1991

New member
Witam. Prosze o pomoc a mianowicie jak zrzucic ekran z laptopa windows 7 na ekran mojego lg lb650? Chodzi mi o to zeby to co robie na laptopie bylo widac na ekranie tv czyli myszke itd.. chodzi mi o sposob bez przewodowy. Z gory dzieki za info !!
 

ruster

Member
Funkcjonalności LB671v

Witam wszystkich użytkowników LB671/731. Przyznam, że starałem się przekopać przez cały topic i jakieś szczątkowe info znalazłem na nurtujące mnie pytania, ale chciałbym to usystematyzować.
Gorąca prośba o odpowiedzi użytkowników (i nie tylko) tych serii:
1)Nagrywanie programów:
a)Czy można nagrywać programy z DVB T jednocześnie oglądając inny program z DVB T?
b)Czy można nagrywać przy wyłączonym tv?
2) PiP, lub 'coś' podobnego - czy można oglądać dwa kanały na raz np. w mniejszym oknie jeden?
3)Audio. Czy po podłączeniu optykiem tv z amplitunerem stereo można odbierać dźwięk jednocześnie z ampli i z głośników tv? Chodzi mi o uniknięcie wchodzenia w ustawienia źródła dźwięku i wskazywania na optyk. Idealnie by było aby np. wcisnąć mute w tv i słuchać tylko na głośnikach wolnostojących. Jest taka możliwość, czy po włączeniu ampli trzeba mieszać w ustawieniach tv?
4)Jeśli na powyższe odp. są na NIE, czy znacie modele innych producentów w podobnym pułapie cenowym, w których będę miał zapewnione te opcje?

Z góry WIELKIE dziękuję za informacje.
 

ibotto

Member
Aby na 1a i 1b mieć odpowiedź TAK, wystarczy olać DVB-T i przejsć na sat z recorderem. Nawet jeśli telewizor ma PIP to raczej nie nagrasz nic, gdy jest wyłączony. Dlatego recorder jest zawsze włączony nawet gdy teoretycznie jest "off".
 

speedy84

New member
Witam wszystkich. Mam pytanie do wszystkich użytkowników LB650V :) Czy ktoś z Was posiada akpkę Onet.VOD.pl ? Na stronie producenta m.in. przy wersji 55" w opisie LG chwali się :
"DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH APLIKACJI - PLAYER, IPLA, TVP VOD, VOD ONET, HBO GO, FILMBOX"
Niestety do tej pory po każdej aktualizacji do nowszej wersji włączam LG STORE z nadzieją, że wreszcie pojawi się u mnie ONET.VOD, który w starszych modelach był chyba od początku :( Wiem, że pewnie ktoś powie, że jest TVP.VOD, ale sami przyznacie, że to nie to samo.
 
Ostatnia edycja:

Przemek22tex

New member
Witam. Panowie czy warto zainwestować w moduł cam do nc+ aby oglądać programy z satelity bezpośrednio na tv? Czy da się mieszać kanały na jednej liście tv+sat
 

xmalpa18

New member
Witam. Prosze o pomoc a mianowicie jak zrzucic ekran z laptopa windows 7 na ekran mojego lg lb650? Chodzi mi o to zeby to co robie na laptopie bylo widac na ekranie tv czyli myszke itd.. chodzi mi o sposob bez przewodowy. Z gory dzieki za info !![/QUOTEo

odniesie sie ktos do tego ? sam z tym walcze i nic :(
 

tomek1106

New member
Rozmawiałem z konsultantem LG i powiedział mi odnośnie aktualizacji webOS do funkcji z wersji 2.0, ma ona nastąpić wg. niego na miesiąc Lipiec
 

gerdino

New member
Witam. Prosze o pomoc a mianowicie jak zrzucic ekran z laptopa windows 7 na ekran mojego lg lb650? Chodzi mi o to zeby to co robie na laptopie bylo widac na ekranie tv czyli myszke itd.. chodzi mi o sposob bez przewodowy. Z gory dzieki za info !![/QUOTEo

odniesie sie ktos do tego ? sam z tym walcze i nic :(
na laptopie musisz miec system windows 8.1 ten system ma udostępnianie ekranu na tv
 
Do góry