Manta Blu-Ray

wiatrak

Active member
Bez reklam
Panowie, bez obrazy, ale trzeba być naiwnym sądząc że w sprzedaży pojawi się odtwarzacz region free. Taki krok poskutkowałby odebraniem licencji na BD dla producenta sprzętu. Jedyna nadzieja w nieoficjalnych kruczkach i modyfikacjach... ;)

@jszm

Sformułowanie "blokada na dany region" oznacza oczywiście działanie "w tym regionie"... ;)

Edit:
Być może region free dotyczy tylko DVD?
 

jszm

New member
Manta Blu-ray - niska cena.

Kilka dni temu, w jednym z centrów handlowych, zobaczyłem jego cenę 303,78 zł.(!!!) i przyznaję, że zainteresowałem się nim ponownie. Kilka miesięcy temu odpuściłem go i przymierzałem się raczej do LG, Samsunga lub Sony, choć ich cena jest dwa-trzy razy wyższa. Teraz, po zobaczeniu nowej ceny, rozważam możliwość jego zakupu. Za takie pieniądze? Będzie służył głównie do tego do czego jest przystosowany, czyli do odtwarzania filmów blu-ray. A to czyni, jak wszyscy piszą, raczej bez zarzutu.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Wujek jest bardzo zadowolony. Za taka cene sadze ze wart jest grzechu :) nawet jesli mialby pozniej sluzyc za odtwarzacz na dzialke albo do pokoju drugiego :)

Region 2 - chodzi o odtwarzanie filmow z regionu 2 :)

Mam Kruegera z Kanady i niestety nie odpalil sie :(
 

Warson

New member
Panowie widze że wątek się ciągnie a ja dalej nie wiem w co mam zainwestować, chodzi mi o odtwarzanie Filmów HD nagranych z komputera oraz zwykłych divixów, co możecie polecic?
 

stgruby

New member
dobry czy nie to nie wszystkie filmiki czyta . co prawda można wczytać nowy soft ale nie można znaleźć linków . proszę jesli ktoś to zrobił to niech truknie co i jak bo firma mnie olewa .
 

damian820927

New member
Bez reklam
Witam,
wiem, że to nie wątek o Funaiu, mam prośbę ( pytanie )
czy ktoś się spotkał z updated do Funaia B1-M110 czy wogóle jest jakiś updated do tego modelu ?
Będę bardzo wdzięczny za ewentualne linki lub odpowiedz.
Pozdr
 

marfm76

New member
:) MANTA się rozwija. Mi ta firma się jakoś dobrze kojarzy -podobno miałem fart do dobrych egzemplarzy :) Miałem EMPEROR I co chodzi do dziś u kumpla, EMPEROR III co śmiga u wujka do dziś, a u dziecka w pokoju stoi EMPEROR IV 021.
Wracając do tego Blu-Ray to czy czyta pliki *mkv ?? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji :( Szkoda też, że nie ma wejścia USB bo to naprawdę przydatne, chociaż w sumie mam już wejście USB w TV więc nie ma tragedii.
P.S. Na stronie forum MANTY wyczytałem, że nie czyta DivX ani Xvid! To chyba jakieś jaja....
 
Ostatnia edycja:
Do góry