Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

dogi77

New member
U mnie Lb730 poruszanie sie po dysku zewnetrznym 1Tb dziala plynnie bez lagow, co do menu dzwieku czy napisow strzalka w dol podczas ogladania/ wyswietli ci sie pasek postepu i tam w prawym rogu jest strzalka klikasz i otwieraja sie kuleczki od menu napisow i sciezki
 
Ostatnia edycja:

panczos

New member
U mnie Lb730 poruszanie sie po dysku zewnetrznym 1Tb dziala plynnie bez lagow, co do menu dzwieku czy napisow strzalka w dol podczas ogladania/ wyswietli ci sie pasek postepu i tam w prawym rogu jest strzalka klikasz i otwieraja sie kuleczki od menu napisow i sciezki

kolego podałbyś ustawienia bo właśnie zakupiłem taki model i nie za bardzo wiem jak go ustawić
 

dogi77

New member
kolego podałbyś ustawienia bo właśnie zakupiłem taki model i nie za bardzo wiem jak go ustawić

Ciezko bedzie bo ja ustawialem pod siebie to co mnie sie podoba. Zrobilem foto tego co za oknem potem wrzucilem na tv i zerkajac przez okno ustawilem sobie obraz zdjecia +/- jak na zewnatrz ;-)
 

Przemek22tex

New member
Dla mnie dużą wadą jest brak możliwości ustawienia wyjścia dźwięku jednocześnie na głośniki tv oraz przez wyjście optyczne. Samsung tak ma.
 

panczos

New member
Koledzy zakupiłem LG 65LB 730V doradzcie co to może być podczas oglądania telewizora jak jest białe lub jasno niebieskie tło to widać kilka takich ciemniejszych plamek jak by ekran był brudny i niewiem czy go oddać do sklepu czy reklamować w serwisie
 

Przemek22tex

New member
A czy zanim pojawi się ta plama wcześniej był wyświetlany w tym miejscu jakiś obraz bez ruchu? Znika po czasie czy jest cały czas?
 

tomekm9

New member
Koledzy zakupiłem LG 65LB 730V doradzcie co to może być podczas oglądania telewizora jak jest białe lub jasno niebieskie tło to widać kilka takich ciemniejszych plamek jak by ekran był brudny i niewiem czy go oddać do sklepu czy reklamować w serwisie

Kilka/kilkanaście stron wcześniej ktoś opisywał podobny problem z 55lb730 i z tego co pamiętam nawet w sklepie euro nie robili problemu z sprawdzeniem/wymianą na miejscu na innego.

A w ogóle jak wrażenia z użytkowania 65lb730? Czy przyciemnione rogi nie są zbyt widoczne i uciążliwe podczas oglądanai jasnych scen? Powiem, że przez moment mocno się zastanawiałem nad nim jak była promocja w MM.
 
Ostatnia edycja:

panczos

New member
kolego nic nie było wyświetlane to jest takie kilka plam one są bardzo słabo widoczne

Kilka/kilkanaście stron wcześniej ktoś opisywał podobny problem z 55lb730 i z tego co pamiętam nawet w sklepie euro nie robili problemu z sprawdzeniem/wymianą na miejscu na innego.

A w ogóle jak wrażenia z użytkowania 65lb730? Czy przyciemnione rogi nie są zbyt widoczne i uciążliwe podczas oglądanai jasnych scen? Powiem, że przez moment mocno się zastanawiałem nad nim jak była promocja w MM.

kolego powiem ci że jestem bardzo zadowolony gdyby nie te plamy rogi są delikatnie przyciemnione i w niczym mi to nie przeszkadza
 

dogi77

New member
Korzysta ktoś z kamery w tv z. Serii LB? Jak to się sprawuje? Warto inwestować?

A możesz rozwinąć? Mam kamerkę (zakup wiązany z TV koszt 1 pln) - jeśli chodzi o skype - rewelka obraz bardzo ładnie przekazuje rozmówcy samo robienie zdjęć i filmów też na przyzwoitym poziomie co do sterowania TV gestami jeszcze się nie zagłębiałem ale wypróbowałem jeden gest (mute) i zadziałał :)
 

Przemek22tex

New member
Dokładnie to co chciałem. Jakość obrazu i gesty. Rozumie że tylko dedykowana kamera będzie działać z tv? A da się używać skypa bez kamery? Wiem że w niej jest mikrofon ale może są inne sposoby podłączenia samego mikrofonu.
 

dogi77

New member
Dokładnie to co chciałem. Jakość obrazu i gesty. Rozumie że tylko dedykowana kamera będzie działać z tv? A da się używać skypa bez kamery? Wiem że w niej jest mikrofon ale może są inne sposoby podłączenia samego mikrofonu.

niestety Skype nie odpala, wyrzucając komunikat o braku kamerki. Co do innych kamer usb nie próbowałem a nóż-widelec :?:
 

ibotto

Member
Jeśli nie zdążyłeś się ogolić, przylizać szczeciny lub nie chcesz pokazać dziewczyny obok, to w Skype wybierasz opcję głosową. Masz przecież trzy przyciski "rozmowa video", "zadzwoń=głosowa", "odrzuć=zakończ".
 
Do góry