Mirror' s Edge

dienekes' shade

New member
Witam Szanownych Forumowiczów :)

Jak zapewnie większość z Was wie, wczoraj do wirtualnych sklepów SONY trafiło demko tej, jakże oczekiwanej, gry.

Chciałbym poznać Wasze zdanie.

Osobiście uważam, że w tym tytule drzemie ogromny potencjał. Podszedłem do demka z pewną rezerwą, ale gra tak mi przypadła do gustu, że z marszu przeszedłem dwa razy wersję próbną :D

Grafika, choć pewnie zostanie jeszcze ciut poprawiona, jest wyśmienita :eek:k: Idylliczne, przeczyste wręcz, miasto przyszłości prezentuje się znakomicie. Nie to jest jednak najważniejsze - sterowanie postacią należy do najlepszych, ba, jest najlepsze, z jakim spotakłem się w grach FPP. Poruszanie się jest cudownie naturalne. To doznanie z serii "jak bym tam był", a o które niestety, nie jest łatwo.

Jak dla mnie, to pewny zakup. A Wy co myślicie na temat Mirror' s Edge?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Obowiązkowy zakup;) !!!
Szczerze, miałem obawy co do sterowania w tej grze a tu...:D :D
Grafa pierwsza klasa ! Juz widac że nie bedzie łatwo ,zaczne trenowac za pomocą demka ;) :D
EA zaczęło robic super gierki DEAD SPACE teraz to :D Brawo!!!
 
Ostatnia edycja:

Santino

New member
Mirror's Edge wymiata
Podobnie jak Ogr miałem obawy odnosnie sterowania które okazało sie proste i naprawde intuicyjne. Dodatkowo ten klimat zastosowane filtry sprawdzają sie naprawde swietnie.
Mirror's Edge - kolejny must have :eek:k:
 

boxik

New member
No nareszcie jest DEMO!
Od samego początku śledziłem wszystkie newsy na temat tego tytułu. Trailery zaostrzały tylko apetyt. Jedynie producent gry lekko niepokoił, bo różnie to już bywało w przeszłości :???: z jego tytułami.

Ale drodzy Państwo Mirror' s Edge rządzi!!!
Do celów szkoleniowych samo demo powinno wystarczyć, a do premiery zostały raptem 2 tyg. Na 100% tytuł ten będzie w mojej płytotece.

Jest naprawdę OK :eek:k:
 

Carty

New member
A ja trochę ponarzekam :p
Co mnie zaniepokoiło, to dziwna animacja laski prowadzącej szkolenie w demie. O ile z bliska wygląda fajnie, to w dalszych ujęciach porusza się tak, jakby nie miała kontaktu z podłożem tylko lewitowała przebierając nogami.
Druga rzecz, to po trailerach i zapowiedziach miałem nadzieję na swobodę poruszania się po mieście, czy raczej jego dach. Niestety w grze okazuje się, że jest jedna określona ścieżka do celu. Co najwyżej można wybrać sposób pokonania przeszkód po drodze. Sandboksa z tej gry już nie zrobią, ale mam chociaż nadzieję na poprawę animacji w ostatecznej wersji.
Na całe szczęście plusów jest więcej. Pomijając klimatyczną grafikę (świetnie dobrane filtry, architektura miasta) to kapitalne uczucie bycia ściganym. Ja bym to nazwał First Perspective Runner :eek:k: Bo generalnie FPSy jakoś rzadko mi się podobają :-D
 

mietek099

New member
Mirror's Edge to prawdziwa gra następnej generacji. Więcej tutaj dodawac nie trzeba. Absolutny must have.

P.S. Ja też miałem wątpliwości co do sterowania. Na szczęście EA rozwiało je w pierwszych 10 sekundach.
P.S.2 @ Carty: widocznie źle zrozumiałeś owe trailery. Producenci nic nie mówili o poruszaniu się po mieście ale właśnie o różnych drogach dotarcia do celu, więc słowa dotrzymali i pod tym kątem jest ok.
 

