Marzenia

Duskus

New member
Ja marzę o motocyklu, jakimś czoperku. Niestety realia na to nie pozwalają, a chętnie udałbym się w jakąś ciekawą podróż ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapomniałeś dodać ze bez telefonu, bo to chyba najwieksza udręka dzisiejszych czasów.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Zestaw kinowy to oczywiście Projektor jakiś wypasiony nie będę tu wymieniał wszystkiego po modelach, kolumny tylko KLIPSCH P-39 seria jest poprostu powalająca. Do tego końcówka mocy, processor do kina i przedwzmacniacz pewnie NAIM czy ARCAM a możę Marantz lub Vincent. Dodatkowo wiadomo wszystko co potrzeba dobre CD, BD, odtwarzacz sieciowy jakiś Ipad do sterowania zdalnego, kable pewnie CHORD czy PURIST AUDIO, ciężki stolik pod to wszystko i gramofon :) tak na co dzień za zwijanym ekranem projektora jakaś 80'' ULTRA HD, PS4. Spory salon w kształcie prostokąta i za wygodną sofą w ustawiony stół bilardowy i mały barek :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
tak troche przyziemnie, to splata kredytu ;P

spłata kredytu może masz rację ale jakbym powiedział żonie że chcę wziąć ponad 150 tysia kredo na sprzęt to chyba pojechałaby do teściowej :)
gdzie tu pokój...
to były marzenia sprzętowe. Nie chciałbyś słuchać listy samochodów, 'gadżetów' itp... No i zająłbym się driftingiem przy dużej kasie :) przydałby się własny tor do treningu za domem i 4x M3 e92 żeby poszaleć ze znajomymi :) ............................................................... :bober:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do driftu, to wybralbym dla siebie Skyline.
Borixon, marzenia calkiem przyziemne, predzej czy pozniej bedziesz to mial, spokojnie, trzymam kciuki :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
phil7008 - to jest klasyka driftu nie da się ukryć, choć osobiście z Japończyków wybrałbym Nissana S15 lub Toyotę Suprę wersję amerykańską z turbo. BMW dlatego że lubię V8. Miałem okazję na Torze Poznań się taką przejechać i robi ogromne wrażenie.

Armanig - Skyline ma napęd AWD więc jak dla mnie jest na przegranej pozycji. Nie wiem czy Polska Federacja Driftingu pozwala na auta z napędem AWD.



Panowie trochę banalne pytanie ale jak cytować więcej postów w jednym ?? :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaznaczasz w wybranych postach "MultiQuote", a nastepnie w ostatnim "cytuj post", ukazą Ci sie wszystkie wybrane posty.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
phil7008 - to jest klasyka driftu nie da się ukryć, choć osobiście z Japończyków wybrałbym Nissana S15 lub Toyotę Suprę wersję amerykańską z turbo. BMW dlatego że lubię V8. Miałem okazję na Torze Poznań się taką przejechać i robi ogromne wrażenie.

Armanig - Skyline ma napęd AWD więc jak dla mnie jest na przegranej pozycji. Nie wiem czy Polska Federacja Driftingu pozwala na auta z napędem AWD.



Panowie trochę banalne pytanie ale jak cytować więcej postów w jednym ?? :p

Zaznaczasz w wybranych postach "MultiQuote", a nastepnie w ostatnim "cytuj post", ukazą Ci sie wszystkie wybrane posty.

Tak coś kombinowałem z tym ''MultiQuote'' teraz już wiem dokładnie dzięki :)
 

eedviking

Banned
Moim marzeniem jest normalność w naszym kraju, a później :

:krol::krol::krol:
Disco Volante bym postawił i patrzył się na to piękno...
alfa_romeo_disco_volante_2012_3d_model_df176049-8f7d-4c82-ad89-02af576ada79.jpg

Usiadłbym wygodnie i patrzył to na żonę, to na fiordy, i podziwiałbym Alfę. ;-)
contemporary-home-on-a-norwegian-island-2.jpg
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Dla mnie Alfa Disco Volante (by Touring), 4.7 litra, 450 KM V8(silnik Maserati, ta muzyka z rur wydechowych ), to kwintesencja piękna! Nie pomyliłem się z całą świadomością i pełen zmysłów. :cool::D:krol:
[youtube]watch?v=ip728-_euwg[/youtube]


@Sansei6-A tak, na żonę bo w końcu ( po tylu próbach znalazłem to com chciał. :twisted:;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry