Mede8er MED500X player

goralo

New member
Tytul to:
Book of Eli.mkv - nie wiem, co Ci to da i jak bedziesz chcial to sprawdzic, ale mam poprostu zla wersje filmu, na kompie tez jest przesuniety, dlatego pytalem o mozliwosc przesuniecia audio wzgl. video :D
 

zlomek

New member
A tak z innej beczki wiecie może gdzie w PL można kupić Mede8era z nowym prockiem (+)?
Itsklep nie ma, Human nie ma, c4 nie ma.
Mój kupiłem na ibood.com. Modele z nowym procem mają z tyłu urzadzenia niebieską kropkę, tak samo na pudle z tyłu blisko serial number. Natomiast na pudełku sa złe opisy jako stary procek.
Nowy to 1073DD C+ sprawdzisz to w zakładce system w menu.
Osobiście polecam, jeszcze nie było filmu z ktorym miałbym kłopoty.
Filmy chodzą z pena, z sd, lub zamontowanego dysku sata.
Pozdrawiam zlomek
 

zlomek

New member
Tytul to:
Book of Eli.mkv - nie wiem, co Ci to da i jak bedziesz chcial to sprawdzic, ale mam poprostu zla wersje filmu, na kompie tez jest przesuniety, dlatego pytalem o mozliwosc przesuniecia audio wzgl. video :D
Jeśli na kompie jest zle to film w kosz, chyba ze przesuniesz dzwięk na kompie programem ;)
 

zlomek

New member
Jeśli chodzi o video wall to folder.jpg musi być max 250 wysokości. Jeśli obraz jest wiekszy trzeba zmiejszyć np gimpem. Reszta jak napisałem na priv.
 

kiziomizio

New member
Nie o napisy, chodzi mi o dzwiek, poniewaz mam film ktory wazy 10.8gb i dzwiek jest o jakies 1-2 sec szybciej niz cala akcja. Na poczatku tematu, dokladnie 2gi post kolegi "pawjak"
We wczesniejszych filmach nie mialem z tym problemu, natomiast teraz mam:D

Odnosnie V4 tez dostalem maila z oficjalnego forum, pisza tam rowniez o YAMJ (o ktorego pytalem juz chyba z 2-3 razy) ale nikt sie chyba tym nie bawil, bo nie uzyskalem zadnej odpowiedzi... :(
Moze teraz ktos bedzie mial czas i checi zeby sie tym pobawic :blagam:
Pozdro

Sorki ,że po takim czasie odgrzewam temat. Chodzi o YAMJ - od niedawna korzystam z tego softu - efekty bardzo fajne , chociaż czasami trzeba dość znacząco zaingerować w nazwę pliku. Ale po poprawnej identyfikacji efekt końcowy jest miodzio. Korzystam z wersji zassanej stąd.
Pozdrawiam.
 

xymox2003

New member
Mede8er med500x brak DTS

Witam
Czy ktoś na forum posiada ten odtwarzacz , gdyż mam problem z odtwarzaniem dzwięku DTS?
Wgrałem najnowszy soft mede8er.org/beta/Firmware_Final/MED500X MED500X_V4.0.5_NO_HDaudio.rar.Urządzenie[/url] mam podłączone z kinem domowym optykiem. Gdy puszczam film z dźwiękiem DD 5.1 wszystko jest ok, jednak gdy przełącze na DTS brak dźwięku w kolumnach i na wyświetlaczu w kinie domowym nie wyświetla się DTS.W menu Mede8era mam ustawione na Passthrough.Sprawdzałem u znajomego na amplitunerze i ta sama sytuacja.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
 

kiziomizio

New member
Witam
Czy ktoś na forum posiada ten odtwarzacz , gdyż mam problem z odtwarzaniem dzwięku DTS?
Wgrałem najnowszy soft mede8er.org/beta/Firmware_Final/MED500X MED500X_V4.0.5_NO_HDaudio.rar.Urządzenie[/url] mam podłączone z kinem domowym optykiem. Gdy puszczam film z dźwiękiem DD 5.1 wszystko jest ok, jednak gdy przełącze na DTS brak dźwięku w kolumnach i na wyświetlaczu w kinie domowym nie wyświetla się DTS.W menu Mede8era mam ustawione na Passthrough.Sprawdzałem u znajomego na amplitunerze i ta sama sytuacja.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

Urządzenie z cala pewnościa wspiera DTS - mam go i wiem co pisze :) Na Twoim miejscu spróbowałbym podpiąć meda do ampka poprzez hdmi i wtedy sprawdzic - nie wiem tylko czy jest to mozliwe. Ale DTS na pewno jest przez MEDa wypuszczany. Wczoraj wieczorem odlądałem mkv z dts'em i było miodzio.

Pozdr.
 
Do góry