Mefju

New member
Wooow gierka super ! Grafika i ta panienka fajnie jęczy jak skacze :D Nie mogę się doczekać całej gry :d tylko skąd na to wszystko wziąć kasę :hmm:.Pozdro , idę męczyć dalej demo :d
 

pete1

New member
eee... ja sciagnelem wczoraj wieczorem demo i nie za bardzo mi podpasilo. Prawie kazdy skok czy bieganie po scianie konczylo sie fatalnie. Albo pad reaguje mi z opoznieniem albo calrsberg zbyt mocno zadzialal:p . Sprobuje dzisiaj bez wspomagaczy:D
 

mataman

New member
Bez reklam
Dla mnie był to must have juz wcześniej a po zagraniu w demo tylko utwierdziłem sie w tym przekonaniu. Super klimat ala matrix. Zapowiada sie super gierka.
 

arsenal

Moderator
VIP
No gra jest całkiem całkiem. Ale wymasterowanie tych wszystkich ruchów może zająć spory kawałek czasu. Mnie się podoba. Jest klimatycznie a jakość audio/video to pierwsza liga. Kto by pomyślał, że EA zacznie sponorować takie projekty. :)
 

Bambolo82

Banned
Demo robi wrażenie (muzyka i grafika) no i oryginalny pomysł na grę.

Ale nie podoba mi się walka i płycizna tej gry (biegnij przed siebie, jedna ścieżka). Mam nadzieje że w pełnej wersji będą bardziej zróżnicowane zadania i rozgrywka. Chciałbym aby było więcej różnorakich wyzwań single player (walka wręcz, strzelanie, główkowanie, błądzenie, dodatkowe zadania zręcznościowe, walka z czasem, ciekawa intryga itd.), ponieważ gra nie zaoferuje rozgrywki online.

Co do gier od EA, to powinniśmy zachować daleką ostrożność z zachwytem, bo to nie jest producent o klasie Konami, Namco, Square-Enix, Capcom itd.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
EA wypusciło DEAD SPACE gra pierwsza liga!!! Jak na ten rok narazie nie grałem w nic lepszego wiec?
 

Bambolo82

Banned
Co prawda nie grałem w Dead Space, ale z Waszych opinii wynika że to znakomita gra akcji. Poczekam aż trochę stanieje i sam zakupie.

Mam nadzieje że od Dead Space EA wstrzeli się w nową, lepszą jakość! Lepszą niż na PC.
 

mataman

New member
Bez reklam
Oj już czuje w kościach co babmbolo będzie pisał nt tej gry :) Wracając do tematu, już sam pomysł na grę jest bardzo ciekawy więc spokojnie poczekajmy na pełna wersje. Ja kupuje w ciemno.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja również inwestuje w ten tytuł :D Demko wystarczyło zeby sie napalic ,wielka frajda jak wszystko płynnie ci wychodzi :D No i adrenalinka w trakcie ucieczki.Rewelacja !!!
 

Szczupaczek

New member
Bambolo82 napisał:
Demo robi wrażenie (muzyka i grafika) no i oryginalny pomysł na grę.

Ale nie podoba mi się walka i płycizna tej gry (biegnij przed siebie, jedna ścieżka). Mam nadzieje że w pełnej wersji będą bardziej zróżnicowane zadania i rozgrywka. Chciałbym aby było więcej różnorakich wyzwań single player (walka wręcz, strzelanie, główkowanie, błądzenie, dodatkowe zadania zręcznościowe, walka z czasem, ciekawa intryga itd.), ponieważ gra nie zaoferuje rozgrywki online.

Co do gier od EA, to powinniśmy zachować daleką ostrożność z zachwytem, bo to nie jest producent o klasie Konami, Namco, Square-Enix, Capcom itd.

EA wychodzi ponad przeciętność gier jakie oferowała do tej pory. Widać ze firma z roku na rok stawia na jakość i udaje się im trzymać wysoki poziom...Dead Space rewelacyjny klimat i gra. Mirrors Edge bardzo swieży tytuł który bardzo mi sie spodobał. Wymieniając tych producentów gier z kraju Kwitnącej Wiśni chyba przeoczyłeś fakt, że od jakiegos czasu nie są to tuzy i mega producenci gier jacy byli parę lat temu...Przykro mi na to patrzec ale niestety tak jest, Wyzej wymienieni producenci niestety oddają pole innym firmom.
 

mietek099

New member
Recka :cool: : http://www.gametrailers.com/player/42567.html
Moim zdaniem gra, mimo krótkiego czasu w story mode (około 7 godzin), zasługuje na wyższą ocenę niż 8.3. Gra jest zdecydowanie innowacją pod prawie każdym względem, a w dzisiejszych czasach właśnie innowacja liczy się najbardziej. Ocena 8.3 nie jest oceną złą, lecz mimo wszystko jestem odmiennego zdania niż recenzent.
 
Ostatnia edycja:
Do góry