Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

marcinplnl

New member
Mógł by się jakiś posiadacz tego tv (lg 650,670) wypowiedzieć na temat systemu i programów czy wychodzą jakieś nowe?
Będę wdzięczny za odp.:)
 

Daniel_IL

New member
Co jakiś czas pojawiają się nowe apki dla WebOS, drobiazgi, ale coś tam drga :)
najistotniejsze aplikacje są gotowe

co do systemu to byłem sceptykiem, ale jakoś mnie podkusiło ;) i ..... bardzo mi przypasował, na pewno wyróżnia się wyglądem, jest ciekawie, jedyny minus to brak PiP, ale teoretycznie nowe oprogramowanie może to zmienić (miejmy nadzieję) LG cały czas rozwija system, sie zobaczy ;)
 

gadzeciarz

New member
Witam. Mam pytanie/prośbe. Czemu ten tv - LG LB671V nie nagrywa wszystkich kanalow na dysk zewn? Nagrywa tylko Tvp1,Tvp2,Info, Tv4, TTV, Tvn a calej najwazniejszej reszty juz nie! Korzystam z kart CI Vectry. Moj drugi tv - Samsung serii ES- nie ma z tym żadnych problemow. Troche sie wkopalem z tym tv. Ma sporo wad (menu zamula okropnie, nie reaguje na pilota po wlaczeniu, LG Store to zenada, brak info przy przelaczaniu kanalow- w Samsungu jest oraz nie nagrywa na dysk kanałow. Bardzo prosze o pomoc/ porade. Z gory BARDZO DZIEKUJE!
 

gadzeciarz

New member
Interesował się ktoś Samsungiem serii H model 6500?

Mógłby ktoś podrzucić link? Interesują mnie 2 tunery, super rzecz! Pozatym Samsung ma lepsze funkcje multimedialne choć obraz już nie koniecznie. Dzięki za jakieś info!
 

marcinplnl

New member
A jak to jest z tym tvn player - chodzi mi czy on pozwala oglądać sam tvn czy również inne kanały jak tvn info.itd.?jeśli tak to jakie kanały mozna oglądać,bezpłatnie ?
Dziękuję za odp.
 

krzysiek311

New member
Witam wszystkich mam takie pytanko za cholery nie mogę połączyć telewizora z wi fi telewizor to LG55lb730v ,z góry przepraszam jeżeli to nie odpowiedni dział.Jestem nowy jak by co
 

Wodnik88

New member
Witam

Czy warto kupić LG 55LB730V.
Czy mógłby ktoś wymienić jego plusy i minusy?

Zastanawiam się nad kupnem tego tv i chodzi mi o:
- matryce natywną czy ma rzeczywiście 200Hz
- jak z kątami widzenia i kontrastem
- jak wypadają kolory
- jak ze zgrywaniem filmów na dysk i jego wykrywaniem (posiadam dysk zewnętrzny 2TB z własnym zasilaniem)
- jak z obsługą przeglądarki i systemu WebOS
- i tak poprostu jak działa ten tv???

Jak wypada w porówananiu do SONY KDL-50/55W829B???

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
 

gadzeciarz

New member
Odpuść sobie WebOsa. Ja męczę się z LG kupionym raptem 3 tygodnie temu. Samsung serii F lub H to bajka w porównaniu z nim. Nawet Sony jest lepszy. Chodzi mi głównie o szybkość działania i funkcje multimedialne. Jeśli zaś chodzi o obraz to faktycznie LG z nową matrycą i mci 700 Hz robi najlepsze wrażenie. Wybór to pewien kompromis....
 

marcinplnl

New member
Gadzeciarz* kurde a ja myślałem że w tv chodzi głównie o matrycę i dobry obraz a cała ta reszta to dodatki i jak czegoś mi tv nie włączy to puszcze przez hdmi z lapa i będzie git. Widocznie naiwny byłem...:) mimo wszystko kupię lg.a nie Samsunga po doświadczeniach z tą firmą...
 

gadzeciarz

New member
Zatem daj znać jak będzie sprawował się Twój LG ! W moim LB 670 najbardziej wkurza mnie wolne działanie menu, brak info przy przełączaniu kanałów(Samsung to ma) oraz brak możliwości nagrywania na dysk zewn( używam kart CI Vectry). Samsung nie ma z tym problemu...
 

fernand

New member
Kilka uwag o LG-LB-670V Menu zamula ale, trzeba odczekać około 30 sekund po włączeniu i jest normalnie, większość sprzętu tak ma. Rogi lekko przyciemnione widoczne tylko przy jednorodnym tle gdybym nie przeczytał na forum sam bym tego nie zauważył. W Samsungu UE40D5500 który stoi w drugim pokoju jest gorzej bo rogi są prześwietlone. Ma 15 stref wygaszania 5 w pionie i 3 w poziomie co widać przy całkowitym czarnym tle przesuwając kursor po ekranie. Nagrywa na dysk twardy programy z tunera DVBT i z tunera satelitarnego, Obraz w HD i 3D rewelacja, w SD przeciętnie od kichy do dobrego w zależności od programu i nadawcy. Dużo opcji regulacji obrazu, warto w menu/ Obraz/Regulacja obrazu/Sterowanie zaawansowane/Superrozdzielczość – przełączyć na Wysoka. Pilot Magic małe cudeńko każdy TV powinien go mieć. Świetnie działa obsługa przeglądarki pilotem Magic lecz wolne ładowanie stron zniechęca do korzystania. Niby jest opcja ułożenia listy programów ulubionych ale po dwóch nieudanych próbach zrezygnowałem. Jeszcze ciekawostka przy strojeniu tunera satelitarnego mamy wybór załadowania listy nc+/CP/TNK/czy innych operatorów jednak Cyfrowy Polsat nie wymienia tego telewizora który by działał z modułem dostępu.
 
Do góry