Mocne uderzenie N

Robert71

New member
Tomek Koko napisał:
Jesli juz mowa o tvn. Od jakiegoś czasu mam wrazenie, ze na N-ce pogorszył sie obraz i ostatnio wyczytałem ze ponoc zmiejszyli rozdzielczość. czy to prawda?​
Jeśli zadzwonisz na dezinfolinię to powiedzą że NIE.
Ja obserwuję ciągłe pogarszanie się jakości, na dodatek tryb 720p mruga po ostatnim upgrade.
Niedługo na N będzie gorzej jak ze starego Echostara Polsata podłączonego przez SCART :-(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Robert71 napisał:
Jeśli zadzwonisz na dezinfolinię to powiedzą że NIE.
Ja obserwuję ciągłe pogarszanie się jakości, na dodatek tryb 720p mruga po ostatnim upgrade.
Niedługo na N będzie gorzej jak ze starego Echostara Polsata podłączonego przez SCART :-(


Od samego początku mam 2 dekodery. Od czasu do czasu, zwykle po wymianie softu z obrazem bywało róznie. Teraz powiedzmy od lipca 2007 jest słaby, ale jego jakość jest STABILNA. Pewnie lepiej nie będzie ani też gorzej.

Najbardziej mnie smuci niedość że fatalna jakość MGM HD (nie mówię o Discovery HD gdzie jest OK), to jeszcze filmy są po prostu do d..y.

No ale to jak widać rzecz gustu, którego ja pewnie nie mam :p
 

Savatage

Klub HDTV.com.pl
VIP
robo55 napisał:
... ja jednak chciałbym się zapytać o zawartość paczki SPi i mowies 24. Czy ktoś może więcej powiedzieć co tam puszczają.....bo z całym szacunkiem ale jeśli to ma być kolejna omiana cinemaxów to nie wiem czy wszyscy beą piać z zachwytu.....

Wczoraj przysiedziałem popołudnie i wieczór i powiem szczerze, że Cinemaxy wymiękają przy tej paczce. Może nie idą głośne tytuły (chociaż takie też) ale ciekawe przynajmniej :) Mam na myśli oczywiście paczkę SPI
 
Ostatnia edycja:

johanek

New member
Ja z nimi rozwiążę umowę w najszybszym możliwym terminie. To co w tej chwili wyrabiają tego nie może znieść moja 3 letnia Julka. Przysłali mi ofertę na tuner z HDD, ale po co? Mam nagrywać Wyprawy Corwina które znam już jak amen w pacierzu? Discowery HD powinno zmienić nazwę na CorvinQuest HD... Znowu puszczają odcinki które leciały w grudniu rok temu (po raz 5-ty ) i tak w kółko.
Dno, dno, dno...Czasami Ligę Mistrzów można z oglądnąć - na pocieszenie i NHL - jakośc akceptowalna.
 

johanek

New member
Chłopaki z Sejmu tak przerobili nasze prawo że kazdą umowę trzeba zerwać osobiście lub pisemnie przed zakończeniem umowy.
 

johanek

New member
W promocji podobno mają powtarzac The Best Of Corwin Quest bo ludzie się dopominają zeby puszczać co drugi dzień. Więc się zastanów....bo warto. Tyle że trzeba przedłuzyć umowę na 5 lat.
 

autorus

New member
Chyba się skuszę na filmbox. Na pewno o niebo leprze niż cinemax. Ale przymajmiej za te drugie nie płaciłe. Choć to małe pocieszenbie bo też nie ogladałem.

Jesli chodzi o discovery to zrezygnuję z tego pakietu, bo nawet jakby były codziennie to samo to bym sie nie skapował bo nie mam na to czasu.

Ogólnie jestem zadowolony z n. Ale do tego co bym chciał to jeszcze duzo brakuje, oj duzo :)
 

deoc

New member
Z 'n' bylem od drugiego dnia !! Ale pod koniec listopada wypowiedzialem umowe..... żałosne stało sie to ze od 3-4 miesiecy (!!!!!!) NIC NA n NIE OBEJRZAŁEM - ostatnio włączajac dekoder musiałem aktywować ponownie usługę co trwało 2 dni !! Mimo iz co miesiac płaciłem abonament !! Teraz im nie płace juz 3ci miesiac - moze za 3 miesiace zapłace.... pomyśle, bo w zasadzie nie korzystałem w ogole z usług n...
P.S. Nawet nie wnikam ze leci Corwin bo mialem nadzieje ze jak wlacze teraz n to bedzie cos nowego a tu to samo :( SMUTNE
 
Do góry