Mocne uderzenie N

torsen

New member
Nowosci platformy N:
-paczka HBO (hbo, hbo 2, hbo comedy, hbo HD 1 marca)
-packa SPI (filmbox, nonstop kino, nonstop kinoHD)
-movies24
-kanaly Universal'u (sci-fi, universal channel)
-nowe seriale nScreen (Lost 4, Heroes 2 HD!, Bionic Woman i inne)
-nowe pozycje Premiery VoD
-nRadio HD 5.1
-przegladarka foto
-portal nPortal (serwisy onetu)
-nowe promocje na sprzet
 
Ostatnia edycja:

Mesiash

New member
No to grubo pojechali!
Ciekawe co na to konkurencja...
Jak narazie mam wrażenie, że od roku nie potrafią się otrząsnąć z szoku jakim było wejście N (Cyfra przeprowadziła mini kontre w postaci HD, ale niezbyt udaną...). A tu kolejne potężne ciosy ze strony ITI.
Co prawda nie podano cen za paczki HBO (zapewne ok. 30 zł) i FilmBox(chyba jednak nie więcej niż 20 zł..). Ale już wiadomo, że Cyfra przestałą być jedyną platformą PREMIUM w Polsce. I to mnie bardzo cieszy :)

P.S.
Dobrym zwyczajem tego forum było to, że kilka godzin po konferencji pojawiał się materiał video ze spotkania pana Sojki z dziennikarzami (które właśnie ma miejsce..). Mam wielką nadzieję, że i tym razem tradycja zostanie kultywowana :) ????
 
Ostatnia edycja:

Cube822

New member
Najbardziej mnie osobiscie cieszy kanal Sci Fi :D
Nie zapominajmy,ze kanaly Universal'u (sci-fi, universal channel) sa na wylacznosc w n-ce co napewno przysporzy im troche klientow;)
 

smoku666

New member
musze sie przyznać że chyba po raz pierwszy na N będzie co oglądać jeśli chodzi o oferte filmową:grin:
to piekny strzał w dziesiątke
oby tylko zdawali sobie z tego sprawe i nowe kanały puszczali w dobrej jakośći ......
pozostaje mieć tylko nadzieje na przystępną cene za 2 nowe paczki :)
pewnie nie jeden miłośnik cyfry i polsatu właśnie dostał zawału:mrgreen:
jednym słowem duuuży krok w dobrym kierunku zrobili :eek:k:

tak trzymać .....
 

DanielS

New member
Konkretna ofensywa N i trzeba przyznać , ze robi wrażenie. Poczekajmy jeszcze na cennik i na nowy transponder dla iti bo za dużo miejsca na umieszczenie tych kanałów za bardzo nie widzę...
 

PiotrekDGT

New member
Witam.
Przepraszam za mały offtop, ale czy ktoś z was orientuje się może do kiedy N ma na wyłączność prawa do Ligi Mistrzów (wtorkowe mecze mam tu głównie na myśli)?:confused:
Pytam, bo nie chciał bym po tegorocznych rozgrywkach musieć kupować jakiejś innej platformy ze względu na LM...:roll:
 

autorus

New member
Czy kolega AR2 będzie miał dla nas filmik z nieoficjalnych spotkań po konferencji? I garść nieoficjalnych informacji jak zwykle od p.Sojki?

Autorus
 

Galczych

New member
Pytanie do kogos co ogladał konferencję?
Czy bylo mowione cos na temat tvn HD - kiedy to ruszy? - oczywiscie nie chodzi mi o 2 pozycje w tygodniu tylko troche wiecej.
 

airjack

New member
Z kanałami filmowymi ładnie zagrali. Teraz będą 3, a nawet 4 z cinemaxami + VOD. Osobiście spodziewałem się dodania jeszcze w tym roku kolejnych 3 kanałów w HD, konkurencja znowu przez rok by ich nie dogoniła.
Denerwuje mnie brak mozliwości obejżenia konferencji w godzinach popołudniowych i wieczornych. Strona z konferencją to porażka nic nie można zobaczyć, a wystarczyłoby udostępnić plik do ściągnięcia. Czekam na wieści od Ar2 :)
 

redlum

New member
Bez reklam
ja to mysle ze te nowe programy dorzuca do jednej paczki z cimemax - bo w przeciwnym wypadku nikt nie bedzie chcial doplacac do tych 2 programow
 

dvd-r

New member
Ar2!

Poprosimy o jakieś nieoficjalne ciekawostki z konferencji.

Było coś o TVN HD ?
Czy nowe kanały będą w 16:9 ?
Czy do vod wróci dźwięk DD5.1 ?
Kiedy streaming w nrecorderze?

Pzdr.

Artur
 

pmcomp

New member
airjack napisał:
Z kanałami filmowymi ładnie zagrali. Teraz będą 3, a nawet 4 z cinemaxami + VOD. Osobiście spodziewałem się dodania jeszcze w tym roku kolejnych 3 kanałów w HD, konkurencja znowu przez rok by ich nie dogoniła.
Denerwuje mnie brak mozliwości obejżenia konferencji w godzinach popołudniowych i wieczornych. Strona z konferencją to porażka nic nie można zobaczyć, a wystarczyłoby udostępnić plik do ściągnięcia. Czekam na wieści od Ar2 :)

Była dostępna na kanale 999 nboxa. trzeba było sobie nagrać.

Pzdr
 
Do góry