Modele telewizorów LCD firmy Philips w 2011 r.

BRIKSIK

New member
ostatnio przeglądałem internet ale niestety praktycznie nic nie znalazłem na ten temat no ale zobaczymy jak to śpiwało Kombi, "czekam wciąż wieżę wciąż że może coś się zmieni" :)
 

SATORO

New member
WOW, już seria 5000 zapowiada się naprawdę dobrze a co tu dopiero mówić o wyższych modelach :cool:
Ja sam ostrzę sobie ząbki na 37-calówkę z nowej serii 7000 :grin:
 
Ostatnia edycja:

NickSon

Member
No tak... tylko kiedy te modele będą fizycznie do kupienia Nie liczcie że w styczniu hehe
Ja stoje przed zakupem cierpiwości mi nie starczy :p
Żal d.... mi nie będzie ściskał że np nie bede miał PVR czy internetu w tv to nic nie wnosi do jakości samego obrazu a z tych zapowiedzi nic nie wynika poza informacją o 400Hz w niektórych modelach choć i ta funkcja nie jest jakimś sennym marzeniem. Mnie najbardziej interesuje Pro LED 9705 to ma? Czy będą zwiekszać liczbe diód? Ja to bym sobie życzył do najwyższych modeli kolorymetr :) przy tych nastawach cokolwiek wyregulować samemu jest nierealne.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Myślę , że Philips 32PFL9706H będzie dostępny gdzieś pomiędzy 15 czerwca 2011 r. a 15 lipca 2011 r , a wielkości 40" , 46 " i 55" od września 2011 r , no może 40"9706H od połowy sierpnia 2011 r.
Tak przypuszczam , obserwując coroczne premiery nowych , najwyższych modeli serii 9000 firmy Philips.:-D

Pozdrawiam , :)

accu
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Naprawdę nie wiesz ? W tym że jest bardziej równomiernie podświetlona matryca.
Witam tyle kolego to ja wiem chodzi mi o cos bardziej konkretnego co to takiego jest i czy to daje faktycznie lepszy obraz czy tylko papier przyjmuje te nowosci a w rzeczyswistosci jest tak jak z ulepszaczami ze aby cos obejrzec to wiekszosci trzeba je wylaczyc przynajmniej z tego co ludzie pisza to tak wychodzi. Nie wazne, tak jak napisalem mi z punktu technicznego bardziej zalezy jaka jest roznica w jednym jak i w drugim panelu.
Pozdrawiam
Lolek
 

BRIKSIK

New member
ciekawe: napisałem tak z ciekawości do philipsa z zapytaniem o nowe modele a co usłyszałem że ta nowa 9000 ma być dopiero we wrześniu o ludzie to może załużmy temat modele na rok 2012 :)
 

accu

New member
Bez reklam
ciekawe: napisałem tak z ciekawości do philipsa z zapytaniem o nowe modele a co usłyszałem że ta nowa 9000 ma być dopiero we wrześniu o ludzie to może załużmy temat modele na rok 2012 :)

Witam. Odsyłam Briksik do postu # 6 na stronie 1 .Nie musisz zakładać tematu na rok 2012 , bo to nie ta pora.:kom:
Życzę Pogodnych , Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.


Pozdrawiam , :)
 

BRIKSIK

New member
Witam z tym 2012 to taki żart bo te modele tak póżno wyjdą że blizej początku 2012 niż nawet środka 2011.
Pozdrawiam i Wesołych świąt
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Do 06-01-2011 r. - 09-01-2011 r. niedaleko. Będzie ciekawie , lecz zastanawiam się czy firma Philips będzie pokazywała swoje nowości.

Pozdrawiam , :)

accu

Witam.
Obym się mylił , ale chyba firma Philips nie będzie pokazywała swoich nowości na CES 2011 r.:kom:

Pozdrawiam , :)
accu
 

BRIKSIK

New member
właśnie i ja słyszałem że na targach nie będzie nowych philipsów hmm kto wie moze pewnie poprawili dotychczasowe wady zmienili deko wygląd no i może dodali przycisk wyboru żródła no ale zobaczymy
 
Do góry