Marzenia

Caparzo

New member
Bez reklam
pewnie że bolidem też. ale większe ciarki robi na mnie bugatti , bo wyścigi mamy średnio co 2 tyg w tv ;)
chyba ze mógłbym pościgać sie z Kubica ;P
 

Sansei6

Member
Bez reklam
A takie bolidy, zwłaszcza spod ręki niekjakiego Newaya, to nie? ;)
Oki rozumiem w Bugatti jednak wygodniej i bardziej komfortowo niż w ciasnej sztywnej wannie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A takie bolidy, zwłaszcza spod ręki niekjakiego Newaya, to nie? ;)
Oki rozumiem w Bugatti jednak wygodniej i bardziej komfortowo niż w ciasnej sztywnej wannie ;)

lubie f1, może nie tak jak ty bo widze że jesteś dobrym fanem i masz pojęcie o tym sporcie.
Nie lubie Redbula ;P no chyba że do picia.

a z chęcią bym zobaczył na żywo concept zrobiony do Gran turismo , czyli f1 bez ograniczeń.
wiesz o czym mówie ?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Wiem. Sam się dziwię, że jeszcze ktoś takiego jednego nie zrobił.... a może już gdzieś powstaje taka pokazówka ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
jako kierowca czy jako widz ;P

śledze zdjęcia z tej imprezy albo w tv jak pokazują. kopara opada takie fury :blagam::blagam::blagam:
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Jak już mówimy o przejażdżkach. Moim marzeniem od bardzo dawna jest możliwość lotu myśliwcem wojskowym. Na Galileo pokazywali że w dojczlandii istnieje taka możliwość. O ile dobrze kojarzę, taka przyjemność 4000 euro za 20 minut lotu. nie jest to co prawda 20 milionów jak za lot na orbitę, ale u mnie i tak niestety brak wolnych środków. :/
 

darekguma

New member
Bez reklam
Na ta chwilę marzy mi się jakiś fajny projektor z rozwijanym ekranem do mojego zestawu, lecz na marzeniach się kończy:). Pozdrawiam wszystkich marzycieli.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sadzac po sprzecie jaki masz mozna wnioskowac ze woda na glowe Ci nie kapie, wiec sadze ze takie przyziemne marzenie jest bardzo realne do zrealizowania, czego Ci zycze.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Sadzac po sprzecie jaki masz mozna wnioskowac ze woda na glowe Ci nie kapie, wiec sadze ze takie przyziemne marzenie jest bardzo realne do zrealizowania, czego Ci zycze.
Woda na głowę nie kapie ale dzisiejsze życie pochłania wszystkie srodki, a co do sprzętu to większa część była kupowana jako używki i mogłem sobie na to pozwolić. Używanego proja to chyba nie kupię więć zostaje w sferze marzeń. Pozdrawiam.
 
Do góry