MM a MM Nie zawsze to samo

rafcio76r

New member
Bez reklam
W MM są na pewno ciekawe promocje i czasami warto się tam wybrać ale ja już tam nic nie kupie bo traktują klientów arogancko i ich chęć pomocy jest bliska zeru.[/QUOTE]

Promocje w Media Markt??? Ja dziękuję za TV CRT w promocji w MM. Juz raz kupiłem tv w promocji i po 3,5 roku chodzenia kineskop do wymiany bo jest wyeksploatowany!!! Nigdy więcej żadnego TV ani monitora w Media Markt, bo sprzedają niepełnowartościowy towar :hmm:

P.S. Takie promocje to mogą sobie wsadzić nie powiem gdzie, bo każdy się domyśli :eek:

Pozdro
 

bankrootghost

New member
graf von napisał:
Jeśli Cię obraziłem wcześniej to może napisze sprostowanie ;)
Pozdrawiam

nie obraziłeś mnie.

Jak w większości przypadków o marce decydują ludzie, którzy dla niej pracują.
Nie inaczej jest w MM.
Ja sklep traktuję jako miejsce, gdzie kupuję towar a nie źródło wiedzy czy analiz zachowań czy psychiki sprzedawców lub kierowników.
Róbcie tak samo, a będzie Wam łatwiej.
Trudno wymagać, by za ladą (zaznaczam wyraźnie: nie tylko MM) pracował wysokiej klasy specjalista.
Nie podniecajcie się też fachowością sklepów internetowych, bo też bywa z nią róznie (wcale nie lepiej).
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
kini0 napisał:
Generalnie MM nie ma nic do rzeczy... wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Sklep może nazywać się zupełnie inaczej ale jeśli trafimy na kompletnego "łba" to mamy niezły ubaw.....

No raczej ludzie sami z siebie tam nie pracują, tylko ktoś ich zatrudnia... a to świadczy o sklepie?:roll:
 

kini0

New member
Bez reklam
Ar, to fakt.... ale z drugiej strony to TYLKO sklep. Kto wie czy człowiek pracujący np. w "Sobieradku" zna się na panelach, gwożdziach i farbach..?
Ważne żeby klient wiedział czego chce! A brak fachowości to chyba ogólnoeuropejski standard- na Wyspach jest jeszcze gorzej!!:roll:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
kini0 napisał:
Ar, to fakt.... ale z drugiej strony to TYLKO sklep. Kto wie czy człowiek pracujący np. w "Sobieradku" zna się na panelach, gwożdziach i farbach..?
Ważne żeby klient wiedział czego chce! A brak fachowości to chyba ogólnoeuropejski standard- na Wyspach jest jeszcze gorzej!!:roll:

Nie zgodzę się z tym, ponieważ każdy sklep sam wybiera kogo zatrudnia.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Nie zgodzę się z tym, ponieważ każdy sklep sam wybiera kogo zatrudnia.


Zgodnie z powiedzeniem "jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz" :p
Pracodawcy zatrudniający pseudofachowców muszą się liczyc z niską sprzedażą :-D No chyba, że z usług sklepu korzystają wyłącznie klienci - laicy i da się im wcisnąć nawet "gówienko w papierku", bo ładnie opakowane a Pan sprzedawca tak pięknie zachwala towar, że nic tylko kupować :mrgreen:
 

bankrootghost

New member
po ponownym przeczytaniu całego wątku naszła mnie następująca refleksja:

tematem wątku jest fakt, że w różnych sklepach MM mamy inne ceny.
Zadam pytanie: czy to źle ?
Pamiętam czasy (mam 47 lat), kiedy to ceny były ustalane odgórnie i w całej Polsce flaszka, chleb, masło, telewizor (jak był) itd. kosztowały tyle samo.
Wydaje mi się, że teraz jest lepiej :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
po ponownym przeczytaniu całego wątku naszła mnie następująca refleksja:

tematem wątku jest fakt, że w różnych sklepach MM mamy inne ceny.
Zadam pytanie: czy to źle ?
Pamiętam czasy (mam 47 lat), kiedy to ceny były ustalane odgórnie i w całej Polsce flaszka, chleb, masło, telewizor (jak był) itd. kosztowały tyle samo.
Wydaje mi się, że teraz jest lepiej :)

Teraz mamy wolny rynek, a konkurecja wymusza niższe ceny. Co do Media Markt to jest z niego pożytek. Można iść oblukać TV jak chodzą, a potem zamówić wybrany model znacznie taniej w sklepie internetowym typu agito :eek:
 
Ostatnia edycja:

bankrootghost

New member
Teraz mamy wolny rynek, a konkurecja wymusza niższe ceny. Co do Media Markt to jest z niego pożytek. Można iść oblukać TV jak chodzą, a potem zamówić wybrany model znacznie taniej w sklepie internetowym typu agito :eek:

jak chodzą ?
chyba raczej jak wyglądają.
Bo na takim sygnale (poza materiałami demo w HD) to można sobie oblukać, ale straszną kaszanę
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
Teraz mamy wolny rynek, a konkurecja wymusza niższe ceny. Co do Media Markt to jest z niego pożytek. Można iść oblukać TV jak chodzą, a potem zamówić wybrany model znacznie taniej w sklepie internetowym typu agito :eek:

jak chodzą ?
chyba raczej jak wyglądają.
Bo na takim sygnale (poza materiałami demo w HD) to można sobie oblukać, ale straszną kaszanę

Przychodzisz z własnym laptopem, konsolą i testujesz :p
 

jak30

Member
Ogladałem w MM w Czeladzi plazmę LG 42 51.cena 5990 zł i wszystko jasne.Na moje pytanie czemu tak drogo pan powiedziąl,że to nowośc
i wyraził zdziwienieże może by taniej.
 
Do góry