Modele telewizorów LCD firmy Philips w 2011 r.

zix

New member
czyli ponad 10k :/
tylko mi się wydaje czy cena 9705 spadała bardzo powoli? chyba dopiero ostatnio "oddawali" pieniądze, a później obniżyli cenę..
jeżeli i tu będzie tak samo to osoby, które chcą kupić taniej muszą czekać do 2012 :/

no i ciekawe czy wrzucą większą ilość sztuk na półki :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
witam masz racje chcac ku[ic taniej trzeba czekac do maja przyszlego roku zeby ceny byly fajne a odnosnie wiecej ilosci sztuk to nie bardzo chce mi si ewierzyc skoro nie zrozumieli ze okulary kazdy daje juz w topowym modelu a oni jako jedyni nie daja to mysle ze odnosnie ilosci sztuk w Polsce dalej bedzie lipa.
lolek
 

zix

New member
Bardzo dobry, drogi i trudno dostępny TV to nie lada gratka dla osób, których stać na taki sprzęt :)
Jednak wydaje się, że osoby, które będą chciały czekać do marca/maja by kupić go za cenę niższą o 3/4 tysiące będą już mieli alternatywę w postaci nowych (i po części bardziej zaawansowanych) modeli samsunga/sharpa/toshiby/lg i plazm panasonica :)
Ciekawe na ile taka sytuacja wpływa na wyniki finansowe firmy? Chociaż jeżeli produkują mało bo targetem jest wyłącznie osoba z większym portfelem to ma to swój sens...

W przypadku osób, który lubią "czekać" - w maju wyjdą nowe modele TV, po chwili pojawią się informacje o nowych philipsach i sytuacja z wyborem TV zatoczy koło... Można czekać w nieskończoność... ;)
 

tomalax

New member
Wielkie dzieki jery--, wlasnie o porady uzytkownikow glownie mi chodzilo, byloby super gdybys napisal wiecej o swoim tv.
Moze ktos jeszcze podzieli sie wrazeniami z uzytkowania serii 7, 8 i 9?
Dzieki accu za rzeczowe inofrmacje dotyczace 9606.
Dopiero wgryzam sie w temat nowego tv, ale decyzja o zmianie zapadla i teraz pozostaje tylko kwestia co? :-D
Jak pisalem wczesniej stawiam na phila i najchetniej 9606 ale dostepnosc zero, kasa pewnie srednia i pewnie skoncze "racjonalnie" na nizszym modelu.
Ze wzgledu na przyzwyczajenie do ambi, slabo rozwazam zakup innej marki ale tez biore to pod uwage.
Jak mozecie to doradzcie cos w wielkosci 52-55.
 

jery--

New member
Bez reklam
Wielkie dzieki jery--, wlasnie o porady uzytkownikow glownie mi chodzilo, byloby super gdybys napisal wiecej o swoim tv.

Witam,
Niestety mam teraz dużo pracy, po siedem dni w tygodniu na okrągło i nie mam czasu nacieszyć się nowym TV. Na razie niewiele więcej mogę napisać poza tym że nadal jestem zadowolony z zakupu :).
Dopiero pod koniec września mogę mieć więcej czasu na zapoznanie się możliwościami mojego TV, ale do tego czasu może już będzie więcej użytkowników tego modelu tu na forum...

pozdrawiam
 

Biork

New member
W zasadzie kiedy prawdopodobny stosunek ceny 2 : 1 nowy 40pfl9696 : 40pfl 9705, wybór może być tylko jeden. Nawet te zmiany jak podwójna ilość ledów, nagrywanie , isf , PMR 3d max , smart TV i tak dalej, no nie wiem czy warto dorzucić 3,5K PLN extra, każdy musi sobie sam odpowiedzieć.
Ja osobiście wolałbym dokupić za tą kasę odtwarzacz sieciowy czy to HDI Dune czy Popcorna Hour najlepiej z nową sigmą 8910 :) i jeszcze zostanie sporo kasy na inne dodatki.
 
Do góry