Mocne uderzenie N

robo55

New member
a ja mam zupełnie inne pytanko. 9 kanałów filmowych to dobre rozwiązanie, które zmusi też konkurencje do działania, co z kolei wszystkim nam się opłaci. ja jednak chciałbym się zapytać o zawartość paczki SPi i mowies 24. Czy ktoś może więcej powiedzieć co tam puszczają.....bo z całym szacunkiem ale jeśli to ma być kolejna omiana cinemaxów to nie wiem czy wszyscy beą piać z zachwytu.....
 

Mabri

New member
Musieli zagrać pokerowo - za parę miesięcy kończy się lawina umów. Jeżeli chodzi o mnie, to nie muszę się już przynajmniej zastanawiać czy przedłużać umowę. W tym wypadku odpowiedź wydaje się być oczywista.
 

grzmot

New member
Sci-Fi Channel

Jak to jest z tą wyłącznością na Sci-Fi Channel? Rozumiem, że tylko "n" będzie go mieć na platformie cyfrowej a co z kablówkami? Zwłaszcza z cyfrowymi kablówkami? Po prostu jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten kanał będzie w Polsce dostępny tylko na "n". Inna rzecz, że uczyniłoby to ze mnie jej pewnego klienta :)
 

cola0760

Member
a czy ktos z was wie jak beda wygladały teraz pakiety/oplaty dla nowych uzytkowników?

na konferencji była mowa, ze 99zl za nbox recordera i ZERO zł do końca roku, ale pewnie jakies kruczki są
 

AZAZEL

New member
grzmot napisał:
Jak to jest z tą wyłącznością na Sci-Fi Channel? Rozumiem, że tylko "n" będzie go mieć na platformie cyfrowej a co z kablówkami? Zwłaszcza z cyfrowymi kablówkami? Po prostu jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten kanał będzie w Polsce dostępny tylko na "n". Inna rzecz, że uczyniłoby to ze mnie jej pewnego klienta :)
Będzie tylko na n-ce!nie planują w najbliższym czasie dystrybuowac tych kanałów w kablówkach.Poniżej link do wywiadu z dyrektorem programowym johnem farrarem. http://www.medialink.pl/artykul/37796
Pozdrawiam!
 

kato

New member
Witam.

Podoba mi się idea radia. Problem tylko w tym, że słuchając radia MUSZĘ mieć włączony telewizor. Dzwoniłem do n-ki. Otrzymałem wiadomosć, że być moze w przysżłym roku włączenie TV nie będzie potrzebne. Do tego czasu radio przez satelitę nie ma sensu.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
kato napisał:
Witam.

Podoba mi się idea radia. Problem tylko w tym, że słuchając radia MUSZĘ mieć włączony telewizor. Dzwoniłem do n-ki. Otrzymałem wiadomosć, że być moze w przysżłym roku włączenie TV nie będzie potrzebne. Do tego czasu radio przez satelitę nie ma sensu.
A dlaczego trzeba miec właczony tv? NIe mam radia internetowego ale jak słucham np radia Zet to tv mam wyłaczony. Z tunera mam puszczony swiatłowód do amplitunera i tv nie jest wcale potrzebny. Jaka jest wiec róznica miedzy radiem nadawanym z satelity a tym z internetu skoro wszystko przechodzi przez N box?
 

Draco22

New member
Nowy dekoder n-box?

Witam wszystkich, czy ktoś słyszał o nowym n-box, który ma pojawic sie w listopadzie?Ma mieć prawdopodobnie tzw przelotkę,czy ktoś wie o co chodzi z tym n-box?I czy pojawi sie w listopadzie?
 

Ru$lan

New member
Draco22 napisał:
Witam wszystkich, czy ktoś słyszał o nowym n-box, który ma pojawic sie w listopadzie?Ma mieć prawdopodobnie tzw przelotkę,czy ktoś wie o co chodzi z tym n-box?I czy pojawi sie w listopadzie?

skąd masz info o nowym boxie?

możesz podać jakiegoś linka?
 

adijazda

New member
kanał 21

na kanale 21 pojawił sie nowy program"universal"-a raczej są to zajawki tego co będzie od 1 grudnia!
\co myślicie o tym programie???
 

arsenal

Moderator
VIP
Przecież to to tylko promo z transpondera TVN w MPEG2. Te kanały bedą nadawane z innego miejsca.
Trochę fotek z promo:

a58b7c9de05a7c74med.jpg

0780c825b254ddfemed.jpg

8761760252ccf6fcmed.jpg

c6790c6d4386fc2amed.jpg

f2b136c2a9a04f7dmed.jpg

54406cbdd847c5b0med.jpg

e26f73015068e6e8med.jpg

731fe7fb78dcd9dbmed.jpg

f2d99501b1216f75med.jpg

6f3ebe6700653895med.jpg

64ac4d692bd01dc9med.jpg

5fb3994222568df3med.jpg

4315ee2fd1dc25a0med.jpg

766ab80bccfaef0amed.jpg

ef3ce723c4fc523amed.jpg

fedd331ee5efd529med.jpg
 

arsenal

Moderator
VIP
Test, już kanału Sci-Fi pojawił się wczoraj na transponderze 81 (12.322 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4) w MPEG2 i kodowany w conax z bitrate ok. 3Mbit/s( trochę mało, tyle samo ma TVNSiedem i oby to była taka sama dobra jakość. Informacja z forum Satkuriera. Jak więc widac promo to tylko promo.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Jesli juz mowa o tvn. Od jakiegoś czasu mam wrazenie, ze na N-ce pogorszył sie obraz i ostatnio wyczytałem ze ponoc zmiejszyli rozdzielczość. czy to prawda?
 
Do góry