Media Markt dla idiotów

przemo1981

New member
Jutro tj. 18.09.2010 rusza ponowna promocja bez vat-u, byłem zainteresowany kupnem telewizora samsunga LE46C650 w Media Markt w Poznaniu na Szwajcarskiej. Tydzień temu został sprzedana ostatnia sztuka, gdzie jego cena (na szyldzie) była 3900zł. Towar został domówiony i dziś, przed jutrzejszą promocją ten telewizor stoi za 5499zł. Ludzie zanim coś kupicie w sieci Media Markt sprawdzajcie ceny, bo klientów kantują aż się w głowie nie mieści!!!!
 

kapsell

New member
Bez reklam
Media Markt zostal skazany w Niemczech przez sad za zawyzanie cen na promocjach, to o czym piszesz wyzej. Normalnie cena byla np. 3000 a na "promocji" bylo 3500. Dostali kilkanasie milionow euro kary to sie nauczyli co znaczy slowo promocja. U nas jest wiecej jeleni, wiec sobie wicej pozwalaja...
 

ORTEK

New member
Media Markt zostal skazany w Niemczech przez sad za zawyzanie cen na promocjach, to o czym piszesz wyzej. Normalnie cena byla np. 3000 a na "promocji" bylo 3500. Dostali kilkanasie milionow euro kary to sie nauczyli co znaczy slowo promocja. U nas jest wiecej jeleni, wiec sobie wicej pozwalaja...

Jest dokładnie tak jak mówisz ! Ja sam pamiętam dawno temu chciałem kupić odtwarzacz DVD a bylo to jeszcze za czasów kiedy format DVD dopiero wchodził na rynek i był drogi. Udało mi się znależć najtańszy za 900 złotych. Po pewnym czasie udało mi się uzbierać odpowiednią sumę ale tak ledwo, ledwo, na styk no i szczęśliwy poszedłem do sklepu. Zauważyłem już z pewnej odległości że przy tym odtwarzaczu widnieje duży czerwony napis: PROMOCJA. Podchodzę bliżej i co widzę ? Cena 999 złotych !!
Ja pierdziu, ależ byłem wtedy wk****ony... :x :evil:
 
Ostatnia edycja:

markielo

New member
Media markt te ceny bez vat-u to lipa

byłem po tv LE32 c650 w MM w Krakowie któregoś weekendu i cena mnie zaskoczyła 2.150 zł szok bo dali normalną cenę na 2.600 zł i nijak sie to miało do vat-u i najlepsze jest to ze tydzień później ten sam tv był na promocji w cenie 2.070zł wiec go kupiłem i nie żałuje. Pozdrawiam
 

oskarsandman

New member
Ja dziś zaliczyłem tour de MM w Krakowie.
W jednym dobrą cenę miał samsung le40c550 - 1700zł (na matrycy samsunga - sq01). Prawdopodobnie cała partia (mieli 30szt) bo znajomy, któremu pomagałem również dostał ten model na matrycy samsunga.
W drugim MM samsung LE40C630 2130 zł. patrząc na obecne ceny na ceneo, całkiem przyzwoicie.
 

radziow

New member
Ja kupiłem kolumienki Quadral Quintas 5000 za 1065 czyli o 100zł taniej niż na necie w tej weekendowej promocji bez watu (MM kraków).
 

tomalo

New member
czasem nie ma co narzekać na MM... np. LE19C450 był za 810 pln
w necie ceny zaczynają się od 858 więc te 810 to raczej dobra cena :) i BD samsung c5500 był za 410 - w necie od 457, parę innych tv też była w naprawdę dobrych cenach...

trzeba się tylko troszkę orientować i można tam zrobić całkiem korzystne zakupy... :)

MM nie dla idiotów :)
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja kupieł LG LE 42 5300 w tej promocji bez vat za 2540 cena sklepowa 3100 a w necie najtaniej cos kolo 2800 wiec sie opłacało...moze kantują ale nie na wszystkim...trzeba sprawdzac na poczatek ceny w necie ... MM konin... zresztą się zawsze reklamują ze to sklep nie dla idiotów
 

Piasek80

New member
Ja wczoraj byłem w MM w Koninie. Tydzień studiowania for w poszukiwaniu dobrych modeli, czytania opinii, recenzji userów, porad kumpli i znajmoych co już na "cyfrowych" jadą... Spisałem sobie listę 3 szt jakie wchodzą w grę: żadnego nie mieli, nie mają i nie wiedzą czy kiedykolwiek mieć będą...
"Płaskich" TV mają "pińcet" ale same marketowe modele. W każdym opisie to samo: jak największa matryca i full HD (nie ważne że 90% kupujących nie zdaje sobie sprawy ze i tak tego Full HD nie wykorzysta) ale to się sprzedaje. Magia liczb i cyferek. Poza tym te modele... Ciężko znaleźć cokolwiek o nich w necie, a jeżeli juz są jakieś wzmianki to najczęściej opinie użytkowników którzy kupili je w MM, z czego da sie wywnioskować ze spora pula TV robiona jest specjalnie pod MM bo nigdzie indziej poza nimi nie można danego TV dostać. A wiadomo ze tam liczy się cena zatem diabeł na pewno tkwi w szczegółach. Nie wiem - mam awersję do MM, między innymi za robienie z ludzi idiotów (co z polaków idzie im wyjątkowo łatwo)
 

isis29

New member
W każdym opisie to samo: jak największa matryca i full HD (nie ważne że 90% kupujących nie zdaje sobie sprawy ze i tak tego Full HD nie wykorzysta) ale to się sprzedaje. Magia liczb i cyferek.

To nie magia cyfr, tylko rozsądek kupujących. Bo jak ktoś kupuje 46 cali FULL HD i mówi mi, że będzie korzystał tylko z analogowej kablówki, to ręce same opadają... ale telewizor musi mieć wszystko, najlepiej 1000Hz, czas reakcji matrycy 0,00 ms i być cienki jak żyletka, a pod nim kablówka.
 

LUPO78

Banned
a wy myślicie że takie wały z promocjami robi tylko MM? inne też

w większości przypadków też się nie opłaca kupować skompletowanego KD,kupisz osobno ampli,kolumny i BD wychodzi taniej i do tego kupisz lepsze kolumny niż jakieś wodotryski co dołączając do kompletu jak prism,koda itp wynalazki

tak samo wygląda z ratami 0% są nie opłacalne jak się je bierze na max 14 miesięcy
 

Lech

New member
Bez reklam
O co Wam chodzi? Czy nie o to, że garbaty ma proste dzieci? Wszak nikt nie karze kupować lub nie kupować w takim czy innym sklepie. Ja osobiście wolę iść do MM gdzie podejdzie sprzedawca i zapyta co chcę. Niż do takiego Avansu gdzie ludzi mają głęboko w d*pie.
 

gadzik3

New member
Moze ktoś napisać jakie teraz są teraz raty w MM 30 x 0 % czy 10 x 0%. Nie mogę w żaden sposób się do nich dodzwonić w tej sprawie a do Media mam kilkanaście km.
 
Do góry