Mede8er MED500X player

kiziomizio

New member
Witam
Chciałbym zarekomendować player firmy Mede8er - MED500X. Testuję go od ubiegłej soboty i jak na razie sprawuje się doskonale. Poza tym ,że odtwarza jak na razie wszystko co mu zapodaję, to wydaje mi się, choć to rzecz gustu, że bardzo pozytywnie wyróżnia się designem i fajnym i ergonomicznym interfejsem użytkownika. Na razie wykryłem jedna wadę - nie odtwarza plików z folderów, tzn. w przypadku np. plików flac czym mp3 trzeba wejść do środeczka i pyknąć :) Czcionki polskie łyjka, menu (po ostatniej aktualizacji softu) tez po Naszemu, napisy można dowolnie przesuwać i zmieniać ich kolor. Do środka playera pakujemy dysk 3.5" (w moim przypadku 2TB) i wszystko pięknie się odtwarza. Jest cichy - co nie jest bez znaczenia.

Pełna specyfikacja : Mede8er
Recenzja MPCCLUB:Review: Mede8er MED500X - MPC Club Advanced LinkDB

Polecam.
 

pawjak

New member
Czy posiada funkcję przesunięcia czasowego audio ? Jeżeli tak to czy łatwo tym sterować ? Jeżeli nie to czy znacie jakieś odtwarzacze tego typu posiadające tę funkcję ?
 

J_K

Member
Oj dużo piszesz i na czytanie odpowiedzi na stawiane przez Ciebie pytania albo nie starcza już czasu albo percepcji :mrgreen:

Napisałem o tym odtwarzaczu i jego cenie w odpowiedzi na Twoje zapytanie na forum "niebieskim". Ale niech tam :) , przypomnę: w jednym ze sklepów sprzedających NMT w Warszawie 629 zł.
 

bobeslaw

New member
Witam od niedawna jestem w posiadaniu tego urzadzenia, wszystko jest w porzadku zadowolony jestem bardzo, tylko mam maly problem chodzi o filmy z napisami mianowicie wogole ich nie widzi. Gdy wciskam przycisk "subtitle" na pilocie wyskakuje mi okno z informacja, informacja irytujaca ze napisy sa wylaczone i za nic nie wiem jak to zmienic. prosze o pomoc w tej sprawie jak wlaczyc napisy ??? Niemozliwe ze nie mam prawidlowego formatu bo mam tych filmow ponad 100 i niemozliwe raczej jest zebym nie trafil z prawidlowym formatem sprawdzalem wszystkie.
 

msx

New member
Witam od niedawna jestem w posiadaniu tego urzadzenia, wszystko jest w porzadku zadowolony jestem bardzo, tylko mam maly problem chodzi o filmy z napisami mianowicie wogole ich nie widzi. Gdy wciskam przycisk "subtitle" na pilocie wyskakuje mi okno z informacja, informacja irytujaca ze napisy sa wylaczone i za nic nie wiem jak to zmienic. prosze o pomoc w tej sprawie jak wlaczyc napisy ??? Niemozliwe ze nie mam prawidlowego formatu bo mam tych filmow ponad 100 i niemozliwe raczej jest zebym nie trafil z prawidlowym formatem sprawdzalem wszystkie.

jesli sie nie myle to przestawiasz szczalkami gora dol na napisy srt , mialem tak samo w playon hd tez nie moglem odpalic bo caly czas wchodzilem na napisy a tu trzeba bylo tylko podswietlic i szczalkami gora dol
pozdrawiam
 

kiziomizio

New member
Czy posiada funkcję przesunięcia czasowego audio ? Jeżeli tak to czy łatwo tym sterować ? Jeżeli nie to czy znacie jakieś odtwarzacze tego typu posiadające tę funkcję ?

Sorry za zwlokę ale dość długo nie miałem dostepu do netu.
Posiada taką funkcję ale ja z niej jeszcze nie korzystałem, ponieważ po prostu nie musiałem.
Co do napisów to muszą mieć jedno z akceptowalnych rozszerzeń - srt, sub i chyba ssa. Plików z rozszerzeniem txt nie kupuje. Generalnie bardzo fajne urządzenie i warte polecenia.
 

bobeslaw

New member
Ok dzieki.Czyli musze sciagnac napisy z zalecanymi rorzszezeniami, nie wiem skad je wziac ale sie postaram, a moze mala podpowiedz skad je wziac ? Lub zamienie te filmy ktore mam z napisami i sciagne te same tytuly z lektorem. Jeszcze raz dzieki
 

kiziomizio

New member
Ok dzieki.Czyli musze sciagnac napisy z zalecanymi rorzszezeniami, nie wiem skad je wziac ale sie postaram, a moze mala podpowiedz skad je wziac ? Lub zamienie te filmy ktore mam z napisami i sciagne te same tytuly z lektorem. Jeszcze raz dzieki

Nie no, z tym to już nie ma problemu (na ogół). Stronka napisy.info lub programik w moim podpisie. Napisy konwertujesz do formatu microDVD (np. Subedit player) a później manualnie zmieniasz rozszerzenie z *.txt na *.sub i... już.
 

pewu

New member
Mam 2 pytania.
1. Czy istnieje możliwość obsługi torrentow (jest na to jakiś klient bittorrent)?
2. Czy przez HDMI jest przepuszczany dźwięk? Czyli podłączam to urządzenie do Amplitunera kablem HDMI, gdzie jest dekodowany dźwięk, a dalej drugim kablem HDMI z Ampli do TV.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Jeden z najbardziej dopracowanych playerów na rynku ze średniego przedziału cenowego. Oferta Ibood bardzo dobra, bo najtańszy nowy na eBay, z roczną gwarancją amerykańską, kosztuje 190 dolarów plus 50 dolarów koszty przesyłki. Tymczasem Ibood oferuje niespełna 600 zł i dwuletnią gwarancją.

Jeżeli ktoś ma akurat zamiar kupić playera HDD, to warto. Ma wszystko, czego potrzeba do zabawy z filmami i dźwiękiem (w tym DTS HD MA), dopracowany i bardzo dobry firmware z rozbudowanym i ciekawym GUI, programiści firmy reagują na bieżące problemy użytkowników i bardzo często wypuszczają poprawiony firmware...

Na MPC ludzie piszą, że sprzedawane przez Ibood egzemplarze mają już chipset 1073DD+
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Zakupiłem wczoraj ten odtwarzacz i mam pytanie. Jeśli film mkv ma wbudowane napisy to jak zmusić odtwarzacz żeby załadował nie te wbudowane ale te z pliku. Jeśli nie ma żadnych wbudowanych to bez problemu laduje te z pliku i jest OK.
 
Do góry