Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

mdma

Member
Nie będzie pełnego WebOS 2.0. Podobno przez mniejszą ilość pamięci RAM w stosunku do modeli z 2015. Chociaż ktoś w LG mógłby pogłówkować i zrobić coś na kształt extroot.
 

dogi77

New member
no ale przecież kilka stron wcześniej masz instalkę do ściągnięcia. Wrzucasz na Pena wedle instrukcji i już cieszysz się updatem. Ja dziś po pracy będę działał z tematem w LB730
 

Przemek22tex

New member
To daj znać jak ci poszło bo ja mam LB731. Czemu jak w TV dam sprawdź aktualizację to jej nie widzi? Może nie jest polecana przez LG ?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

marcin32

New member
To daj znać jak ci poszło bo ja mam LB731. Czemu jak w TV dam sprawdź aktualizację to jej nie widzi? Może nie jest polecana przez LG ?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Kolego czytać i jeszcze raz czytać ze zrozumieniem.

To jest wersja beta i ty sobie myślisz ze producent udostępni wszystkim wersje testową ???
 

dogi77

New member
To daj znać jak ci poszło bo ja mam LB731. Czemu jak w TV dam sprawdź aktualizację to jej nie widzi? Może nie jest polecana przez LG ?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka


czyli w praktyce ten sam model :) u mnie poszło, działa jako, że to wersja Beta ma trochę niedoróbek ale ostateczna pewnie będzie już bez nich. Faktem jest, że przyspieszył a to była jego największa bolączka.
 

elvisek

New member
wczoraj wgrałem do tv lb650v soft 05.10.02 . faktycznie działa trochę szybciej ale bez rewelacji . podoba mi się że podczas zmiany kanału najpierw wyświetla się napis co aktualnie leci a dopiero po chwili pojawia się obraz , przydatne podczas szybkiego latania po kanałach . tylko czemu nowszy soft który wyszedł 1 września ma niższe oznaczenie 5.00.04 ? :D teraz żeby wgrać nowszy trzeba by robic downgrade ?
 

xrc100

New member
Ja to mam aktualnie 5.99.99 chyba że źle rozumiem i następne nie ma być 6.0.0 tylko 5.1 ale wątpię xd, zaraz wgram ten 5.10.02 i zobaczymy

@edit

Nie wykrywa mi nic da się ręcznie aktywować aktualizacje ?, format plików ma znaczenie mam NTFS
 
Ostatnia edycja:

tomek1106

New member
Czy działa wam HbbTV na programach tj. EskaTV u mnie nie chcą się ładować żadne streamy filmów czy stacji radiowych. Mam wersję beta 1.4.0 !!!!
 
Do góry