Mitsubishi HC4000 vs Epson 3600 vs Sanyo Z800

leonhdtv

New member
Jestem już po jednej prezentacji projektorów i przeczytaniu masy informacji z neta.
W tym momencie rozważam już tylko 3 projektory:

HC4000 - minusem dla mnie jest jedno HDMI, a chciałbym go podłączyć do odtwarzacza i "N"ki jednocześnie bez przepinania. No i standardowo brak Lens-shifta.

Epson 3600 nie ma tych minusów, ale znowu piszecie na forum o przebarwieniach

Sanyo Z800 też nie ma minusów takich jak Mitsubishi, dla mnie wydaje się czymś pośrednim. Ale z drugiej strony mało informacji o nim, a już tym bardziej od osób które go faktycznie mają.
 

raus

New member
HC4000 - minusem dla mnie jest jedno HDMI, a chciałbym go podłączyć do odtwarzacza i "N"ki jednocześnie bez przepinania. No i standardowo brak Lens-shifta.
Jeśli chcesz z tego mieć jakiś dźwięk i nie masz różnego rodzaju komputerowych głośniczków to będziesz musiał użyć amplitunera, a wszystkie teraz mają wbudowany przełącznik HDMI (na co najmniej 3 urządzenia), więc to nie jest jakiś problem, który powinien blokować zakup. Ale zanim kupisz lepiej upewnij się czy nie jesteś zbyt uczulony na efekt tęczy (na wszystkich jednoukładowych DLP, ale HC4000 ma dość szybkie koło barw, więc efekt może być mniej zauważalny niż na innych projektorach)
 
Do góry