miniled 65X95K

Marlo

Active member
Jakby LG G3 umiał wyświetlić biały kolor to od razu bym go wziął , niestety telewizory WOLED (WRGB) nie umieją dobrze tego zrobić , QD-OLED super biały kolor wygląda , ale podobno są bardziej podatne na wypalenia , powidoki , od telewizorów z matrycą MLA , dlatego dalej będę Mini Ledowcem , u mnie tylko 55" się mieści , dlatego Sony X95L odpada , chyba postawię Samsunga 55QN95C lub Hisense 55U8KQ , ale ten Samsung 55S95C strasznie mnie kusi ;)
 

Marlo

Active member
Na żywo G3 nie oglądałem na tubie jest sporo materiałów, porównań z innymi telewizorami. G3 ma matrycę MLA , ale to nadal jest technologia WRGB.
 

Marlo

Active member
Pewnie że lepiej zobaczyć na żywo , ale to co mnie interesowało doskonale widać na tubie , ten niebieskawo szarawy (lub coś w tym stylu) odcień , właśnie tak przedstawiają obraz telewizory z technologią WRGB , ludzie którzy kupują OLEDY WRGB nie zwracają na to uwagi albo się do tego przyzwyczajają, mi się to nie podoba , jakbym oglądał skoki narciarskie , mecz hokeja i widział śnieg lub lód z takim odcieniem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze raz , jest wiele przekłamań palety barw, nie zawinionych prze twórców filmu.
Sprawdź na żywo - zdecydowanie zmienisz zdanie !
 
Do góry