Mini kino 3D - potrzebna pilna pomoc

tdx

New member
Bez reklam
hakerstwo na poziomie gimbazy :D
a jak był wywoływany? :D
z harmonogramu zadań/autostartu/ręcznie?
 

qualin

Member
Jednak harmonogram zadań się kłania. Zadanie aktywne od 5 kwietnia 2014 do 28 lutego 2015. Czyli dokładnie rok od momentu instalacji sprzętu.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jednak harmonogram zadań się kłania. Zadanie aktywne od 5 kwietnia 2014 do 28 lutego 2015. Czyli dokładnie rok od momentu instalacji sprzętu.

Widać gość który składał kompa, nie robi tego pierwszy raz skoro stosuje takie techniki.
 

alkebab

New member
Przeczytałem cały temat i ewidentnie widać, że firma krzak i oszukuje ludzi. Firma liczy na naiwność i niewiedzę ludzką. Chociaż z drugiej strony ktoś kto chce otworzyć własny interes powinien mieć jakieś rozeznanie w temacie. Tutaj chyba tego zabrakło niestety. Opis na stronie firmy odnośnie opłacalności projektu strasznie optymistyczny i wg mnie nierealny.
Jednakowoż trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy i rozszerzenie oferty bo na samych filmach to chyba biznes raczej nie pociągnie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ewidentnie tak, pytanie jakie kroki poczynil autor i co udalo sie zalatwic, minelo juz kilka msc.
 

qualin

Member
Ja nie moge poczynic zadnych krokow bo to nie jest moj biznes. Wiem tylko, ze sprawa zajmuje sie prawnik i wszystko bedzie skierowane na droge sadowa. Gosciu nie dosc, ze nie poprawil tego co jest wadliwe to jeszcze wysyla przez prawnika wezwania do zaplaty reszty kasy.


Tu sa dowody na kasowanie sie programu:
https://drive.google.com/folderview?id=0B4QQRn0B7n9bd3laTDNiTFAzejQ&usp=sharing

opcje sa takie:
- program byl piracki (chociaz za licencje placilismy) i zeby umyc rece powstal ten programik
- gosciu chcial sie zabezpieczyc n awypadek nie przelania mu calej kasy
- gosciu chcial sobie zapewnic dalsze finansowanie poprzez wymuszenie usterki
 

isaak

New member
I jak sprawa się rozwiązała?
Zastanawiałeś się nad dołączeniem do projektu Kino za Rogiem?
Kino za Rogiem
Sam jestem na etapie biznesplanu, i chcę otworzyć kino-kawiarnię lub bar z salą kinową.
 

Scrollek

New member
I jak sprawa się rozwiązała?
Zastanawiałeś się nad dołączeniem do projektu Kino za Rogiem?
Kino za Rogiem
Sam jestem na etapie biznesplanu, i chcę otworzyć kino-kawiarnię lub bar z salą kinową.

Przemyśl ten biznes ze 100 razy czy wogóle się opłaci, na pewno zyzki bedzie mieć KZR Sp. z o.o. z prawa do transmisji. Bilety za max 5zł z Vat, opłata za media, dzierżawa lokalu, pracownik/pracownicy. Jeżeli z analizy rynku nie wyjdzie Ci miesięcznie 10000 przychodu to nawet idz w tym kierunku.
 
Ostatnia edycja:

qualin

Member
KZR to niestety nieoplacalny interes, kontaktowalismy sie z nimi, zrobilismy analize i nie bylo sensu w to wchodzic. Generalnie lokal bedzie dzialac tylko do konca wakacji i zamykamy. Filmow nie puszczamy juz od dwoch miesiecy. Srednio licencja wychodzi ok 500 zl na tydzien, a na filmie mielismy max 10-15 osob tygodniowo. Najpierw ludzie narzekali, ze nieznane filmy, albo stare, a jak udalo sie zorganizowac np Wyscig pol roku po premierze lub Imigrantke miesiac po premierze kinowej to ludzie twierdzili, ze obejrzeli juz w domu lub wola jechac do multipleksu.
Caly sprzet jest w chwili obecnej na sprzedaz, wiec jakby ktos na cos reflektowal to mozna pisac do mnie na PW.
Caly czas ciagnie sie tez sprawa z gosciem, ktory to sprzedal i instalowal. Nie poprawil wad, a domaga sie reszty kasy. Malo tego twierdzi, ze zainstalowany projektor jest profesjonalnym projektorem do wyswietlania filmow w mini kinie na co ma niby potwierdzenie od producenta. Pofaldowanie ekranu tlumaczy tym, ze konstrukcja sciany jest nieprawidlowa i przez to ekran sie falduje bo sciana nie jest rowna. Twierdzi tez ze ze projektory na jakie zadalismy wymiany to nie sa projektory do mini kina tylko domowe i nieprofesjonalne poniewaz mala za malo lumenow. Twierdzi, ze im wiecej lumenow tym lepiej, ze najlepiej jakby bylo 20000. Chcialbym zobaczyc jak te lumeny wypalaja dziire w ekranie z odleglosci 4 metrow.
 
Do góry