Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

groda

New member
Witam. Czy jakieś ustawienia do lb670v??? Jakie użytkownicy tych tv maja i nie narzekają, bo ja narzekam strasznie. Twarze są raz jasne raz inne . mam temperaturę barw na ciepłą i dalej takie coś. Proszę o jakieś przykłady ustawień. Pozdrawiam
 

MMacieKK

New member
Witam.

Wczoraj kupiłem 47LB650V i mam pytanie. Mianowicie na ciemnym ekranie widać w jednej linii na środku 4 jaśniejsze punkty o średnicy ok 5mm każdy. I teraz pytanie czy każdy tak ma, czy trefny model dostałem ? Nie wiem czy jechać do sklepu i wymieniać.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

tomekm9

New member
Witam.

Wczoraj kupiłem 47LB650V i mam pytanie. Mianowicie na ciemnym ekranie widać w jednej linii na środku 4 jaśniejsze punkty o średnicy ok 5mm każdy. I teraz pytanie czy każdy tak ma, czy trefny model dostałem ? Nie wiem czy jechać do sklepu i wymieniać.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Oczywiście, że tak! chyba, że godzisz się na produkt (można chyba powiedzieć) niepełno wartościowy. Druga sprawa, że seria LB650V jakością nie grzeszy ale moim zdaniem trzeba jechać (ew. zadzwonić), sprawdzać inne egzemplarze a jak nie to wybrać coś innego (za dopłatą) jeżeli nie ma możliwości zwrotu. Wszystko zależy jeszcze od podejścia sklepu/kierownika.
 

dogi77

New member
To nie ma nic wspolnego z ustawieniami. Ogladalem 730 tke i sprzedawca tez sie dopatrzyl plamek takich jakby wyschniete mleko :-(

Wyslane z Xperia Z1
 

patryykw

New member
Czy między lb670 i lb730 jest jakaś istotna różnica oprócz różnicy w MCI i podstawce? chodzi mi o różnice w matrycach i czy warto dopłacać do lb730?
 

patryykw

New member
Ok dzięki za info. Szukam jakiegoś tv bez bandingu i dse. Miałem h6400 i pozbyłem się go właśnie ze względu na te przypadłości, miałem na oku panasonica as640 ale podobno są problemy z płynnością więc chyba zaryzykuje lg. Jeśli mogę o opinie na temat lb730 to będę wdzięczny.
 

dogi77

New member
Ja niestety się nie wypowiem (przynajmniej na razie), Tv kupiłem i bawiłem się w sumie ze 2 godz. potem poszedł do pudełka i rodzinka dostanie go od św. Mikołaja :p
 

kilap

New member
Witajcie,
Niedawno kupiłem 47LB670, ale jeszcze go nie użytkuję. Zastanawiam się nad dostawcą TV i mam pytanie. Czy ktoś podpowie mi czy możliwe będzie nagrywanie na zewnętrzny dysk przy podłączeniu do nc+ lub CP poprzez moduł CAM CI? Czy wbudowany dekoder satelitarny obsługuje PVR tak jak dedykowane zewnętrzne dekodery operatorów telewizyjnych?
 

Duris

New member
Witajcie,
Niedawno kupiłem 47LB670, ale jeszcze go nie użytkuję. Zastanawiam się nad dostawcą TV i mam pytanie. Czy ktoś podpowie mi czy możliwe będzie nagrywanie na zewnętrzny dysk przy podłączeniu do nc+ lub CP poprzez moduł CAM CI? Czy wbudowany dekoder satelitarny obsługuje PVR tak jak dedykowane zewnętrzne dekodery operatorów telewizyjnych?

Nie ma opcji, abyś nagrał program dekodowany za pomocą modułu CAM CI czy to CP czy nc+. Wbudowany dekoder satelitarny nie obsługuje PVR. PVR tylko z kanałami naziemnymi DVB-T. Innych nie nagrasz.
 

greef

New member
A ja mam problem ze Skype. Nie widzę rozmówcy. Przywrócenie ustawień fabrycznych pomaga na jakiś czas. Potem znowu to samo (wystarczy wyciągnąć HDD aby wygenerować błąd w Skype). Tv to 47lb671v z kamerą vc500. Jakieś sugestie?
 

marcinplnl

New member
Witam
Pytam tu ponieważ nie mogę nigdzie znaleść odp. ...
Jaka jest różnica między modelami 670v a 671v?
I czy owe 67x mają lepszą matrycę niż 650v czy tylko posiadają dodatkowo pilot?
Będę wdzięczny za odp.i ewentualne linki na testy tych tv bo ciężko coś znaleść...chodzi mi najlepiej o wersję 47'
 

dogi77

New member
670 i 671 to różnica w kolorze dolnej ramki tam gdzie logo LG srebrna bądź czarna. Co do matrycy to raczej jest ta sama różnica polega w jej elektronicznym "odświeżaniu" 650 - 500 hz 670/671 700 hz
 

marcinplnl

New member
Gdzieś wyczytałem na stronie lg że modele 670 mają local dimming - niewiem czy dobrze pisze ale chodzi o częściowe przyciemnianie i ma to podobno bardzo duży wpływ na czerń a 650v niby nie posiadał tej funkcji ... Już nic nie wiem:-(
 

marcinplnl

New member
Chodzi mi tylko o to czy będę zadowolony z tego tv.,myślę że kupię jednak model 670. A ma ktoś może link na świeże info.o webshopie lg - dzieje się tam coś,pojawiają się jakieś nowe aplikacje, aktualizacje. Zaczęły te funkcje smart wreszcie normalnie chodzić bo wszyscy mówią w testach że jest wolny strasznie ?
 

Daniel_IL

New member
w moim 650 apki chodzą normalnie jak na tv, nie ma się zbytni do czego przyczepić, w końcu to nie PC z 8GB RAM i kartą GTX na pokładzie :)
 
Do góry